Суспільство
Світовий бестселер «Дилер реальності» вийшов українською
Шпигунський трилер та бестселер, який побив рекорди продажів у сусідніх країнах і завоював аудиторію у понад 150 тисяч читачів всього за рік, вийшов українською і вже став лідером передпродажів у видавництві «Фабула».
Головною особливістю україномовного видання стала нова кінцівка роману, яку Ніколас Дімітров створив, аби наблизити читача до головних героїв, завершуючи події в улюбленому місті Києві, де вже проживає кілька років.
Читайте також: За мотивами української книжки створять відеогру
Про що книжка?
Головний герой футуристичного роману – обдарований корпоративний шпигун, який стає месією першої цифрової релігії у світі. На шляху до світового панування він поширює цифрові наркотики та проводить порнографічний експеримент над мільйонами людей.
У такий епатажний спосіб та через зворушливу історію кохання болгарський письменник Ніколас Димитров пропонує читачам замислитися, де в цифровому суспільстві проходить межа між дозволеним і забороненим, вигадкою і реальністю.
Перший реліз роману викликав широкий резонанс у ЗМІ через ідею створення єдиної цифрової релігії та отримання людьми вічного життя у вигляді цифрових сутностей. На хвилю коментарів від медіа також відреагували представники православної церкви слов’янських країн, що сприяло «демонізації роману».
Наступного року світ побачить англомовна версія роману в одному з найбільших видавництв світу, а також, можливо, скоро його екранізація від продюсерів Mortal Combat та Paramount Pictures.
Читати роман: https://bit.ly/34MQhGe
FaceBook: https://www.facebook.com/DealerOfRealitiesru
Instagram: https://www.instagram.com/dealer_of_realities/?hl=ru
Що відомо про автора?
Ніколас Димитров народився і виріс у Болгарії. До 12 років жив у дитячому будинку. Зустріч з Іваном Павлом ІІ та Джорджем Соросом змінила долю 16-річного юнака, на той час вже учня гімназії стародавніх мов і культур у Софії. Подальшу освіту автор отримав в університетах Брюсселю, Вашингтону і Буенос-Айресу. У 22 роки він почав працювати в ООН, а у 24 став наймолодшим представником Світового банку в Македонії. Але ексцентричний характер експериментатора підштовхує його завершити успішну кар’єру у фінансовому секторі.
Неординарне мислення, знання одинадцяти мов, талант підприємця, невтомна жага змінювати світ на краще зробили Ніколаса одним із лідерів руху боротьби зі СНІДом у Східній Європі. Яскравий представник течії New Age, мандрівник по місцях сили, він однаково комфортно почувається в горах Тибету і на фестивалі Burning Man.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі