Суспільство
«Сукні єднання від Wonder»: українки двічі рятували улюблений бренд одягу з Харкова (ВІДЕО)
Харківський бренд одягу Wonder переїхав до Коломиї і попри війну відновив роботу. А тепер ще й створює унікальні сукні єднання — і це все завдяки підтримці своїх підписниць.
Про це розповідає ШоТам.
Українки оплачували пальта, не знаючи, чи виробник зможе їх пошити…
Wonder – український бренд жіночого одягу, нині працює у Коломиї. Компанія виросла з магазинчика в Інстаграмі до шоурумів у Києві та Харкові.
«Я навіть не пам’ятаю, якого числа ми виїхали з Харкова… Знаєте, мабуть, є якийсь такий блок, я навіть не можу відкрити календар і знайти цю дату…», — розповідає співзасновниця бренду одягу Wonder Юлія Купава.
Вклали всі гроші у тканини за день до агресії
За день до нападу росії компанія вклала всі кошти у тканини.
«На кінець робочого дня 23 лютого ми купили всю тканину для літньої колекції. І тому вранці 24 лютого, коли почалася війна, у нас зовсім не залишилося грошей, навіть для того, щоб виплатити заробітні плати нашим працівникам», — згадує Юлія Купава.
Читайте також: Вирвалися з окупації та відкрили магазин на Черкащині. Як «Це Крафт» підтримує локальних виробників
Клієнтки двічі врятували компанію
Тоді бренд уперше звернувся по допомогу до своїх підписників. Українки відгукнулися та почали оплачувати замовлення наперед.
«Це були такі замовлення, які навіть не було зрозуміло, чи ми зможемо відправити. Але сталося диво: дівчатка пішли й почали оформлювати замовлення. Таким чином ми змогли зібрати гроші для того, щоб виплатити заробітну плату нашим працівникам», — каже співзасновниця бренду одягу Wonder Юлія Купава.
Вдруге Юлія звернулась до підписників, коли зневірилась знайти житло. Під обстрілами її родина виїхала з Харкова в нікуди. Відгукнулися у Коломиї.
«Ця родина нас зустріла. Вони нас не знали. Не знали, хто я, чим я займаюся. Тим не менш, вони нас прийняли тут, у Коломиї», — каже Юлія Купава.
Читайте також: «Робота – це і є життя». Як крафтовики із Запоріжжя об’єдналися з маріупольцями та працюють у прифронтовій зоні
Так родина Юлії, а за нею і Wonder переїхали до Коломиї. Тут виконали усі «рятівні» замовлення і навіть випустили нову колекцію. Щоб підтримати своїх колег з Харкова, усю вишивку досі замовляють там.
«Наші дівчатка роблять заготовки. Ми їх відсилаємо на Харків, там вишивають і потім ці заготовки повертають сюди, у Коломию», — розповідає співзасновниця бренду одягу Wonder Юлія Купава.
Мрієте про особливе вбрання, яке разом створили Коломия та Харків? Тепер ви знаєте, де знайти «сукню єднання»!
Нагадаємо, харківський репер врятував від голоду тисячі літніх і маленьких українців.
Раніше ШоТам повідомляв, як український виробник подушок переїхав із Харкова до Рівного та з працівниками разом вчать мову жестів.
Суспільство
Про ініціативу
Стіни, які розповідають історії
Коментарі
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі