Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Стартував відкритий конкурс від УГСПЛ для правозахисних організацій

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) оголошує відкритий конкурс «Місцевий індекс прав людини на рівні громад».

Про це повідомляють на сайті УГСПЛ.

Про програму

Українська Гельсінська спілка з прав людини – неприбуткова, неполітична та незалежна громадська організація, є найбільшою асоціацією правозахисних організацій України, яка об’єднує 27 правозахисних недержавних організацій з метою захисту прав людини. 

Програма «Права людини в дії» створена як відповідь на виклик, пов’язаний з критичними потребами в захисті прав цивільних в Україні, поглибленого моніторингу порушень, пов’язаних з наслідками активних бойових дій, розширенням окупованих територій, зумовленими збройною агресією Росії.

Для кого

Грантовий конкурс спрямований на правозахисні та інші неурядові організації, місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування, місцеві ЗМІ та мешканців громад.  

Умови

Організація, що подається на конкурс, має відповідати наступним обов’язковим вимогам:

  • бути офіційно зареєстрованою зі статусом юридичної особи на території України;
  • мати статус неприбуткової або благодійної організації (коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
  • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації.

Фінансування

Бюджет проєкту сягає 1 825 000 грн.

Як взяти участь

Щоб взяти участь організація повинна надіслати перелік документів на електрону адресу [email protected] 

Перелік документів:

  • опис проєкту;
  • опис робочого плану;
  • бюджет; 
  • форму оцінки ризику та відповідальності субгрантера;
  • листи підтримки, що підтверджують партнерство з органами місцевого самоврядування  —  актуальні на дату оголошення конкурсу;
  • свідоцтво про реєстрацію або витяг;  
  • витяг про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості; 
  • статут (у форматі PDF); 
  • резюме команди проєкту (основна команда проєкту); 
  • банківські реквізити (довідка з банку); 
  • підтвердження реєстрації в системі System for Award Management.

Дедлайн

Пакет документів організаціями подається  до  28 березня 2023 року, 18:00.

Нагадаємо, програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» виділить 36 млн грн на підтримку українського бізнесу.

Крім того, міжнародна компанія Corteva Agriscience запускає освітньо-грантову програму «TalentA-2023» для зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни.

Фото: unsplash.com

Можливості

Ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

24 березня Український ветеранський фонд Мінветеранів починає відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто «Робити своє».

Про це ШоТам повідомили в Українському ветеранському фонді.

Про конкурс

Конкурс #Варто «РобиТИ своє» створений задля фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих ветеранів війни та членів сімей загиблих захисників та захисниць України у сфері сільського господарства та агропромисловому комплексі.

Грантовий конкурс запустили Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом «МХП – Громаді».

Для кого

Взяти участь у конкурс можуть:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Обов’язковим пріоритетом програми є ведення заявниками підприємницької діяльності у сфері сільського господарства та агропромисловому комплексі.

Фінансування

Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн. Максимальна запитувана сума на проєкт – 1 500 000 грн.

Як взяти участь

Для участі в конкурсному відборі проєктів заявник повинен заповнити аплікаційну форму, підписати електронним цифровим підписом та подати до Фонду проєктну заявку в електронному вигляді разом із документами.

Ознайомитись із переліком документів, а також подати заявку можна сайті Українського ветеранського фонду.

Дедлайн

Останній день прийому заявок – 10 квітня 2023 року (до 00:00 за київським часом).

Більше про умови та покрокову інструкцію – на сайті Українського ветеранського фонду.

Нагадаємо, Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин, яка діє до кінця воєнного стану.

Також ми повідомляли, що Фонд Східна Європа (ФСЄ) оголошують грантовий конкурс для громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, що постраждали від війни.

Фото: veteranfund.com.ua

Читати далі

Можливості

Держава надає гранти для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Міністерство аграрної політики та продовольства надає гранти для створення або розвитку садівництва, ягідництва,виноградарства.

Про це повідомляє Мінаргополітики.

Про гранти

Урядова програма «єРобота», яка стартувала 1 липня минулого року, дає можливість агропідприємцям та фермерам отримати грант на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства.

Цими коштами можна оплатити будь-які витрати пов’язані з реалізацією проєкту висадки насаджень постачальникам (продавцям) матеріалів, згідно з укладеним договором.

Умови

Для того, щоб отримати грант потрібно виконати такі умови:

  • розробити проєкт плану висадки насаджень, що має містити такі розділи: пояснювальну записку, генеральний план, кошторисну документацію, паспорт робочого проєкту (детальна інформація тут);
  • мати у власності чи користуванні не менше ніж на 7 років земельну ділянку площею від 1 до 25 га;
  • офіційно працевлаштувати працівників згідно з умовами Порядку;
  • бути готовим взяти на себе від 30 відсотків витрат.

Читайте також: Гранти до 8 мільйонів гривень: як почати власну справу за допомогою держави

Також учасник програми зобов’язується вести діяльність не менше 5 років та сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників. 

Фінансування

Грантова програма дозволяє залучити від 140 тис. до 400 тис. грн за гектар, але не більше 10 000 000 гривень відповідно до суми на один гектар.

Як подати заявку

Подати заявку на отримання гранту на створення саду можна через портал «Дія».

До заяви обов’язково додати одним файлом у форматі PDF скановану копію:

  • проєкту висадки насаджень, що підписана розробником;
  • проєкту зрошення із зазначенням джерела водозабору.

Заявка опрацьовується протягом 15 робочих днів.

Нагадаємо, Дія.Бізнес та Нова пошта надають українським підприємцям безоплатну допомогу в перевезенні обладнання чи продукції під час релокації бізнесу.

Крім того, міжнародна компанія Corteva Agriscience запускає освітньо-грантову програму «TalentA-2023» для зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни.

Фото: unsplash.com

Читати далі

Можливості

Креативна Практика проводить безоплатний онлайн-курс для грантерів

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Онлайн-платформа «Креативна Практика» проводить безкоштовний онлайн-курс про всі етапи подачі на гранти «Креативної Європи».

Про це повідомляють на сайті платформи.

Про курс

«Європейські гранти для культурних та креативних проєктів» – це онлайн-курс, що зрозумілою мовою пояснює кожен етап подачі на грант «Креативної Європи» – програми ЄС, в рамках якої українські організації можуть отримати до 2 000 000 євро на культурні й креативні проєкти. Ви дізнаєтесь, як обрати конкурс для себе, знайти міжнародних партнерів, заповнити заявку і скласти звітність. 

Читайте також: Український фонд стартапів запустив грантову програму для інноваційних проєктів

«На курсі ви отримуєте доступ до відеоуроків, статей та тестів, створених для вас спільно командами Креативної Практики та Українським бюро програми “Креативна Європа”», – повідомляють організатори.

Для кого

Цей курс підійде для вас, якщо ви:

  • представник маркетингової агенції, рекламної компанії, дизайн-студії, дизайн-продакшену;
  • організатор культурних заходів;
  • видавець;
  • працюєте у сфері кіновиробництва, театральній індустрії;
  • представник музею, креативного хабу;
  • працюєте в ІТ або геймдев-індустрії.

Лектори

  • Андрій Кулаков – програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна». Має 15 років досвіду розробки та реалізації проєктів з бюджетом понад 500 000 євро для України, Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану та інших країн, профінансованих міжнародними донорами.
  • Альона Дмуховська – програмна менеджерка Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні. Має 7 років досвіду розробки та реалізації проєктів у музичній та освітніх сферах в Україні, Німеччині, Нідерландах, Польщі, Угорщині, Киргизстані.

Як взяти участь

Записатись на курс можна на сайті онлайн-платформи «Креативна Практика».

Раніше ми повідомляли, що програма «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс для інноваторів у сфері культури та креативних індустрій.

Крім того, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) оголошує грантовий конкурс щодо надання допомоги і підтримки громадського сектору.

Фото: cases.media

Читати далі

Шопочитати

Суспільство1 день тому

Як створити рекламу, яку любитимуть? Кейс агенції Bickerstaff.369, яка перейменувала «Галичину» на «Донбас» і «Крим»

Минулого літа український бренд «Галичина» запустив креативну кампанію, перейменувавши свою продукцію на честь історичних регіонів...

Суспільство3 дні тому

У захваті навіть Клопотенко. Львівська «Майстерня мрії» створює чай і допомагає молоді з аутизмом. Як це працює

«Майстерня мрії» – так називається і соціальне підприємство, що виготовляє трав’яні чаї, і громадська організація,...

Суспільство3 дні тому

Хто створює робочі місця для ВІЛ-позитивних та колишніх ув’язнених? Кейс майстерні «Оверсайз», що шиє форму для ЗСУ

Ким можуть працювати ВІЛ-позитивні люди та колишні ув’язнені? Насправді будь-ким. Це доводить соціальне швейне підприємство...

Суспільство4 дні тому

«Це ніби детектив, але з кількома сюжетами». Як дослідити історію своєї родини? Розповідає генеалог Ігор Розкладай

Ким були ваші прадіди та прабабусі? А якщо зануритися в історію родини ще глибше та...