

Можливості
Запустили освітньо-грантову програму для українських фермерок. Які умови
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Міжнародна компанія Corteva Agriscience запускає освітньо-грантову програму «TalentA-2023» для зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни.
Про це повідомляють на сайті компанії.
Про програму
«Програма допоможе учасницям отримати доступ до інформації, яка б допомогла їм забезпечити життєздатність власного бізнесу в умовах війни відповідно до практик сталого розвитку, а також надасть їм можливість виграти гранти на загальну суму понад 1 мільйон гривень для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад», – йдеться в повідомленні.
Навчальний хаб охоплюватиме широкий спектр тем з управління бізнесом, враховуючи виклики, які постали у зв’язку з війною, та матиме 4 блоки:
- Агросектор. Стан та перспективи агросектору в Україні та світі: огляд ситуації в економіці України та агросекторі зокрема, сучасні практики та інноваційні рішення для агробізнесу.
- Управління бізнесом: адаптація та розвиток бізнесу в умовах кризи, управління персоналом, фінансовий менеджмент та бюджетування.
- Реалізація продукції: нові канали збуту, продаж у соціальних мережах.
- Соціальна відповідальність: розвиток бізнесу через впровадження соціальної відповідальності задля розвитку громади.
Учасниці, які успішно завершать навчання у програмі, отримають можливість взяти участь у конкурсі та позмагатися за гранти від компанії Corteva Agriscience для розвитку власного бізнесу та соціальної підтримки громад.
Участь у програмі є безкоштовною.
Які умови
Аби долучитись до програми TalentA-2023 жінка-фермерка має відповідати таким критеріям участі:
- постійно працює в, і/або є власницею/співвласницею сільськогосподарського виробництва (незалежно від форми власності), яке офіційно зареєстроване й здійснює діяльність в агросекторі не менше одного року;
- жінка або сільськогосподарське виробництво, на якому вона працює, є власницею або співвласницею, зареєстровані у населеному пункті України з чисельністю населення не більше 10 000 осіб;
- на момент заповнення анкети-заявки має 18 років;
- щодо неї не розглядаються справи про адміністративні правопорушення;
- не є підозрюваною та/або обвинуваченою у вчиненні кримінального правопорушення;
- не працевлаштована в групі компаній Corteva Agriscience або юридичних особах, що співпрацюють із Corteva Agriscience для надання послуг.
Фінансування
Призовий фонд програми становить понад 1 мільйон гривень і буде розподілений між найкращими проєктами за рішенням членів експертної ради.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь необхідно заповнити гугл-форму.
Дедлайн
Реєстрація триватиме до 30 травня 2023 року. Результати відбору будуть оприлюднені на сайті програми до 20 червня 2023 року.
Учасниць, які пройшли відбір, буде особисто повідомлено про результати через контакти, зазначені в формі реєстрації.
Додаткова інформація
Навчання триватиме з 1 липня до 31 серпня 2023 року. Освітні заходи відбуватимуться у онлайн-форматі в будні дні, щонайменше двічі на тиждень, з 19 до 21 год.
Нагадаємо, громадська організація «Платформа саморозвитку та неформальної освіти» підготувала онлайн-курс для тих, хто мріє відкрити власну пекарню.
Також додамо, фонд «Це Крафт» оголосив грантовий конкурс для українських стартапів та підприємств-виробників.
Фото: corteva.com.ua

Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
EU4Business оголосила конкурс на грантову підтримку для українських малих та середніх підприємств з областей бойових дій.
Про це повідомляють на сайті Українського фонду стартапів.
Про програму
EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає зростанню малих і середніх підприємств, зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності.
Грантовий конкурс створений у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка співфінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини. Партнером-виконавцем ініціативи є Український фонд стартапів.
Для кого
Подавати заявки можуть підприємства, які:
- зареєстровані в таких областях України: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Одеська, Дніпропетровська, Полтавська, Кіровоградська та Київська області (місто Київ не бере участі);
- не розміщені та не провадять свою господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;
- кінцеві бенефіціарні власники – виключно громадяни України;
- не здійснюють діяльність або не має дочірніх підприємств у Росії, Білорусі та інших країнах, включених до санкційного списку;
- мають потенціал для швидкого розширення виробництва, що сприяє нормалізації місцевих економік, в яких вони ведуть свою діяльність;
- не отримували грантів від GIZ або інших міжнародних організацій чи проєктів міжнародної технічної допомоги протягом останніх 24 місяців;
- здійснюють діяльність за наступними напрямками: постачальники та/або виробники харчової продукції; галузі, які підтримують виробників/постачальників харчової продукції, такі як виробництво промислових холодильників або вентиляційних систем, виробництво машин або обладнання для виробництва продуктів харчування та напоїв;
- чисельність працівників складає від 11 до 249 осіб на момент подання заявки.
Фінансування
Сума одного гранту – 10 000 євро. Всього планують надати 10 грантів.
Як взяти участь
Подати заявку можна на вебпорталі Фонду в розділі «Грантова програма для малого та середнього бізнесу».
Дедлайн
Дедлайн подачі заявки: 9 квітня 2023 року 23:59 включно.
Оголошення результатів конкурсного відбору очікується до кінця травня 2023 року.
Нагадаємо, Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) оголошує новий конкурс спрямований на громадські організації, які мають досвід практичної роботи із ВПО.
Крім того, Департамент гуманітарних та стабілізаційних операцій (COHS) оголошує новий конкурс проєктів, присвячених гуманітарним інноваціям.
Фото: usf.com.ua
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Громадська організація «ІСАР Єднання» оголошує грантовий конкурс «Дбаємо про тих, хто допомагає іншим» для українського громадського сектору.
Про це повідомляють на сайті ГО.
Про конкурс
Конкурс проводиться у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізовується «ІСАР Єднання» у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та USAID.
Мета грантового конкурсу – надати базову підтримку для громадських організацій, які беруть участь у швидкому реагуванні на гуманітарну кризу та інші виклики, пов’язані з широкомасштабним вторгненням Росії у 2022 році.
«Наша ціль підтримати і подбати про організації, які працюють в гуманітарній сфері і допомагають людям в умовах війни», – кажуть організатори.
Для кого
До участі у конкурсі приймаються заявки, які відповідають таким критеріям:
- організації, які офіційно зареєстровані відповідно до закону України «Про громадські об’єднання» або відповідно до закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»;
- організації, які включені до «Реєстру неприбуткових організацій» та мають відповідну ознаку неприбутковості (виключно 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 та 0048);
- організації, які працюють у сфері гуманітарного реагування щонайменше 6 місяців.
Умови
У межах цього грантового конкурсу пріоритетними є такі сфери діяльності:
- надання гуманітарної допомоги постраждалому від воєнних дій населенню, особливо вразливим групам як-то: люди та діти з інвалідністю, літні люди тощо;
- евакуація цивільного населення з зон ведення бойових дій або окупації, організація та перевезення маломобільних людей з зон ведення бойових дій або окупації тощо;
- послуги тимчасового проживання для ВПО, організація роботи прихистків та інших місць перебування переселенців;
- діяльність волонтерських штабів/центрів, які акумулюють ресурси та спрямовують їх на необхідну підтримку потребуючих груп.
Фінансування
Грант очікується від 500-700 тис. грн до 1-1,5 млн грн. Ці суми можуть бути збільшені у разі обґрунтованої потреби.
Читайте також: Молодіжний бізнес в Україні може отримати грант на суму $10 тис. Які умови
Очікувана тривалість грантів та базової підтримки у межах цього конкурсу – до 12 місяців.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь потрібно зареєструватись на сайті ГО «ІСАР Єднання».
Дедлайн
Останній день подачі заявок: 19 квітня 2023 року 23:59.
Нагадаємо, EU4Business оголосила конкурс на грантову підтримку для українських малих та середніх підприємств з областей бойових дій.
Крім того, Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) оголошує новий конкурс спрямований на громадські організації, які мають досвід практичної роботи із ВПО.
Фото: facebook.com/isar.ednannia
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) оголошує грантовий конкурс на відбір 15 молодіжних бізнесів.
Про це повідомляють на сайті програми «Мріємо та діємо».
Про конкурс
В межах програми підтримки молодіжних підприємств «Мріємо та діємо», яка здійснюється IREX, у партнерстві з Making Cents International та ГО «Школа усвідомленого підприємництва» оголошують конкурс на відбір 15 молодіжних бізнесів для підтримки до умов діяльності під час війни.
Зазначається, що в межах програми українські молодіжні бізнеси отримають експертну підтримку для розробки бізнес-плану (орієнтованого на відновлення й адаптацію підприємницької діяльності до умов війни), експертний супровід та матеріальну допомогу для реалізації своїх бізнес-цілей.
IREX впроваджуватиме програму підтримки бізнесу у два етапи:
Перший етап – менторська підтримка бізнесів.
Учасники програми співпрацюватимуть з експертами та
- отримають щонайменше 12 індивідуальних сесій менторського супроводу та щонайменше 8 індивідуальних сесій експертної підтримки;
- розроблять деталізований бюджет та опис діяльності відповідно до розробленого бізнес-плану для отримання матеріальної підтримки та ведення господарської діяльності;
- візьмуть участь в ознайомчій онлайн зустрічі, що буде організована у м. Києві для відібраних учасників програми.
Другий етап – фінансова підтримка бізнесів.
Заявник повинен буде надати детальний опис діяльності за розробленим бізнес-планом для отримання фінансової підтримки.
Для кого
IREX шукає молодіжні бізнеси з усіх регіонів України (окрім безпосередньої зони військових дій на сході). Для цієї програми молодіжний бізнес – це бізнес, який очолює молодь, у якому принаймні 50% засновників підприємства молодше 35 років і принаймні 50% керівництва компанії (або ключового персоналу) молодше 35 років.
Умови
Учасники мають відповідати таким умовам конкурсу:
- мати досвід підприємницької діяльності не менше одного року до моменту подачі заявки;
- мати змогу долучатись до онлайн-зустрічей з менторами та експертами та приділяти цій діяльності 1-2 години на тиждень;
- бути офіційно зареєстрованим в Україні і працювати відповідно до всіх чинних цивільних та податкових норм.
Фінансування
Сума фінансової підтримки складатиме приблизно 10 000 дол. на одного заявника. Залежно від запропонованої діяльності сума одного гранту може змінюватися.
IREX планує обрати до 15 бізнесів для надання такої підтримки.
Як взяти участь
Для участі у конкурсі, заявнику необхідно заповнити гугл-форму, та прикріпити всі зазначені документи.
Дедлайн
Подати заявку потрібно до 30 квітня 2023 року до 23:59 за київським часом.
Перший етап триватиме з травня до вересня 2023 р., другий – з вересня 2023 р. до лютого 2024 р.
Нагадаємо, 24 березня Український ветеранський фонд Мінветеранів починає відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто «Робити своє».
Крім того, українська IT-компанія Genesis запускає двомісячну онлайн-програму для ІТ-підприємців і С-level керівників.
Фото: pixabay.com