

Економіка і бізнес
Стартував конкурс бізнес-ідей для набору в освітній проєкт SEED
Почався набір на освітній проєкт SEED від Глобального договору ООН в Україні, пише business.diia.gov.ua.
Про SEED
SEED — це освітний проєкт від Глобального договору ООН в Україні, що реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation. Проєкт допомагає втілювати найкращі бізнес-ідеї в агросфері та в напрямі сталого розвитку. Програма охоплює Київську, Львівську, Рівненську, Миколаївську, Одеську й Харківську області, а також підконтрольні Україні міста Донецької та Луганської областей.
Мета проєкту — створити умови для підвищення якості життя українців, сприяти їх працевлаштуванню й самозайнятості та сформувати регіональні конкурентні переваги, підвищуючи економічну грамотність населення і забезпечуючи якісну підприємницьку освіту онлайн. Проект сфокусований на досягненні прогресу в реалізації 4-ої Цілі сталого розвитку (ЦСР) «Якісна освіта» та 8-ої ЦСР «Гідна праця та економічне зростання».
- S — Sustainable
- E — Empowering
- E — Ethic
- D — Diverse
Реєстрація на участь у SEED триває до 1 березня 2022 року!
Як взяти участь?
Участь у конкурсі можуть взяти мешканці Київської, Львівської, Рівненської, Миколаївської, Одеської та Харківської областей, а також підконтрольних Україні міст Донецької та Луганської областей.
Вік учасників — від 18 років.
Щоб подати заявку на участь у конкурсі, необхідно заповнити анкету та прикріпити до неї посилання на презентацію бізнес-ідеї.
Презентацію можна подати в одному з форматів:
- презентація у PowerPoint (до 10 слайдів);
- відео (тривалістю до 1 хв);
- текстовий файл (обсягом до 2 сторінок).
Про навчання
Для участі в навчальній програмі буде відібрано найкращі заявки, які стосуються агросфери та сталого розвитку.
За 27 годин навчання з досвідченими експертами та менторами учасники здобудуть базові знання з проектного менеджменту, SMM, комунікацій, презентацій, фінансової грамотності, інвестування та юридичних питань бізнесу.
Читайте також: Підприємець із Харкова побудував виробництво екологічних крафт-пакетів
Навчання в проекті SEED містить:
- 8 лекцій від менеджерів провідних компаній;
- стратегічні сесії з експертами для розвитку ваших ідей;
- менторську підтримку;
- нетворкінг.
Після фінального пітчингу проектів найкращі ідеї отримають фінансову підтримку для подальшої реалізації.
Про Глобальний договір ООН в Україні
Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі Десяти універсальних принципів у галузі прав людини, трудових відносин, захисту довкілля і боротьби з корупцією.
Про PepsiCo Foundation
Заснований у 1962 році, The PepsiCo Foundation, благодійний підрозділ PepsiCo, інвестує в основні елементи сталої системи харчування задля підтримки громад, що зростають. Працюючи з некомерційними організаціями та експертами з усього світу, організація зосереджена на тому, щоб допомогти спільнотам отримати доступ до продовольчої захищеності, безпечної води та економічних можливостей.
Про PepsiСo в Україні
PepsiСo – один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв, представлена компаніями ТОВ «Сандора» і ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, «Хрусteam», Cheetos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша»
Читайте також: Як українські заморожені супи-пюре стали хітом продажу (ВІДЕО)
Нагадаємо, на Київщині відкрили нову равликову ферму Native Snails.
Як ми повідомляли раніше, на карантині друзі створили успішний бізнес доставки овочів «Ovo».
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay