Суспільство
Стабілізувати фінансовий сектор: USAID запрошує долучитися до конкурсу грантів
Проєкт USAID «Трансформація фінансового сектору» (USAID FST) запрошує зацікавлені організації подавати заявки на фінансування в рамках грантової програми Проєкту. Це передає ГУРТ.
Сума одного гранту може становити від 10,000 до 100,000 доларів у гривневому еквіваленті.
“Проєкт USAIDFST запрошує до подання пропозицій на грантове фінансування (концепцій) потенційних партнерів, зацікавлених у здійсненні заходів, що сприятимуть досягненню цілей та завдань проєкту у трансформації та стабілізації фінансового сектору України”, – ідеться у повідомленні.
Хто може взяти участь?
- громадські організації: неприбуткові та прибуткові; загальнонаціональні, регіональні, місцеві;
- приватні підприємства та суб’єкти господарювання;
- фінансові установи, у тому числі мікрофінансові (МФУ);
- галузеві/секторальні, торговельні та інші асоціації приватного сектору;
- наукові установи, навчальні заклади (напр., заклади вищої освіти);
- професійні асоціації;
- фонди.
Які проєкти розглядатимуть?
- сприяння більшому доступу споживачів та підприємств до фінансування;
- покращення фінансового захисту та обізнаності споживачів фінансових послуг;
- сприяння формуванню довіри до фінансових установ;
- сприяння розробці та просуванню законодавчих реформ у фінансовому секторі, розкриттю фінансової інформації та фінансової прозорості;
- підвищення рівню фінансової інклюзивності, допомагаючи постачальникам фінансових послуг у визначенні нових сегментів ринку, пропонуючи нові спеціалізовані продукти та впроваджуючи інновації.
Зокрема, учасники конкурсу мають зробити акцент на заходах, що формують інституційну спроможність надання послуг, що стосуються реформування фінансового сектору: законодавча та регуляторна база, захист споживачів, фінансова інклюзія, фінансове посередництво, транзакції, сприяння підвищенню рівня користування фінансовими продуктами та послугами.
Як взяти участь?
Процес розгляду пропозицій Проєктом USAID FST складається з двох етапів:
- спочатку необхідно надіслати концепцію (план попередньої діяльності) на адресу: GrantsFTS@dai.com. Концепція має відповідати зазначеним вимогам;
- у разі схвалення концепції конкурсною комісією, до учасника звертаються з проханням скласти повну заявку, яка міститиме детальну інформацію щодо запропонованого проєкту. Повна заявка подається лише на прохання Проєкту USAID FST.
Фінансування
Термін фінансування діяльності за рахунок гранту може становити до 12 місяців. Всі грантові проєкти повинні бути виконані до 30 жовтня 2020 року.
USAID FST може вирішити повністю або частково фінансувати вибрану заявку. USAID FST залишає за собою право запропонувати грант будь-якому учаснику конкурсу або не запропонувати жодному.
Дедлайни
Дедлайн подачі концепцій для першого раунду є 23:59 (за київським часом) 18 жовтня 2019.
Кінцевий термін подання концепцій – до 23:59 (за київським часом) 31 березня 2020 року. Неповні заявки та заявки, що надійшли пізніше встановленого терміну, будуть автоматично відхилені.
Узагальнені відповіді на всі отримані запитання щодо першого раунду будуть надіслані усім заявникам та зацікавленим сторонам, а також оприлюднені на сторінці у фейсбуці.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі