Суспільство
Спецпризначенці СБУ за тиждень знищили 19 танків (ВІДЕО)
Спецпризначенці Центру спеціальних операцій «А» за тиждень розгромили 19 танків і ліквідували 230 росіян. При чому роблять це пліч-о-пліч з бойовими побратимами із Сил оборони на найгарячіших напрямках.
Відео опублікували на фейсбук-сторінці СБУ.
За тиждень втрати росіян сягнули:
- 228 військових
- 19 танків
- 38 ББМ
- 20 артилерійських систем
- 10 систем радіоелектронної боротьби та розвідки
- 57 одиниць автотранспорту
- 1 камера відеоспостереження
- 44 фортифікаційні споруди
- 2 склади з боєкомплектом.
Читайте також: Волонтерський цех у подруги на кухні: мама воїна згуртувала односелець для допомоги захисникам
Відзначимо, що Центр спецоперацій «А» – це спецпідрозділ СБУ та антитерористичний центр. Бійці ЦСО «А» виконують завдання малими групами на всіх напрямках бойових дій. Зокрема, спецпризначенці СБУ брали активну участь в обороні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Луганської і Донецької областей, у звільненні тимчасово окупованих територій Київщини, Харківщини, Херсонщини, Одещини та Запорізької області.
Нагадаємо, спецпризначенці СБУ отримали 10 ударних гексакоптерів.
Також ми розповідали, що 19 вересня СБУ спільно з ВМС знищили у Криму ворожий комплекс ППО «Тріумф».
Окрім того, читайте, як HIMARS «завітав» на нараду штабу окупантів на Херсонщині завдяки СБУ.
Фото: СБУ.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі