Суспільство
Сім українських ювелірних брендів, які роблять прикраси “з душею”
Ювелірні прикраси ручної роботи українських майстрів заслуговують окремого розділу новітньої історії, бо тут вам і екосвідомість і концептуальне мистецтво.
Але здається, що ювеліри розгадали таємниці алхіміків, бо те, що ми побачили, збираючи інформацію про бренди – інакше і не опишеш.
У статті зібрано сім брендів, які точно не залишать клієнтів байдужими, хоча безумовно, їх існує набагато більше.
Kochut
Хочете коханій чи коханому одягнути каблучку у формі золотої гілки та ще й інкрустовану дорогоцінним камінням? Чи подарувати близькій людині кільце, яке б Фродо пошкодував кинути в жерло вулкану? Завітайте до майстерні братів Кочут.
Читайте також: Прикраси зі сміття: як соціальний бізнес піклується про екологію
Колекцію незвичайних прикрас майстри поповнюють, втілюючи забаганки клієнтів.
Чим цікаві: тут справді можна знайти ельфійську каблучку. Усі прикраси наповнені змістом, часто перегукуються із літературними символами фентезі. Також клієнти мають змогу спостерігати за виконанням замовлення на всіх етапах виробництва.
Читайте також: Мопси та Фредді Мерк’юрі зі шкіри. Як слов’янська майстриня продає сумки за $150
Де купити: сайт з інтернет магазином, слідкувати за оновленнями на Facebook.
Alona Makukh Jewelry
Прикрашатися “концептуальним сріблом” допоможе бренд майстрині Альони Макух. Закохатися в срібло, інкрустоване обробленими і природними мінералами – легко. Одягнувши такі прикраси, готуйтеся одразу до питань на кшталт “де купили?”
Чим цікаві: прикраси підійдуть любителям масивних перснів. Проте сережки з колекцій – сама витонченість. Між собою прикраси поєднуються в гармонійні візуальні союзи. Крім того, умілиця майстерно поєднує фактуру каменів з металом.
Де купити: приходьте в Instagram.
Guzema Jewelry
Що точно захочеться придбати офісним модникам – прикраси Валерії Гуземи. Гасло ювелірного бренду “Будь собою – почувайся особливим”. Тож майстри піклуються про те, аби лаконічність виробів максимально підкреслювала індивідуалізм та смак клієнта.
Чим цікаві: у пропозиціях мають незвичайні прикраси-ланцюжки на все тіло чи золоті портупеї (щоб побачити, що воно таке – клікніть тут).
Де купити: офіційний сайт, Instagram та завітати на Facebook.
Koval
Бути українцем – стильно і модно. Саме таке послання несуть прикраси від Наталії Коваль. Адже в її колекціях можна знайти українську самобутність, як то частину орнаменту вишиванки чи дерево життя.
Чим цікаві: майстриня щороку випускає тематичні колекції, тому прикраси не виглядатимуть “голо”, адже можна одразу зібрати готовий лук. Крім того, кожна колекція є лімітованою і їх одразу розкуповують, а майстриня не штампує прикраси до розмірів масспожив. Тому якщо зустріли ще когось серед вулиці зі схожими аксесуарами – не засмучуйтесь, перед вами, ймовірно, стоїть ваш кармічний близнюк.
Де купити: офіційний сайт, Instagram та завітати на Facebook.
WooDoo
Шедеври кубізму та інших геометричних форм втілює майстерня WooDoo, назва якої ще й перегукується з містичною релігією Африки. Дивують клієнтів дерев’яними каблучками і срібними, інкрустованими цінними породами дерев та каміння.
Чим цікаві: проект покликаний нагадати людству, що дерева – така ж цінність, як і метали та каміння, здобуті в надрах нашої планети. Як говорять самі творці бренду “Адаптуємо звичні цінності під сучасні тенденції”.
Де купити: Instagram та Facebook. Якщо не плануєте придбати прикраси, то хоча б відвідайте сторінки, аби помилуватися силою людської уяви та замислиться над вічними цінностями.
Читайте також: Іграшки з Дружківки підкорили Італію та потужні корпорації. Історія бренду “Denata Toys”
Kvitka Jewelry
Каблучка-підшипник, це вже не сюр від гаражного майстра, якщо вона виконана зі срібла. Цей ювелірний бренд, окрім запропонованих від майстрині прикрас, виконає ще й замовлення клієнтів.
Чим цікаві: тут є моделі прикрас унісекс. Але раптом шукали сірі необроблені алмази – то завітайте за покупкою до цієї майстерні.
Де купити: поглядіти можна на сторінці у Facebook.
Читайте також: Шедеври з непотребу: хто купує перероблений брухт за $2000
Аrtelle_studio
Перлини з позолотою на кольє, рожевий кварц на браслет, сотуар (подовжена жіноча прикраса, з кулоном) зі срібними намистинами – зацініть мікс бренду. Здається, що майстри поєднують матеріали в найнеочікуваніші союзи.
Чим цікаві: окрім ювелірних виробів, мають цікаві колекції біжутерії, для якої матеріали збирають у закордонних поїздках. Також пропонують клієнтам обереги.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі