Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Що подарувати на Новий рік Що подарувати на Новий рік

Суспільство

Що подарувати друзям та близьким на Новий рік? П’ять ідей від сучасних українських брендів

РЕКЛАМНИЙ МАТЕРІАЛ

Опубліковано

Досі не обрали новорічні подарунки для близьких та друзів? Розуміємо, адже нагуглити щось справді якісне та водночас доступне — доволі складно. Саме тому ШоТам підібрав для вас п’ять українських брендів, які пропонують якісні та сучасні товари за справедливими цінами. Від натуральної косметики — до мап гірських вершин світу. Із нашою добіркою ви точно знайдете ідеальний подарунок.

Gomash — натуральна косметика з повагою до природи

Gomash — це український виробник, який створює не просто натуральну, але й корисну косметику за доступними цінами. Ідея відкрити власну справу виникла у засновниці бренду Марії Гончар під час вагітності. Вона прагнула відмовитися від косметики з масмаркетів та підшукати натомість якісну й натуральну продукцію. Утім знайти виробника, який міг би задовольнити всі вимоги та гарантувати безпеку свого товару, виявилося не так просто.Тому Марія вирішила створити власний бренд натуральної косметики без шкідливих синтетичних інгредієнтів.

Натуральна косметика на подарунок

І хоча засновниця Gomash вже мала косметологічну освіту, вона пройшла єдині в світі акредитовані курси зі створення натуральної косметики Formula Botanica, після яких нарешті почала створювати власні косметичні формули для різних типів шкір. Результат тривалого та інтенсивного навчання — продукція бренду, яка стане чудовим подарунком для друзів, колег та близьких.

Що саме пропонує бренд? Gomash створює косметику з природних компонентів та пропонує широкий вибір засобів для тіла та обличчя. Для зручності вся продукція розподілена за типами шкіри. Серед найпопулярніших товарів бренду — протизапальний крем та заспокійлива сироватка для жирної й комбінованої шкіри, живильний крем для рук та зволожуючий тонік з лавандою для всіх типів шкіри.

Натуральна косметика на подарунок

Скільки коштує? Ціни на природну косметику стартують від 110 гривень. Радимо подумати над купівлею одного з чотирьох наборів. Так ви зможете зекономити та подарувати близькій людині повноцінний догляд за шкірою.

Як замовити? Придбати продукцію Gomash можна на офіційному сайті виробника. Також бренд має сторінки в Instagram та Facebook, на яких не лише розповідають про продукцію, а й діляться порадами щодо догляду за обличчям та тілом.

Cooleco — стильні та корисні екоподарунки

Шукаєте подарунок для екосвідомих друзів? Або точно знаєте, що колеги з роботи ніяк не наважуються на прощання з пластиком? Український бренд Cooleco зібрав найкращу екологічну продукцію з різних куточків світу й точно здивує широким асортиментом.

Екологічні подарунки

Cooleco у 2018 році заснували Маша та Катя, надихнувшись своїми чотирилапими друзями — мопсом Споком та лабрадором Аланом. Дівчата шукали екологічну альтернативу пластиковим пакетикам для прибирання за тваринами й натрапили на натуральні торбинки з касави аж в Індонезії. Постестили, закохалися і почали ділитися з українцями.

Усе починалося з невеликої ініціативи та перетворилося на сучасний zero waste магазин з кращою продукцією з усього світу. Сумніваєтеся, чи вийде обрати щось на подарунок? Дарма. Адже Cooleco пропонує понад 150 товарів з України, США, Канади, Європи та Азії. А частину товарів бренд виробляє власноруч.

Що саме пропонує бренд? Перерахувати всю продукцію на сайті Cooleco неможливо — тут і круті термочашки, і чохли для Iphone з льону та біополімерів, і натуральне мило, і навіть різнокольорові багаторазові бахіли. Словом, все, що можна уявити. ШоТам радить звернути увагу на подарункові набори, дбайливо сформовані командою Cooleco. Наприклад, набір Love You, що складається зі скляної чашки, соєвої свічки ручної роботи на натурального мила.

Але не бійтеся експерементувати та міксувати абсолютно різну продукцію. Адже такі подарунки будуть не лише корисними, а й безпечними та відповідальними. Або просто замовте подарунковий сертифікат для близької людини, друзів чи колег.

Екологічні новорічні подарунки

Скільки коштує? Ціни стартують від кількох гривень за біорозкладні пакети та 50 грн — за торбинки для овочів та фруктів. Натуральний шампунь можна придбати всього за 60 грн, екожуйки та льодяники — від 120 грн, багаторазові пляшки — від 360 грн, а набір крафтого мила — всього за 270 грн.

Як замовити? Придбати продукцію Cooleco можна на офіційному сайті. Також бренд дарує 10% знижки за підписку в Instagram та має чималу спільноту в Facebook

Yastreb — українські прикраси з емоціями

Прикраси — завжди в тренді, особливо, якщо йдеться про крутих українських виробників, які вкладають у кожен виріб індивідуальні емоції та сенси. Yastreb — це емоційні прикраси для найважливіших людей. І, звісно, для вас. Адже ніхто не забороняв робити собі подарунки.

Прикраси українського бренду для новорічних подарунків

Бренд заснувала дизайнерка Олена Ястреб, яка займається ювелірною справою вже майже 10 років. Її мета — зробити так, аби прикраси розкривали свого власника, підкреслювати особистість та допомагали проявити красу людини. А ще Олена обожнює працювати над індивідуальними замовленнями.

Yastreb активно співпрацює з українськими дизайнерами одягу та стилістами, створюючи акцентні прикраси, а паралельно — працює над практичними та універсальними виробами, які ніколи не набриднуть. Адже один із принципів бренду — бережливе виробництво.

Що саме пропонує бренд? На сайті Yastreb — 15 абсолютно різних, стильних та самодостатніх колекцій. ШоТам радить звернути увагу на лінійку Côte & Jeunot (Кіт та Єнот), яка виникла з бажання розставити красиві акценти на повсякденному образі. Це прикраси для стильних та творчих людей, які прагнуть володіти чимось особливим, не нудним і водночас — доступним за ціною.

Новорічні подарунки для коханої: прикраси українського бренду

Скільки коштує? Ціни стартують від 390 грн за кільця, кафи та сережки. Також бренд завжди відкритий до індивідуальних замовлень. І не забудьте придивитися до розділу з розпродажем на сайті колекції Côte & Jeunot — це чудова нагода подарувати близьким прикраси від сучасного та оригінального українського бренду.

Як замовити? Аби підібрати прикрасу та зробити замовлення, завітайте на сайт бренду. Якщо ви в Києві, радимо також завітати до шоуруму на Кожум’яцьку, 12Г (Osobnyak, 2 поверх).

KULUAR pick your own peak — ідеальний подарунок для всіх мандрівників чиє серце належить горам

Шукаєте подарунок для тих, хто обожнює подорожі та не тямить себе без гір? KULUAR – pick your own peak — це український бренд, який створює мапи гірських вершин зі скретч покриттям. Це унікальний візуалізатор, який допоможе фіксувати свої досягнення та планувати нові мандрівки.

скретч мапи Карпат та світу: подарунки на Новий рік

Бренд натхненний Українськими Карпатами, адже ідея прийшла власнику саме на вершині гори Піп Іван Чорногірський. За кілька місяців KULUAR – pick your own peak відправив перші мапи до різних куточків України. Можливо, саме завдяки своїй історії продукція бренду вже встигла полюбитися багатьом туристам та альпіністам в Україні та поза її межами.

Для кого підійде такий подарунок? Як для досвідчених мандрівників, які підкорили вже кілька гір та прагнуть відстежувати свої успіхи, так і для новачків, які лише мріють про першу подорож. Це не просто мапа — а мотивація для кожного, хто досі чекає на якісь знаки.

Що саме пропонує бренд? KULUAR – pick your own peak пропонує мапи гірських вершин усього світу, Карпат та Високих Татр. Такий подарунок стане не лише практичною допомогою для мандрівників, а й стильним елементом декору, адже будь-яку мапу можна повісити на стіні наче картину. Також радимо придивитися до скретч-листівки «100 вершин Карпат».

мапи Карпатських гір

Скільки коштує? Ціни стартують від 149 грн за листівку та 399 — за повноцінну мапу. Остаточна вартість залежить від розмірів карти на наявності чи відсутності металевої рами.

Як замовити? Придбат скретч-мапи можна на сайті KULUAR – pick your own peak, або ж через Instagram. Радимо поквапитися, адже напередодні свят такі подарунки розбирають надзвичайно швидко.

BlankNote — шкіряні сумки та рюкзаки ручної роботи

Український бренд BlankNote виник в 2011 році та стартував у форматі майстерні з невеликим асортиментом. Першою продукцією бренду були індивідуальні блокноти, а клієнтами — друзі та знайомі команди. Аудиторія розширилася після появи сайту — тоді ж засновник BlankNote Євген Бланк зрозумів, що час створювати нову продукцію.

шкіряні вироби ручної роботи

Сьогодні модельний ряд бренду нараховує понад 100 різновидів, а головний драйвер команди — бажання створювати стильні, зручні та багатофункціональні речі, які стануть альтернативою уніфікованій продукції масмаркетів. Це перетворило колись маленьку майстерню на справжню творчу студію, яка виготовляє аксесуари з унікальними та неповторними дизайнами.

Що саме пропонує бренд? Асортимент BlankNote справді вражає: блокноти, органайзери, тревел-кейси, ремені, чохли для ноутбуків і, звісно, найпопулярніше — сумки та рюкзаки. Лише уявіть, на сайті для замовлення доступно понад 500 сумок та майже 100 рюкзаків як для жінок, так і для чоловіків. 

ШоТам радить звернути особливу увагу на міські рюкзаки та рюкзаки для ноутбуків, які призначені для щоденного використання та можуть стати ідеальним подарунком для ваших близьких чи друзів. І, звісно, не забудьте продивитися розділ із сумками, адже бренд вдало поєднує високу якість та демократичні ціни.

новорічні подарунки: шкіряні сумки та рюкзаки від українського бренду

Скільки коштує? Ціни на шкіряні сумки ручної роботи стартують від 890 грн, рюкзак коштуватиме від 2200 грн, а гаманці та кард-кейси — від 210 грн. Також на сайті є розділ з розпродажем, завдяки якому можна зекономити до 30% від вартості аксесуару.

Як замовити? Обрати та замовити подарунок можна безпосередньо на сайті бренду. Якщо ви в Києві, радимо обов’язково завітати до шоуруму на Пушкінську, 8А, офіс №14.

Суспільство

Як у Білозірській громаді повернули за парти понад 600 учнів (ВІДЕО)

Опубліковано

У Білозірській громаді на Черкащині стару шкільну котельню перетворили на безпечне укриття, і тепер понад 600 дітей знову можуть повернутися за парти. Як задля спільної мети у звичайному українському селі об’єдналися батьки, вчителі та сільська рада, дивіться в новому випуску ШоТам!

Однокласники Микола і Дарина бачилися в зумі два роки. А тепер можуть проводити лабораторні дослідження та спілкуватися з учителями офлайн. Адже у Білозірській громаді на Черкащині стару котельню переробили на сучасне укриття.

Дев’ятикласники Микола та Дарина навчалися в одній школі та були хорошими друзями. Але спочатку їх розділив ковід, а потім – повномасштабне вторгнення. 2 роки заняття у дітей проходили онлайн.

“Навчатися дистанційно – це важко, тому що ми ввесь час проводили вдома та не бачили своїх друзів”, – ділиться дев’ятикласник Микола.

Читайте також: Глиняні стіни та сучасна техніка. У Мринській громаді волонтери та місцеві відновили сторічну школу-мазанку

Крім того, дітям було складно самостійно засвоювати нову інформацію. А проводити лабораторні з біології та хімії – просто неможливо.

“І батьки і педагоги розуміли, що два роки дистанційки – це не показник якісної освіти”, – каже директорка школи.

Ходити у місцеву школу діти не могли, бо там не було бомбосховища.

“Ідея мати своє укриття у нас виникла рік тому. Спочатку це була ідея батьків та колективу”, – ділиться директорка.

Місце під укриття знайшли швидко – переобладнали стару котельню. Спочатку батьки прибирали старе вугілля та штукатурили стіни. А коли зрозуміли, що треба залучати професіоналів – звернулися до сільської ради. Там знайшли підрядників і зробили проєкт. А з місцевого бюджету виділили майже 1 000 000 гривень. Тепер Микола і Дарина та понад 600 дітей повернулися у стіни школи.

А на довгий час тривоги для дітей та вчителів є вода та їжа. У громаді вже відкрили 5 укриттів для закладів освіти та культури. Це завдяки злагодженій роботі батьків, вчителів та ОМС.

Нагадаємо, українська військово-медична академія розпочала навчання для слухачів «Офіцерського курсу».

Фото: ШоТам!

Читати далі

Суспільство

У Хмельницькому прикордонники організовують благодійний забіг: як зареєструватися

Опубліковано

27 квітня у Хмельницьку прикордонники організовують благодійний забіг “Сталевий кордон”. Мета забігу зібрати кошти на придбання портативного радіоелектронного засобу протидії безпілотним апаратам (РЕБ) для підрозділу прикордонників.

Про це повідомляє Хмельницька ОВА.

Забіг розпочнеться о 12:00 на перехресті Старокостянтинівського шосе та вулиці Прибузької, для дорослих дистанція три кілометри, а для дітей 500 метрів.

Читайте також: Анонсували проєкт, який буде вчити ветеранів писати та ставити п’єси в театрі

Також учасники благодійного забігу отримають медалі у вигляді гільзи з гравіюванням або дрона з гільзою.

“А кожен учасник дитячої категорії отримає стартовий пакет, що містить дитячу медаль та багато приємних сюрпризів!”, – повідомили в ОВА.

Для того, щоби стати учасником забігу необхідно зареєструватися за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми пояснювали, як ветерану безоплатно здобути нову професію або спеціальність.

Фото: Хмельницька ОВА

Читати далі

Суспільство

У застосунку Signal запущено інформативний чат-бот для військовослужбовців та членів їхніх родин

Опубліковано

Створено інформаційний чат-бот у застосунку Signal для військовослужбовців та членів їхніх сімей за номером +380631087206. Наразі цей застосунок працює у тестовому режимі.

Про це повідомляють Сили територіальної оборони ЗСУ.

Чат-бот містить інформацію, яка була зібрана шляхом аналізу діючої нормативно-правової бази командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, а також аналізу сотень звернень військовослужбовців та їхніх родин.

Читайте також: Як ветерану безоплатно здобути нову професію або спеціальність?

Крім того, користувачі чат-бота можуть залишити свої повідомлення, які будуть оброблені відповідно до чинного законодавства України, повідомили в командуванні.

Довідково: з 26.02.2022 року в командуванні Сил територіальної оборони ЗСУ успішно функціонує гаряча лінія, яка інформує, консультує та опрацьовує звернення від військовослужбовців та членів їхніх родин. Лінія працює щоденно з 08:00 до 20:00 за номером 0 800 507 028.

Нагадаємо, Україна взяла участь у кібернавчанні НАТО.

Фото: АрміяІнфо

Читати далі