Економіка і бізнес
“Шато Чизай” інвестує 2 млн доларів у виробництво бренді та коньяків
«Виноробна компанія Шато Чизай», що на Закарпатті, планує розпочати виробництво ігристого вина, бренді та коньяків. Інвестиції в запуск цих продуктів сягнуть близько $2 млн.
Про це розповів Геннадій Гутман, власник і засновник компанії «Шато Чизай», повідомляє Агравері з посиланням на interfax.com.ua.
«Ми плануємо випускати бренді та коньяки. Наразі проектуємо спиртосховище на 63 тис. декалітрів. Це буде абсолютно нова лінія і новий напрям у „Шато Чизай“. Будівництво заплановане на нашому заводі первинного виноробства, де здійснюється переробка винограду», — зазначає Гутман.
Читайте також: Вино родом з Біблії: як українці створюють сікеру та що це таке?
Які плани?
Планова вартість проєкту щодо бренді і коньяків орієнтовно $2 млн. Запустити виробництво бренді та коньяку, за сприятливих умов, у компанії планують у січні-лютому, ігристих вин — у 2021 році.
«Пандемія вплинула на обсяги продажу вин компанії „Шато Чизай“. Так обсяги продажу навесні 2020 року проти весни 2019 року впали на 50%. Наразі ринок відновлюється, проте лякає невизначеність ситуації з коронавірусом. Якщо перші місяці пандемії падіння було 50−55%, то починаючи з серпня спостерігалося зростання, зараз знову буде спад», — підкреслює власник і засновник компанії «Шато Чизай».
Нові ринки
Крім того, незважаючи на COVID-19, у виноробній компанії продовжили відкривати нові ринки для своєї продукції. Зокрема, у 2020 році «Шато Чизай» розпочало постачання до Англії, Данії, підписало контракт на постачання з Японією, Норвегією та Мексикою.
«Зараз готуємо маленьке постачання, але це все одно дуже цікаво, до одного з виноробних країв — Угорщини. До США, Канади, Ізраїлю, Австралії ми постачаємо наші вина вже кілька років. Цього року ми відвантажили 50 тис. літрів вина до Киргизстану, це хороший і цікавий ринок», — додав Геннадій Гутман.
Також «Шато Чизай» цього року завершила будівництво нового підвалу для витримки вин у дубових бочках і для зберігання колекційного вина в пляшках. А ще планує реконструкцію великого виносховища.
«На перспективу ми розглядаємо можливість закладення близько 50 га виноградників, проте, це не питання наступного року. Крім того, після закінчення пандемії ми плануємо розпочати будівництво готелю на виноградниках — на 40−45 номерів», — коментує Гутман.
Фото: chizay.com
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі