Суспільство
Рух опору ССО виявив та знищив станцію зв’язку окупантів на Харківщині (ВІДЕО)
Бійці Руху опору Сил спеціальних операцій України виявили і знищили станцію зв’язку російських окупантів на Харківщині.
Відео знищення та ексклюзивні подробиці військової операції повідомили на ютуб-каналі волонтерського руху розслідувачів Inform Napalm.
За інформацією, 1 червня бійці Руху опору Сил спеціальних операцій України неподалік селища Василенкове на Харківщині виявили станцію зв’язку ворога. Згодом на цю станцію було скориговано артилерію 92-ї окремої механізованої бригади ЗС України.
Як наслідок —завдяки злагодженій роботі двох підрозділів знищено машину зв’язку ворога.
Читайте також: 500 піц на день. Підприємець з Донеччини щодня годує десятки людей з прифронтових територій
Про Сили спецоперацій ЗСУ
Сили спеціальних операцій України — окремий рід сил Збройних сил України, до складу якого входять частини спеціального призначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій.
Нагадаємо, Сили спецоперацій України спалили ворожу вантажівку на Харківщині.
Як ми повідомляли раніше, бійці Батальйону Кульчицького ювелірно підірвали ворожу вантажівку.
Фото: скриншот із відео.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі