Суспільство
Розробляють новий бренд Харкова
У Харкові розробляють новий бренд міста. Як повідомила заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, новий бренд повинен бути не просто логотипом, який передає візуальний образ міста, а й символізувати філософію Харкова.
Що є зараз?
Нині в місті використовується бренд «Smart city». Кардинально щось змінювати наразі не планують.
“Це той підхід, який ми впродовж 10 років розробляли і просували. І зараз, звичайно ж, мова не йде про те, щоб щось кардинально змінити (хоча такий варіант не виключається), а ведеться робота над тим, щоб зрозуміти, що таке Харків, для кого це місто, яким ми його бачимо у майбутньому. І для цього ми залучили експертів, які в подальшому поділяться своєю точкою зору, своїм баченням Харкова», – зазначила Юлія Згурська.
Велике опитування
До створення бренду, додала вона, в тому числі будуть залучені фахівці з міст-побратимів, щоб вони зі свого боку розповіли і показали, яким вони бачать Харків. Також буде проведено велике опитування серед відомих харків’ян, а також жителів країни, щоб дізнатися, які у них образи асоціюються з Харковом.
Читайте також: Житомирщина отримала власний туристичний логотип (ФОТО)
Як використають новий бренд
Своєю чергою керівник КУ «Офіс реформ» Михайло Лазарєв повідомив, що в подальшому бренд міста буде використаний при створенні масованої рекламної кампанії, для того щоб про Харків дізналися жителі інших країн.
«Для цієї роботи ми хочемо сформувати цілу концепцію. Це не історія про логотип, а дійсно стратегія про те, що Харків робить для того, щоб ви відкрили для себе це місто. Або як місце для життя, або в якості місця, куди ви інвестуєте, або як місто, звідки не хочеться їхати», – підсумував Михайло Лазарєв.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі