Економіка і бізнес
"Нібулон" спустив на воду першу нову баржу для перевезення контейнерів (ФОТО)
«Нібулон» спустив на воду перше несамохідне судно проєкту В150, повідомляє пресслужба компанії. Усього виробнича програма передбачає будівництво ще трьох таких суден.
“Будівництво несамохідних суден-майданчиків відкритого типу є частиною масштабного інвестиційного проєкту компанії щодо відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій України, який одночасно охоплює розвиток судноплавства, створення мережі перевантажувальних терміналів та суднобудування”, – розповіли у пресслужбі компанії.
Чим особливе судно?
Першу секцію судна проєкту В1500 заклали на стапельному майданчику суднобудівного заводу «НІБУЛОН» 20 вересня 2019 року під час міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA MYKOLAIV 2019 у присутності тисяч гостей. А уже за менш ніж три місяці його спустили на воду.
Читайте також: В Україні відновили занедбане судно, яке не ремонтували 40 років (ФОТО)
Зовсім скоро судно буде працювати на річках, транспортуючи вантажі по всій Україні.
Заступник директора суднобудівного заводу з виробництва Костянтин Карпухін розповів, що для побудови одного замовлення проєкту В1500 потрібно близько 700 т листового та профільного металопрокату, у т. ч. труб, 200 т листового металопрокату і профілю для виготовлення деталей механо-слюсарної частини, 4,5 км кабелю, 30 т зварювальних матеріалів та понад 12 800 л лакофарбових матеріалів.
Що відомо про проєкт В1500?
Проєкт В1500 – це несамохідні судна-майданчики відкритого типу вантажомісткістю 1500 тонн та площею вантажної палуби 860 кв. м, які призначені для перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, добрив, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів. Довжина судна – 75 м, ширина – 17 м, висота борту – 3,5 м.
“Судна проєкту В1500 покликані виконувати комерційні рейси з перевезень генеральних та навалювальних вантажів, а також забезпечувати будівництво та реконструкцію власних об’єктів інфраструктури необхідними матеріалами”, – зазначає Олександр Тарановський, заступник директора судноплавної компанії «Нібулон» з економіки.
У планах компанії на найближчі роки збільшити флот до 100 одиниць, щоб перевозити річками до 6 млн тонн вантажів щорічно, а спуск на воду першого судна проєкту В1500 – черговий крок на цьому шляху. Використання несамохідних суден-майданчиків відкритого типу вантажомісткістю 1500 тонн підвищить результативність роботи усього флоту «Нібулона» та дозволить максимально ефективно використовувати можливості інших несамохідних суден компанії. Вантажний флот компанії матиме змогу доставляти більше партій збіжжя із перевантажувальних терміналів на Дніпрі та Південному Бузі і перевантажувального термінала в м. Миколаєві на зовнішній рейд, що, у свою чергу, дозволить наростити обсяги річкових перевезень та перевалки.
Над чим іще працює «Нібулон»?
На сьогодні суднобудівники компанії «Нібулон» активно працюють над п’ятьма замовленнями актуальної виробничої програми. Також у планах – будівництво несамохідних суденпроєкту NBL-91, В10000, буксирів-кантувальників проєкту Т1600, нафтоналивного самохідного судна та рейдового катера.
Нагадаємо, з кожним роком «Нібулон» розширює номенклатуру вантажів, що транспортуються річкою. Окрім зерна, судноплавна компанія займається перевезенням й інших вантажів: херсонських кавунів та динь, металу, металоконструкцій, будівельних матеріалів (піску, паль тощо), вугілля. А у листопаді 2018/19 МР флот компанії освоїв перевезення великогабаритних вантажів, а саме печі для випалу залізорудних порід.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі