Суспільство
Прикарпатські рятувальники провели екстремальні навчання (ФОТО)
У вівторок, 25 лютого, у селі Старий Лисець Тисменицького району Івано-Франківської області гірські рятувальники провели тактико-спеціальне навчання, щоб випробовувати обладнання, що поступило на оснащення рятувальних підрозділів управління.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС в Івано-Франківській області.
За легендою навчань, під час перевезення ємності з хімічною речовиною сталася ДТП. Авто “загорілося”, “відбувся” витік небезпечної речовини, “загинули” двоє людей, а трьох необхідно врятувати.
Далі, за сценарієм, до місця виклику прибуває особовий склад чергового рятувального відділення групи рятувальних робіт на аварійно-рятувальному автомобілі FORD RENDGER. Рятувальники в засобах захисту органів дихання та шкіри, проводить розвідку місця виникнення дорожньо-транспортної пригоди та визначають кола безпеки.
Читайте також: Як закохатись у порядок та дисципліну – поради від Forbes
Вони за допомогою гідравлічного аварійно-рятувального інструменту здійснюються міри щодо деблокування водія, транспортування його до пункту медичного сортування для подальшої передачі медичним працівникам.
Враховуючи складну ситуацію та те, що постраждалі перебувають у важкодоступних місцях, додатково направлено групу РХБЗ, пошуково-рятувальне відділення та кінологів.
Читайте також: Тест: чи вмієте ви приборкувати гнів
Використовуючи первинні засоби пожежогасіння на основі води та піни ВАVARІА, рятувальники здійснюють гасіння пожежі, локалізують виливи небезпечних хімічних речовин шляхом накладання бандажів та застосування клинків.
До місця події на броньованій розвідувальній дозорній машині «БРДМ-2РХ» прибуває відділення радіаційного хімічного та біологічного захисту.
Читайте також: Aкустична система з кокоса, або Як одеський фізик став партнером світового техгіганта
У зв’язку із необхідністю надання допомоги постраждалим, які потрапили в болотяну пастку та потребують допомоги до місця події прибуває пошуково-рятувальне відділення Івано-Франківська на спеціальній техніці – снігоболотоході «Богун», «Mitsubishi L-200» та кінологи.
Гірські рятувальники вирушають до району аварії для надання допомоги постраждалим. Особовий склад за допомогою альпіністського спорядження натягує круто-похилу переправу, рятувальник спускається по переправі до потерпілого, який застряг в трясовині, одягає на нього рятувальну косинку та евакуює його в безпечне місце для надання медичної допомоги.
Читайте також: На Дніпропетровщині рятувальники отримали сучасну техніку
Снігоболотохід «Богун» з’їжджає в трясовину для рятування іншого постраждалого. Під’їхавши до потерпілого, рятувальники витягують його через задній відсік, надають домедичну допомогу та в подальшому транспортують його до місця сортувального майданчика.
Нагадаємо, на Прикарпатті з’явилася добровільна пожежна команда.
Також Київські рятувальники отримали нову техніку.
Окрім того, на Херсонщині відкрили нову пожежну станцію
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі