Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Як закохатись у порядок та дисципліну – поради від Forbes

Опубліковано

Дисципліна має погану репутацію. І в той же час, це все, що нам потрібно, аби навчитися наполегливо досягати власних цілей і не здаватися. Рим, як-то кажуть, не будувався за один день. Точно также нелегко буде і будувати здорові звички, змінювати старі думки, які більше не служать вам.

Індивідуальна тренерка з кар’єри Лідія Глобокар впевнена: немає ніякої магічної формули для успіху, немає найкоротшого шляху для досягнення ваших цілей. Однак одним із справді чарівних інгредієнтів часто нехтують. 

“Вона – біла ворона в успішній сім’ї, живе собі на задвірках життя. Але настав час вивести її в центр уваги і з гордістю назвати цей інгредієнт – дисципліна!”, – каже молода активістка. Адже коли ви зробите її своїм другом, то менше боятиметесь змін, а ваші цілі – виглядатимуть набагато реалістичнішими!

Почніть з малого – будьте реалістичні

Маленькі кроки ведуть до великих справ.

Водночас дисципліні потрібен простір і час, щоб рости.

Незалежно від того, чого ви хочете досягти, будь то зміна кар’єри, втрата ваги, вивчення гри на якомусь інструменті, для початку розбийте ці великі зміни на невеликі кроки. 

Вони дозволять планувати реальні речі, покажуть, що вам насправді треба зробити для досягнення своїх цілей. 

І вам легше буде поратись з дисципліною, оскільки маршрут досягнень чіткіший. Умовно кажучи, замість небезпечної їзди на швидкості 100 кілометрів за годину, треба буде лише спокійно проїхати кілька зупинок, насолоджуючись шляхом. 

Відстежуйте свій прогрес

Якщо у вас ще немає планувальника, зараз прийшов час придбати його. Виберіть той, який вам сподобався, і поставте його на видному місці. Запишіть туди свої цілі, етапи виконання, які розбийте на ще дрібніші – типу мікроетапи для досягнення цілей. 

І пам’ятайте, що заплановане не вирізьблено письменами по каменюці – ви завжди можете його регулювати по ходу. Однак регулярно відстежуйте, як далеко зайшли, що ще потрібно зробити, і як це можна зробити. 

Керуйте своїми очікуваннями

Попереду на вас чекає нелегка дорога. Це буде скелястий, крутий і подекуди повний перешкод шлях. Однак будьте впевнені, що заручившись підтримкою власно\ сили волі та дисципліною в друзях зможете підкорити всі ці дороги з легкістю та витримати всі важкі моменти. 

Складнощі – насправді, найбільші можливості для навчання. У найскладніші моменти варто умовно присісти, відпочити та подумати над тим, як далеко ви зайшли. Ваш планувальник допоможе вам у цьому. Що також допомагає в ці моменти – це вийти на прогулянку, вдихнути свіже повітря і подивитись на речі в перспективі.

Ви зайшли далеко, ви робите все можливе для досягнення. Ви – молодець! 

Найважливіша частина тут – не здаватися, коригувати своє планування та продовжувати рухатись далі. Тут знову вступає в силу дисципліна.

Винагороджуйте себе

Можливо, ви навіть захочете визначитися з винагородою вже під час планування своїх етапів – щоб підживити мотивацію та полегшити оцей вантаж дисципліни. 

Нагороди можуть бути різноманітними: варіюватися від купівлі нового одягу до просто часу для себе. 

Важливо при цьому не занижувати нагороду. Адже дисципліна теж любить винагороду, це частина її зміцнення. 

Будьте ласкаві до себе

Протягом усіх цих кроків не забувайте бути добрими до себе.

Закохатись у дисципліну – зрештою, непросте завдання. Однак, якщо тільки ви продовжуватимете досягати своїх цілей і рухатись за планом попри все, то побачите: з дисципліною в друзях ви зможете прийняти будь-які зміни і взяти на себе відповідальність за власне життя.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі