Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Причина №22, чому варто підтримати #ШоТам: ми розповідаємо про любов, яка надихає на успіх

Опубліковано

“Любов може все”, – кажуть класики, а герої  #ШоТам своїм прикладом це підтверджують. А ми у своїх матеріалах показуємо, що рушійна сила любові здатна змінити життя усіх навколо. Ми розповідаємо не тільки про успішні бізнес-кейси українців, а й історії, які переконують, що все в країні буде добре, якщо є така любов.

Якщо ти читаєш нас і поділяєш наші цінності – підтримай #ШоТам за цим посиланням. Завдяки такій підтримці ми продовжимо розповідати історії українців, яких кохання привело до успіху.

Читайте також: Причина №25, чому варто підтримати #ШоТам: ми розповідаємо вам про нову, чесну еліту

Неймовірні герої наших публікацій показують, що любов може допомогти подолати хворобу чи повернутися живим з полону і пережити жахи війни. Вона надихає знайти своє покликання чи відкрити успішний бізнес. Допомагає розвиватися самому і тим, хто поруч.

Олена Ярошенко поєднує серця військових і волонтерів навіть на передовій та безкоштовно влаштовує весілля. Усе організувати може навіть за один день!

Вадим Ушаков втрапив під обстріли, коли боронив країну, та втратив здатність ходити і говорити. Та  його дівчина Олена не покинула своє кохання та щодня нагадує Вадиму – йому є заради кого боротися за своє життя!

Герой України “Сумрак” – Ігор Гордійчук отримав страшні поранення та майже втратив здатність ходити. Проте сила та підтримка його дружини Тетяни зробила неймовірне і чоловік одужав.

Жінка героя

Поділіться цим відео! ❤️Часто за звитягами сильних чоловіків стоять їхні ще більш сильні жінки! 🎖️🎖️🎖️А якщо це ще й стосується українок… 👩💪🇺🇦Більше надихайчого тут – https://shotam.info/#шотам #Україна #АТО #герої

Geplaatst door ШоТам? op Donderdag 25 januari 2018

Олександр Попруженко врятував 15 бійців, накривши власним тілом гранату,  але назавжди втратив зір. Та зараз він пробігає марафони, попри купу уламків у тілі. Від страшної депресії його врятувала Власта – дівчина сама дізналась про вчинок хлопця і прийшла допомогти. І зараз разом вони пробігають марафони – вже як чоловік та дружина.

Наш бігун

Повністю незрячий український військовий пробіжить марафон у США. Лейтенант Олександр Попруженко втратив зір, коли закрив своїм тілом гранату, і врятував 15 новобранців.Більше надихаючого тут – https://shotam.info/#шотам #герої_України #АТО

Geplaatst door ШоТам? op Maandag 13 augustus 2018

А ще можете познайомитись з українськими інста-парами та їхніми неймовірними історіями любові. Найголовніше, що їх об’єднує – це Інстаграм та тисячі підписників, які стежать за їх стосунками, неначе в серіалі.

Любов підштовхнула подружжя з Донецька Майю та Кирила створити дитячу постільну білизну, що говорить.

А Ігорю Сапожникову, який потрапив у полон “ДНР”, любов допомогла повернутися додому. Довгих 28 місяців він жив у жахливих умовах та розлуці зі своєю дівчиною. Аж 27 грудня 2017 року він повернувся і вони з коханою відкрили пікантний бізнес.

Коментарі

Суспільство

На Takflix вийшов документальний фільм «Рік тигра»

Опубліковано

На Takflix вийшов документальний фільм «Рік тигра», де розповідається про Харків під час початку повномасштабної війни. Події розвиваються у 2022 році, який є роком тигра.

Про це повідомляє SKVOT.

Відео: Takflix

Про фільм

Олександр, головний герой, мешкає на Північній Салтівці та вирішує залишитися там після початку повномасштабної війни. З 700 жителів його будинку на місці залишилося тільки шестеро сусідів і їхні домашні улюбленці.

Читайте також: Тімоті Снайдер написав книгу про розмови з Володимиром Зеленським: презентація роботи

Російські обстріли двічі зруйнували квартиру Олександра, але він зберігає лише одну річ — свою камеру, за допомогою якої документує життя на Північній Салтівці та свої будні.

Переглянути документальну стрічку можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми писали, як українці зупиняють показ російської пропаганди за кордоном.

Фото: Скриншот/Фрагмент з фільму «Рік тигра»

Коментарі

Читати далі

Суспільство

На Вінниччині відкрили дві відремонтовані школи: там навчатимуться 700 учнів

Опубліковано

У селах Стрижавка та Мізяківські Хутори у Вінницькій області відкрилися дві відновлені школи, в яких навчатимуться понад 700 учнів.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Міністерство відновлення повідомило, що в селах Стрижавка та Мізяківські Хутори завершено проєкти з ремонту шкіл вартістю 380 тис. і 205 тис. євро. Ці проєкти реалізовані в межах «Програми з відновлення України», ініційованої Європейським Союзом та Європейським інвестиційним банком, і спрямовані на відбудову соціальної інфраструктури.

Ремонт включав покращення ізоляції стін і дахів, заміну старих вікон та дверей на енергоефективні. Завдяки модернізації школи зменшать викиди CO2 до 30% та скоротять споживання тепла на 15% щорічно.

Читайте також: В Україні можна поставити гуманітарні авто на державний облік: як це зробити

У регіоні наразі реалізують 7 проєктів, серед яких 4 школи, 2 об’єкти критичної інфраструктури та адміністративна будівля. Два проєкти вже завершено, інші ще будуються.

Незабаром буде оголошено «Програму відновлення України ІІІ», в межах якої громади зможуть подавати заявки на реконструкцію у сферах освіти, охорони здоров’я, теплопостачання та водопостачання.

Нагадаємо, на Миколаївщині відновлять школу, зруйновану російським авіаударом.

Фото: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві перейменували вулицю на честь Героя України, який обороняв Азовсталь

Опубліковано

У Києві перейменували вулицю Генерала Наумова, що знаходиться у Святошинському районі столиці. Відтепер вулиця називатиметься Олега Мудрака.

Про це йдеться на сайті Київської міської ради.

Олег Мудрак із позивним «Сухарь» народився і виріс у Києві. Війна почалася для Олега у 2014 році: з початку АТО він став добровольцем та пішов на фронт.

З роками Олег Мудрак був командиром взводу, роти, згодом — командиром 1-го батальйону окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов». Герой України боронив Маріуполь та Азовсталь, був учасником Широкинської операції, боїв на Світлодарській дузі, боїв за Дебальцеве та багатьох інших операцій.

Читайте також: На честь героїв та видатних українців: у Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

«У травні 2022 року за наказом разом з побратимами вийшов у «почесний полон» до росіян, пережив полон в Оленівці та численні катування. Повернувся під час великого обміну у вересні 2022 року дуже виснаженим та схудлим на понад 40 кг. Від отриманих поранень і тортур серце Олега зупинилось на 36-му році життя вранці 21 лютого 2023 року. Його прах був розвіяний побратимами над Дніпром», — повідомили у міськраді.

Фото: Олег Богачук

Нагадаємо, у Києві на честь героїв-захисників перейменують ще 7 вулиць та провулків.

Фото: Depositphotos

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство3 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство1 місяць тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...

РЕКЛАМА: