

Суспільство
Причина №26, чому варто підтримати #ШоТам: ми розповідаємо про любов, яка надихає на успіх
“Любов може все”, – кажуть класики, а герої #ШоТам своїм прикладом це підтверджують. А ми у своїх матеріалах показуємо, що рушійна сила любові здатна змінити життя усіх навколо. Ми розповідаємо не тільки про успішні бізнес-кейси українців, а й історії, які переконують, що все в країні буде добре, якщо є така любов.
Якщо ти читаєш нас і поділяєш наші цінності – підтримай #ШоТам за цим посиланням. Завдяки такій підтримці ми продовжимо розповідати історії українців, яких кохання привело до успіху.
Читайте також: Причина №25, чому варто підтримати #ШоТам: ми розповідаємо вам про нову, чесну еліту
Неймовірні герої наших публікацій показують, що любов може допомогти подолати хворобу чи повернутися живим з полону і пережити жахи війни. Вона надихає знайти своє покликання чи відкрити успішний бізнес. Допомагає розвиватися самому і тим, хто поруч.
Олена Ярошенко поєднує серця військових і волонтерів навіть на передовій та безкоштовно влаштовує весілля. Усе організувати може навіть за один день!
Вадим Ушаков втрапив під обстріли, коли боронив країну, та втратив здатність ходити і говорити. Та його дівчина Олена не покинула своє кохання та щодня нагадує Вадиму – йому є заради кого боротися за своє життя!
Герой України “Сумрак” – Ігор Гордійчук отримав страшні поранення та майже втратив здатність ходити. Проте сила та підтримка його дружини Тетяни зробила неймовірне і чоловік одужав.
Олександр Попруженко врятував 15 бійців, накривши власним тілом гранату, але назавжди втратив зір. Та зараз він пробігає марафони, попри купу уламків у тілі. Від страшної депресії його врятувала Власта – дівчина сама дізналась про вчинок хлопця і прийшла допомогти. І зараз разом вони пробігають марафони – вже як чоловік та дружина.
А ще можете познайомитись з українськими інста-парами та їхніми неймовірними історіями любові. Найголовніше, що їх об’єднує – це Інстаграм та тисячі підписників, які стежать за їх стосунками, неначе в серіалі.
Любов підштовхнула подружжя з Донецька Майю та Кирила створити дитячу постільну білизну, що говорить.
А Ігорю Сапожникову, який потрапив у полон “ДНР”, любов допомогла повернутися додому. Довгих 28 місяців він жив у жахливих умовах та розлуці зі своєю дівчиною. Аж 27 грудня 2017 року він повернувся і вони з коханою відкрили пікантний бізнес.

Суспільство

Українська промислова компанія «Пожмашина», що на Чернігівщині, виготовила нову важку пожежну автоцистерну для Міністерства оборони відповідно до наданого технічного завдання.
Про це ШоТам повідомили у компанії.
Головними особливостями машини є значний запас вогнегасних речовин та піноутворювача, потужний насос та верхній лафетний ствол.

Читайте також: Монах-блогер Падре Серж: як священник на Тернопільщині підкорив YouTube
Основні технічні характеристики :
- Базове шасі – МАЗ-63022;
- двигун – 390 кВт (530 к.с.);
- запас води – 11 000 л;
- запас піноутворювача – 1 320 л;
- колісна формула – 6х6.2.

Окремі складові комплектації:
- ствол лафетний (монітор) стаціонарний з ручним керуванням з можливістю використання в якості переносного лафетного ствола (монітора);
- лафетний ствол стаціонарний з дистанційним керуванням (верхній);
- підбамперна система гасіння;
- тепловізор.

Про підприємство
«Пожмашина» – український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки. Промислова компанія почала свою діяльність в 1927 році – з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій.
Виробництво – це кращі технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси.
Читайте також: Як в Україні триває робота над вітчизняною електричною вантажівкою (ФОТО)
Нагадаємо, в Україні випустили новий потужний всюдихід ATLAS.
Як ми повідомляли раніше, українець самотужки зібрав унікальний позашляховик.
Суспільство

На столичній Оболоні цього літа з’явиться свій парк вейкбордингу, пише Великий Київ.
Зазначається, що необхідне обладнання вже монтують спортсмени на березі затоки Верблюд.
Читайте також: Зручна та стильна: сім українських брендів базової нижньої білизни
Вейкбординг – це вид спорту, що поєднує в собі елементи воднолижного слалому, акробатики і стрибки. Вейкбординг має схожість зі сноубордом, скейтбордом і серфінгом на дошці.

Читайте також: Безрукавки з історією: як прикарпатець шиє та реставрує автентичні гуцульські кептарі
Як розвивався вейкбординг?
Особливо динамічно вейкбординг став розвиватися на початку 90-х років. Він зробив революцію у водному спорті так само, як у свій час сноуборд у гірських лижах. Із захоплення невеликої групи ентузіастів він перетворився в популярний спорт зі своєю філософією і культурою.
Займатися вейкбордингом краще на малих річках та озерах, оскільки вони мають найкращі умови як для гладкої води.
Вейкбординг в Україні
Вейкбординг в Україні з’явився наприкінці 90-х років і наразі є визнаним державою як спорт. Хоча вейкбординг в Україні тільки-но почав розвиватися, Україна приймала декілька змагань із цього виду спорту світового рівня.
Спробувати заняття вейкбордингом можна у Києві, Харкові, Дніпрі, Полтаві, Львові та морському узбережжі. У селі Малодолинське біля Чорноморська знаходиться вейкпарк, інклюзивний для людей з інвалідністю.
Нагадаємо, киян закликають долучитися до відкриття парку Юрковиця під час фестивалю.
Як ми повідомляли раніше, на Рівненщині створять новий національний парк «Пуща Радзівіла».
Усі фото: bigkyiv.com.ua.
Суспільство

Команда кооперативу учасників бойових дій «Оберіг-Агро» з Доманівки Миколаївської області отримала перший врожай з теплиць, що встановили минулого року за канадські грантові кошти.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці кооперативу.
Зазначається, що серед врожаю – смачний редис сорту Viena, який виростили без застосування добрив та засобів захисту рослин.

Оголошення про продаж дали у соціальних мережах. Покупці записуються на вітамінні овочі, бо у Доманівці ніхто не вирощує такий ранній редис.
Читайте також: Комбуча, або чайний гриб: 5 українських виробників та де можна купити
Спочатку члени кооперативу збирались у теплицях саджати ранні огірки та томати, але досвідчений агроном порадив почати з редису та картоплі. Хоча овочі висадили на початку лютого, редис витримав усі температурні перепади та дав 100-відсоткову схожість – учасники кооперативу прислухались до кожної поради агронома.

Нині у теплицях підростає молода картопля, а на літній сезон планують висадити огірки, томати, кабачки.

Довідка
Чотири теплиці загальною площею 1200 кв. м кооперативу учасників бойових дій допомогли встановити канадські донорські організації. У березні 2020 року «ОБЕРІГ-Агро» отримав кошти від Манітобської ради з міжнародного співробітництва (MCIC) Канада, грантовий проект також підтримали Міністерство міжнародних справ Канади та Менонітська Асоціація Економічного Розвитку (MEDA), Канада.
Нагадаємо, українські вина здобули нагороди на London wine competition 2021.
Як ми повідомляли раніше, в Україні вивели новий сорт сої стійкої до хвороб.
Усі фото: facebook.com/uhbdp.