Суспільство
Причина №21, чому варто підтримати #ШоТам: ми розповідаємо вам про нову, чесну еліту
Українці власним прикладом доводять, що будь-які зміни на краще можливі, варто лише мати бажання, наполегливість та проявляти ініціативу. Ми у #ШоТам розповідаємо, що нову Україну творить нова еліта – молоді люди, які знають, чого хочуть, і як цього досягти.
В Україні роками триває так званий “відтік мізків”. Ми намагаємося запобігти цьому. Тому у своїх публікаціях показуємо, що побудувати справжнє європейське суспільство можна навіть у маленькому селі. І зробити це можуть молоді талановиті люди. #ШоТам розповідає про них, щоб надихнути інших до змін. Якщо ти поділяєш наші цінності – підтримай нас за цим посиланням. Завдяки такій підтримці ми продовжимо розповідати історії успіху українців, які ведуть за собою громаду.
Читайте також: Причина №24, чому варто підтримати #ШоТам: ми про тих, чия хата не скраю
Герої наших публікацій – це українці, які самотужки реформують село, місто, свою громаду. Це вже нове покоління. Вони не повстали у 90-ті на руїнах радянщини. Вони сформувалися вже у вільній та демократичній Україні. Їм вистачає сил, знань і вміння вести за собою інших до кращого життя.
Микола Чайкін – наймолодший директор школи в Україні. Не терпить панібратства, використовує інноваційні сервіси на уроках і планує дати учням можливість самостійно визначати, що за предмети вони хочуть вивчати.
Олександра Ізуїта впроваджує ініціативи в маленькому місті Кремінна. Вона проводить всі свята в районі зі своєю арт-групою “Фабрика праздника”, дає роботу молоді, а ще будує розважальний комплекс, щоб дітям Кремінної було де проводити час.
А ця переселенка Оксана Дядюнова перетворила село на місто. Зараз між усіма селами Решетилівської ОТГ, що на Полтавщині, курсує автобус. Збудовано три ігрових майданчика для дітлахів.
Станіслав Гайдер – начальник відділу інформаційних технологій та аналізу Дрогобицької міської ради. Завдяки йому тепер можна подивитись, скільки грошей дрогобичан чиновники витратили на відрядження минулого року, записати дитину до школи за допомогою технології блокчейн і оформити онлайн-декларацію з лікарем, не виходячи з дому.
Молодий сільський голова розвиває село на Городенківщині. Івану Вережаку 33 роки, він не пішов у айтішники, тому що відчув своє покликання у громадській роботі.
Ця жінка зробила зі свого села маленьку Німеччину. Селяни тут не виїжджають на заробітки та пристойно заробляють на молочарстві.
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
Просто перейдіть за посиланням – “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед. Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші. Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Коментарі