Суспільство
Причина №15, чому варто підтримати #ШоТам: ми допомагаємо соціальному бізнесу
#ШоТам не просто щоденно радує українців хорошими новинами, а й надихає змінювати світ навколо. Ми не тільки розповідаємо історії, які повертають віру в добро. Ми активно діємо для просування добра в нашій країні.
Якщо ти поділяєш наші цінності – підтримай нас за цим посиланням.
Одна з наших улюблених тем – соціальне підприємництво. В Україні доволі багато підприємців, які допомагають вирішувати соціальні проблеми. Для цих людей головне не прибуток, а усвідомлення, що їхня справа має сенс, вона важлива для інших і може зробити світ навколо хоч трохи кращим.
Ми у #ШоТам надихаємо людей втілювати ідеї соціальних змін у бізнес, показуючи яскраві та успішні приклади. Ми безкоштовно рекламуємо підприємців, головна мета яких не збагатитися, а допомогти тим, хто потребує.
Віримо, що соціальне підприємництво в Україні стане трендом, і ми докладемо до цього руку. Якщо ти поділяєш наші ідеї, можеш підтримати #ШоТам. І завдяки цій підтримці ми продовжимо розповідати історії про бізнес, який змінює світ.
Читайте також: Причина №18, чому варто підтримати #ШоТам: розповідаємо, як заробити тисячі доларів у селі
За дохід, отриманий від власного соціального підприємства, українці допомагають людям з інвалідністю, постраждалим від домашнього насильства, дітям. А ще можуть витратити ці гроші на розвиток власної громади, інфраструктурні покращення, поліпшення екології.
Ось лише деякі історії, які надихають особисто нас.
20-річні одеські студенти і створили соціальний бізнес для пенсіонерів. Бабусі заробляють собі надбавку до пенсії тим, що шиють з фетру чохли для гаджетів та сумки. Так, завдяки соціальному проєкту Gudzyk пенсіонерки почувають себе потрібними і заробляють додаткову копійку.
В ательє Lady Di atelier працюють люди з інвалідністю та сонячні діти, які малюють картини, які потім переносять на хустини. Lady Di atelier всього один рік, але слава про львів’ян рознеслась вже по всьому світу. Адже одне з основних завдань організації є надавати роботу людям з інвалідністю та допомагати розвивати свої таланти.
Валерія Мартинюк заснувала Центр денного догляду для молоді з інвалідністю “Любов, яка лікує” і разом з молоддю, що мають інвалідність, створює гранолу.
Волонтерка Злата Мілюкова організувала творчу майстерню “Кебета. Поки що головних творців у майстерні двоє: двадцятидворічний Святослав та Костянтин, якому 16 років. У обох хлопців – ментальний розлад, який називають аутизмом. Свят вправно шиє торбину за торбиною, а Костя малює унікальні малюнки на сумках.
У київській пекарні Good Bread from Good people люди з ментальними порушеннями (розумова відсталість, аутизм та синдром Дауна) випікають кілограмові кекси. Серед постійних замовників у них – Ernst & Young, Colgate та Google.
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
Просто перейдіть за посиланням – “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед. Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші. Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі