Суспільство
Причина №14, чому варто підтримати #ШоТам: розповідаємо, як заробити тисячі доларів у селі
Запустити власний бізнес “з нуля” і непогано заробляти можна навіть у далекому селі. Не вірите? А герої матеріалів #ШоТам повірили, ризикнули і тепер ще й не просто самі заробляють, а й створюють робочі місця.
Ми у #ШоТам розповідаємо про українців, які розгледіли гроші в себе під ногами в прямому сенсі цих слів. Тепер вони заробляють тисячі доларів на звичайному хроні, черешнях чи лікарських травах. Якщо ви хочете знати більше таких історій, залишайтеся з нами! Ви можете підтримати #ШоТам, а ми зможемо продовжити розповідати про цих неймовірних людей.
Як переконують українські фермери, власна справа для тих, хто проживає не в місті, має масу переваг. Один з численних плюсів бізнесу в селі – невелика конкуренція. А по-друге, де, як не в селі, можна запустити натуральне виробництво? Якщо ви не маєте власної землі, можете орендувати пристойну територію за притомну ціну.
Читайте також: Причина №17, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо децентралізацію
Ось вам підбірочка бізнес-ідей, які можна втілити у вашому селі!
Як заробити $35 000 на гектарі черешні? Відповідає Олександр Маценко з Черкащини, який в Києві 2 тонни черешні продав за 7 хвилин!
Микола Прудивус з Хмельниччини заробляє на лікарських рослинах сотні тисяч гривень та забезпечує зарплатнею односельців. А врожаї продає крупним фармацевтичним компаніям України.
Як заробити на 1 га спаржі 1 000 000 гривень? Знає Петро Григор’єв – найбільший виробник спаржі в Україні. Компанія «Агроексперт Трейд» однією з перших ризикнула «протоптати» стежину в спаржевому бізнесі.
При середній урожайності 5-6 тонн / га на вирощуванні хрону українці можуть заробити $ 100 000. Успіх залежить від умов вирощування і виду хрону, на якому зібрано врожай.
В Україні з’явилася перша лавандова мануфактура – у селі Порадівка неподалік Києва. Головне джерело фінансів тут… фотосесії! Година серед лавандових кущів коштує 650 гривень.
У селищі Любимівка, на Херсонщині, виготовляють екзотичну і найдорожчу в світі приправу – шафран. Ідея вирощувати крокуси, з яких роблять таку спецію, прийшла фермерам Віталію Шакало та Олегу Демченку.
А тут зібрали три історії вдалої взаємодії громад та бізнесу. Варіанти заробітку: збудувати вітроелектростанцію, відкрити кондитерську чи добувати глину.
Якщо ти досі не визначився, у що вкласти гроші, осьдечки підбірка курсів для фермерів і тих, хто лише ступає на агрошлях. Тут є багато несподіваного і цікавого!
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
Просто перейдіть за посиланням – “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед.
Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші. Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Суспільство
Про «Жити назустріч»
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
- Перекладено понад 200 кабельних мереж, включаючи мережі ДТЕКу та Укртелекому.
- Розроблено котлован глибиною понад 15 м.
- Демонтовано стару частину тунелю довжиною 27 метрів та збудовано нову.
- Посилено тунельну оправу з обох боків (загальна довжина понад 50 м).
- Встановлено нові колії, відновлено інженерні мережі та безпекові системи руху поїздів.
Коментарі