Економіка
Як на вирощуванні хрону заробити 100 тисяч доларів
При середній урожайності 5-6 тонн / га на вирощуванні хрону українці можуть заробити $ 100 000. Успіх залежить від умов вирощування і виду хрону, на якому зібрано врожай.
Наприклад, 1 тонна органічного хрону коштує $ 13-18 тис. Неорганічний хрін купують по $ 0,8-1,2 тис. за тонну. Пластинки хрону можна продати за $ 2-4 тис. за тонну, сухий — по $ 34 тис. за тонну. Хрін найкраще вирощувати після культур, які рано звільняють поле — огірків, помідорів, ранньої картоплі. Це дає можливість своєчасно провести підготовку ґрунту.
Читайте також: Найбільшу в Європі плантацію шипшини висаджують на Одещині
Треба засадити хріном гектар землі і не сипати жодних хімічних добрив! Спочатку – геть прибираємо усі будяки. Досить лише одного підгортання на рік. Поливаємо лише 3-4 рази по 250-300 кубометрів/га. Жодних хімічних добрив не треба!
Пізньої осені збираємо врожай – до 6 тонн з гектара. Тонну органічного хрону купують за $18 000. За 6 тонн ви отримаєте $108 000. Ви – прекрасні!
Головне – не випускайте цього звіра на сусідні ділянки!

Економіка

Система розвитку ООН в Україні запустила ще одну флагманську ініціативу задля посилення архітектури фінансування Цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні на національному і регіональному рівнях.
Про це повідомляється в прессрелізі організації.
Як зазначається, ініціатива допоможе Уряду покращити стратегічне планування і бюджетування на національному і місцевому рівні, знайти нові джерела фінансування і більш ефективно використовувати ресурс.
В рамках Спільної програми ООН з фінансування ЦСР в Україні будуть розроблені нові рішення з залучення державного і приватного фінансування, а також забезпечено більш ефективне використання наявних ресурсів відповідно до пріоритетів, визначених Урядом України. Спільна програма, в рамках якої буде надано фінансування в розмірі майже 1 млн дол. США, і яка триватиме до липня 2022 року, передбачає тісну співпрацю з Офісом Віце-прем’єр-міністра України, Секретаріатом Кабінету Міністрів і профільними міністерствами з метою оптимізації розподілу ресурсів і знайдення нових джерел фінансування.
Читайте також: ЄС та ПРООН надали дезінфікуюче обладнання для українських рятувальників
Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева заявила, що ПРООН відіграватиме роль технічного керівника нової ініціативи, співпрацюючи з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Європейською економічною комісією ООН.
«Ця нова і цікава спільна програма використовує порівняльні переваги міжвідомчого підходу під загальним керівництвом Офісу Координаторки ООН в Україні.
Опубліковано 4 тижні тому 24.12.2020 Галина Мельник5ПоширеньПоширитиТвіттнутиПідтримати
ООН оголошує грант для підвищення потенціалу місцевих громадських організацій. Про це повідомляє портал Гурт.
“Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грантовий конкурс для посилення потенціалу місцевих громадських організацій та та здійснення моніторингу надання сервісів доступу до правосуддя та безпеки на місцевому та обласному рівнях”, – йдеться у повідомленні.
Дедлайн – 5 січня 2021 року.
Конкурс грантів оголошується для неурядових організацій, які здійснюють діяльність на території Донецької та Луганської областей.
Читайте також: ЄС та ПРООН передали моторні човни для рятувальників Донеччини
Вона фінансується Спільним фондом ЦСР ООН, інноваційним інструментом, впровадженим Генеральним секретарем ООН цього року з метою сприяння прогресивним змінам у політиці, які супроводжуватимуться стратегічними інвестиціями, необхідними для прискорення поступу у досягненні ЦСР», – наголосила пані Ґерчева.
Основною метою спільної програми є покращення планування і архітектури фінансування ЦСР в Україні як на національному, так і на децентралізованому, регіональному рівні. В рамках програми основну увагу буде приділено розробці Оцінки фінансування розвитку з метою сприяння визначенню пріоритетів у фінансуванні, орієнтованих на досягнення ЦСР, на національному і регіональному рівні, покращенню стратегічного планування і бюджетування у сфері охорони здоров’я як на рівні усієї країни, так і в регіонах, а також впровадженню і ефективному використанню нових механізмів фінансування ЦСР.
Довідково
ПРООН є провідною агенцією у сфері розвитку в Україні, яка докладає спільних зусиль із іншими агенціями ООН з метою впровадження низки проєктів і програм, зокрема Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Шляхом розбудови партнерства в Україні з центральними, регіональними і місцевими органами державного управління, громадянським суспільством і приватним сектором ПРООН прагне підтримати зусилля, яких країна докладає з метою подолання бідності, розвитку людського потенціалу, досягнення справедливих результатів, захисту довкілля і просування демократичного врядування.
Фото: TSN.ua
Економіка

Міжнародний аеропорт рівного планують оновити. Про це повідомили в облдержадміністрації.
Зазначається, що ОДА оголосила тендери на виготовлення документації на три проєкти Міжнародного аеропорту «Рівне». Це – реконструкція світлосигнальної системи, капітальний ремонт огорожі та система посадки.
Читайте також: У Франківську відкрили публічну майстерню з обладнанням на 2 млн грн
Зазначається, що на ці роботи виділені кошти з обласного бюджету. “Втілення проєктів дозволить аеропорту стати учасником Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року. І отримати понад 75 млн грн від держави на свій розвиток», – про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
Читайте також: У Рівному морські авіатори отримали літак Ан-2
За державні кошти розпочнуться роботи з відновлення аеропорту. Це стане позитивним сигналом для авіакомпаній, які готові співпрацювати з регіоном.
Фото: rv.gov.ua
Економіка

У 2020 році Україна експортувала риби та морепродуктів на $52,4 млн, що на 13,2% більше, ніж в 2019 році.
Про це пише Економічна правда з посиланням на асоціацію “Українських імпортерів риби та морепродуктів”.
Читайте також: Україна увійшла до десятки країн з найбільшим зростанням прибутку від e-сommerce
Найбільша кількість риби була експортована до Німеччини – 11 млн дол. На другому місці Данія – 6,5 млн дол. А на третьому – Японія, куди експорт риби з України склав 4,75 млн дол.

Нагадаємо, Україна стала другим у світі експортером зерна.
Як ми повідомляли раніше, Україна потрапила до трійки лідерів з експорту курятини до Європи.
Головне фото: fishergo.com.ua.