Суспільство
Представили новий бренд гончарської столиці України – селища Опішня
Новий бренд селища Опішня на Полтащині розробили і представили Місто-сад і Orchidea.
Опішня матиме бренд-стратегію та комунікаційну стратегію, що враховує розвиток соціальних мереж громади. Команда архітекторок Місто-сад виходила з пропозиції об’єднання Центрального парку і головної вулиці селища.
Концепція бренду містить нові стратегічні та архітектурні візії громадських просторів містечка, яке має величезний потенціал стати туристичним центром та комфортним місцем для мешканців громади.
Читайте також: Як заробити на пенсії? П’ять проєктів, які працевлаштовують бабусь та дідусів
У роботі з Опішнею команда відштовхувалася від дослідження історії й сьогодення, природного ресурсу та, звичайно, гончарного спадку.
Оновлений візуальний стиль розрахований для привернення уваги туристів, які захоплюються українським етнографічними мистецтвом — керамікою. Опішня – це насамперед центр українського гончарства, що й відобразилося в головному елементі айдентики — логотипі. Він оформлений у вигляді знаного керамічного посуду — макітри, яку традиційно використовують для подачі галушок.
Колаж у плоскому форматі використали як додатковий прийом з використанням аплікаційних ілюстрацій глечиків, природних елементів та фірмових страв у поєднанні з орнаментальними малюнками Опішні.
Читайте також: Безрукавки з історією: як прикарпатець шиє та реставрує автентичні гуцульські кептарі
Нова айдентика громади враховує головні напрямки діяльності, для яких розроблялися окремі елементи оформлення, які допоможуть громаді ще краще просувати ідеї живих ремесел й традицій. Наприклад, упаковка для вареників, які можна оформлювати у фірмову пачку та пропонувати на продаж.
Візуальний стиль не оминув компоненти навігації ОТГ, яка допоможе орієнтуватися в оновленому парку, дізнаватися про визначні місця та маршрути вело-доріжок.
Читайте також: Не митець, а мисткиня. Сім українських феміністичних брендів
Нагадаємо, представили офіційні бренд і логотип Чорнобильської зони.
Як ми повідомляли раніше, запустили сайт «Леся Українка: 150 імен» до ювілею поетеси.
Суспільство
Головне управління розвідки України (ГУР) отримало нову зброю — ударні безпілотники, здатні вражати цілі на відстані до 1800 кілометрів.
Про це повідомив начальник ГУР Кирило Буданов, зазначивши, що над розвитком цих дронів працюють найкращі фахівці, зокрема спеціалісти самого ГУР.
«Ці ударні безпілотники використовуються для ураження аеродромів та російських об’єктів, які «працюють на війну», — підкреслив Буданов. — «Військові аеродроми, які є джерелом постійної загрози для мирних українських міст, здригаються від повітряних атак».
Читати також: Уряд спрощує доступ до ринку вибухівки для українських виробників зброї
До повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року в Україні не було виробництва ударних далекобійних безпілотників. Однак із початком війни ринок дронів в Україні зріс у рази.
Однією з причин цього зростання стало обмеження з боку західних партнерів, які не дозволяють Україні використовувати свою зброю для ударів углиб території РФ. Це стимулювало розвиток вітчизняного виробництва далекобійних дронів, які стали важливою частиною української оборони та атакуючого потенціалу.
Нагадаємо, що в Україні відкрили офіс протимінної діяльності ДСНС: які у нього функції.
Фото: ДП «КБ Південне».
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Основні функції офісу
- Координація розмінування територій.
- Планування та моніторинг виконання завдань з розмінування.
- Сертифікація та контроль якості роботи операторів протимінної діяльності.
Коментарі