Суспільство
Працюєте на свята? Ось вам 7 способів розслабитись
Робота напружує. Свята також. Поєднання цих двох стресових факторів може призвести до катастрофи тих людей, які мають складну професію або будують серйозну кар’єру.
Якщо ви входите до числа тих “щасливчиків”, які працюють у святкові дні, то Forbes надав кілька порад, як все ж таки насолодитись цією особливою порою року.
Ми переклали статтю і ось вам сім способів розслабитись під час свят від Ейвері Бланк.
Ейвері Бланк
Position
Адвокат і стратег. Допомогає людям та організаціям відстоювати себе та свої позиції. Працювала у державному та приватному секторах, а останнім часом в Центрі охорони здоров’я та вітчизняної безпеки університету Меріленда. Є членом правління Центру юридичної кар’єри Американської асоціації адвокатів та радник проекту The Wilson Center’s Women in Public Service Project.
1. Ігноруйте робочі листи, навіть якщо ви їх побачили або прочитали
Сповіщення “поза офісом” дає вашим колегам знати, що ви не зобов’язані відповідати на отримані електронні листи. Обов’язок негайно реагувати на повідомлення, який люди покладають на себе, додає ще більше стресу.
2. Поділіться святковою “роботою” з друзями та родиною
Ні, мова йде не про перекладання робочих справ на свого друга. Коли у вас є певна робота, то останнє, що хочеться робити, це брати на себе відповідальність за святковий обід. Подумайте про те, щоб попросити друзів чи членів родини взяти участь у приготуванні їжі. Це значно полегшить вам життя. Нехай інші принесуть із собою страви, щоб вам не довелось витрачати весь час на приготування їжі для різдвяної вечері чи святкування Нового року.
Спільний відпочинок полегшить ваше загальне навантаження. Ви зможете виконати роботу у цей день і з нетерпінням чекати гостей.
3. Не встановлюйте будильник
У робочі дні люди зазвичай дотримуються розкладу. А будильник — це той механізм, який допомагає точно дотримуватися цього графіку. Але його звук може бути стресовим для вас, адже ви можете боятись роботи, яка на вас чекає. Дайте собі один день, щоб дозволити своєму тілу прокинутись, коли воно захоче. Дозвольте собі нікуди не поспішати.
4. Не дивіться на телефон з самого ранку
Як тільки ви прокинулись, не варто одразу хапатись за телефон. Тримайте його якомога далі від ліжка, щоб ви не могли його дістати чи увімкнути. Технологія стимулює мозок. А читання електронних листів, новин, або будь-якої іншої інформації на технічних пристроях може вас не розбудити, а роздратувати. А тим паче зранку!
5. Виходьте на двір та частіше рухайтесь
Багато з нас дуже часто відсувають фізичні вправи на задній план чи на уявний понеділок. Завжди переконуємо себе в тому, що немає часу просто зробити зарядку. Під час канікул знайдіть цей час. Вийдіть на пробіжку вранці, або просто прогуляйтесь по вулиці вдень. Важливо подихати свіжим повітрям.
6. Насолоджуйтесь сніданком
Багато людей зранку не виділяють собі час на сніданок. Вони відчувають стрес і хочуть вже розпочати роботу якомога скоріше.
Почались свята і робота може зачекати і 30 хвилин, і 45 хвилин, і 60 хвилин. Снідайте повільно. Підіть у місцеву кав’ярню. Починайте новини. Контролюйте самі свій графік, хоча б на початку дня.
7. Присвятіть час сім’ї
Якщо вам доводиться працювати у святкові дні, то призначте час, який ви зможете провести зі своїми близькими. Обов’язково пообідайте з ними. Виділіть час, щоб подивитись футбольний матч чи подивіться якесь святкове шоу. Подаруйте своїй сім’ї трохи себе та свого часу.
Прийміть заходів, щоб знизити рівень стресу і зробіть щось інше, що не входить у вашу рутину. Більше спілкуйтеся з людьми та оточенням, а менше — з технологіями. Робіть речі, які ви не можете зробити під час звичайного робочого дня. Скористайтеся святковим затишшям і дозвольте собі перепочити.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі