Суспільство
Перший український еротичний серіал «Острів любові» вийшов онлайн
Перший український еротичний серіал «Острів любові» режисера Олега Бійми вийшов онлайн на «Такфлікс».
Про це ШоТам повідомила команда онлайн-кінотеатру.
«Острів любові» з’явився на телеекранах у 1995 році. Кожна з 10 серій – це екранізація творів класичної української літератури, від Ольги Кобилянської і Марка Вовчка до Євгена Гуцала та Гната Хоткевича.
Серіал досліджує різні прояви кохання в українській культурі та літературі: комічні, трагічні, іронічна та гротескні. Історії в серіалі відбуваються і в ХІХ столітті, і під час Першої світової війни, і в 1990-ті роки, та охоплюють широку георграфію: від Карпат до Києва та Миколаєва.
У серіалі знялися, зокрема, Нонна Копержинська («За двома зайцями»), Антін Мухарський, Костянтин Степанков («Білий птах з чорною ознакою», «Вавилон ХХ»), Олександр Гай («Тіні забутих предків») та інші. Фільмування серіалу проходило у Львові та Києві в 1995 році.
«Мені хотілося всьому світу довести, що Україна — це нація, яка розуміється на любові, на сексі. Навіть український фольклор і етнографія наскрізь еротичні — там стільки підтекстів і натяків», – розповідає про серіал режисер Олег Бійма.
Подивитись перший український еротичний серіал можна в онлайн-кінотеатрі «Такфлікс» всього за 250 гривень.
Про «Такфлікс»
Це перший і єдиний онлайн-кінотеатр українського кіно. «Такфлікс» запустився в грудні 2019 року. За два роки роботи платформа зібрала найбільшу колекцію українського кіно. На «Такфліксі» можна обрати фільм на будь-який смак: від кінокласики та фільмів-призерів міжнародних кінофестивалів до дебютів молодих режисерів та мистецької документалістики.
З 24 лютого український онлайн-кінотеатр віддає 10% з кожного квитка у фонд Повернись живим, а також організовує благодійні покази українського кіно по всьому світу.
Раніше ми розповідали про десять знакових фільмів незалежної України.
Також нагадаємо, в онлайн-кінотеатрі «Такфлікс» вийшла анімаційна стрічка «Тигр блукає поруч» Анастасії Фалілеєвої. Фільм на 100% екологічний – усі його елементи зроблені зі сміття та вторинних матеріалів.
Фото: кадр із серіалу.
Суспільство
У Вірнопіллі не було жодного вцілілого будинку
«Ніхто з нас і подумати не міг, що росіяни підійдуть так близько. Тоді був сильний мороз, зникли світло та газ, тому люди сходилися й разом готували їжу, а коли обстрілювали — ховалися у власні підвали чи в школі. Коли з’явилася артилерія, вирішили виїжджати з села», — пригадує Ольга Сускова, яка працює старостою Вірнопільського старостинського округу з січня 2024 року.
Залишилося лише 135 людей
«Нам повністю відновили електропостачання, а також підвели газ до тих будинків, де зараз живуть люди. Уже 20 будинків у селі нам відбудували за програмою “єВідновлення”. Багато людей хочуть повернутися додому».
Замість зруйнованої амбулаторії — мобільна аптека
«Не всі люди можуть поїхати до міста, не всі мають автомобіль, а літнім бабусям складно їздити навіть автобусом. Тому ці аптеки стали знахідкою для нас, бо тут великий асортимент ліків: від тиску, застуди та різних хвороб. До цієї аптеки завжди приходить десяток людей».
Їдуть у найвіддаленіші села, попри небезпеку
«У нас досі є проблеми зі зв’язком та інтернетом, тому навіть складно викликати швидку допомогу, якщо комусь погано. Ми дуже раді, що тепер в село приїжджає аптека», — ділиться Лариса.
«Я вже знаю багатьох бабусь і дідусів по іменах. І коли вони кажуть: “Дякуємо, ці ліки мені допомогли” — це найкраща для мене подяка».
Коментарі
Суспільство
Про проєкт
- Житловий блок — призначений для чотирьох працівників пекарні, які наразі проживають у неприйнятних умовах.
- лекційну залу для освітніх заходів, майстер-класів та зустрічей у межах Академії супроводжуючих, де навчатимуть соціальних терапевтів;
- кінотеатр і простір для відпочинку, де можна буде дивитися фільми, обговорювати їх і просто спілкуватися за чашкою чаю.
Коментарі