«Шлюб у Дії за лічені години став топсервісом в Україні та світі за версією TIME. Відтепер весь цикл реєстрації шлюбу можна пройти онлайн — без черг, паперів і незалежно від відстані», — написали в пресслужбі застосунку
Представники Дії також вказали, що у застосунку свої почуття креативно засвідчили півтора мільйона українців.
Сервіс у Дії розробляють Мінцифри спільно з Міністерством юстиції України, Державним підприємством «Національні інформаційні системи», Цифровим офісом ДРАЦС, Державною міграційною службою, АТ «Укрпошта» за підтримки швейцарсько-української програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. Технічним партнером стала компанія Сisco.
Нагадаємо, що видання TIME визнав Дію одним із найкращих винаходів світу.
Український шутер «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» від студії GSC Game World ще до офіційного виходу став лідером продажів у Steam серед платних ігор. У загальному рейтингу проєкт поступився лише легендарному Counter-Strike 2.
Популярність гри вже забезпечила новий тираж фізичних копій, хоча вони надійдуть у продаж лише в квітні. Очікування продовжує зростати — реліз заплановано на 20 листопада, а презентація в Україні відбудеться цього ж дня о 18:00.
«S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» називають однією з головних подій року у світі відеоігор. Попри численні труднощі — зокрема, неодноразові переноси дати виходу та виклики, зумовлені війною, — команда GSC Game World успішно завершила розробку.
Гра вийде на платформах Xbox Series X/S і Windows, ставши ексклюзивом для нових консолей Microsoft. Ба більше, S.T.A.L.K.E.R. 2 буде доступна в перший день через підписку Game Pass, що значно розширить її аудиторію.
Успіх S.T.A.L.K.E.R. 2 — це не лише досягнення для GSC Game World, а й підтвердження високого рівня української ігрової індустрії. Вихід цієї гри може стати новим стандартом для вітчизняних проєктів на світовій арені.
Нагадаємо, що українці розробили новий позитивний застосунок для планування: як він працює.
4-й механізований батальйон Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького (ОПБр) продовжує утримувати позиції біля села МакіївкаЛуганської області. За чотири місяці підрозділ знешкодив 2000 росіян, 90% з них — ударними дронами. Зараз у батальйоні продовжують збирати на БПЛА.
Про це повідомляють представники ОПБр.
Як батальйону допомагають дрони: статистика
Аеророзвідка виявляє противника на етапах висування та підходу до позицій та завчасно завдаває ударів FPV-дронами, «Мавіками» зі скидами та важкими дронами типу «Вампір».
2000 ворожих солдатів — це еквівалентно шістьом батальйонам піхоти або одній бригаді росіян. Ось детальна статистика втрат противника за чотири місяці:
За словами командира з позивним «Суми», попри те, що свіжі сили постійно підвозять, росіяни не встигають адаптуватися:
«Окупантів посилають у бій без жодної орієнтації щодо місцевості чи ситуації на фронті. Ми неодноразово знаходили документи ліквідованих солдатів, у яких дата призову була лише на тиждень раніше», — розповів командир.
Батальйон утримує оборону біля села Макіївка Луганської області з липня 2024 року. Захисники продовжують збирати кошти на безпілотники. Підтримати їх можна за реквізитами:
Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/511kxcPkm9
Номер картки банки: 5375 4112 2128 5542
Про ОПБр
Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького (ОПБр, в/ч A0222) — механізована військова частина Сухопутних військ Збройні сили України. Бригада носить почесну назву на честь 1-го українського козацького полку імені гетьмана Богдана Хмельницького полку часів Перших визвольних змагань.
З початку широкомасштабного вторгнення росії у 2022 році Президентський полк розширився до бригади і став на захист України. Підрозділи Окремої президентської бригади залучені до оборони Києва, а також виконували завдання на найбільш відповідальних напрямках на сході: Сватівський напрямок, Харківщина, Бахмут та Соледар, Покровський, Вугледарський та Авдіївський напрямки.
Нагадаємо, що в Україні створюють національну підтримку оборонців держави.
Броварська компанія «Політехносервіс» розробила інноваційну функцію «повербанк» для тролейбусів з автономним ходом.
Про це повідомив директор підприємства Микола Кугут на сайті dev.ua.
Про розробку
Нові тролейбуси оснащені високовольтною батареєю та перетворювачем, що дозволяє заряджатися як від контактної мережі, так і від розетки на 380 V. Завдяки цьому транспортний засіб може долати до 30 кілометрів без підключення до мережі.
Ця функція дозволяє використовувати тролейбус як джерело живлення під час відключень електрики — наприклад, для забезпечення лікарень. Коли закінчується контактна мережа на маршруті, тролейбус автоматично складає струмоприймачі та переходить на батарейний хід, що одночасно дозволяє заряджати акумулятор під час руху.
Нагадаємо, що український розробник створив сервіс знайомств для людей з інвалідністю.
Коментарі