Суспільство
Оголосили гранти для жіночих чи феміністичних організацій
Міжнародний феміністичний фонд відтепер приймає заявки на фінансування від правозахисних жіночих або феміністичних організацій з усього світу.
Про це пише Гурт.
Зазначається, що подаватися на пряме фінансування у межах програми «Каталізатор» Equality Fund можна до 5 жовтня 2020 р.
Можливість відкрита для груп, які очолюють жінки; дівчат та небінарних людей, які сприяють змінам, протидіють порушенню прав, борються із наслідками COVID-19 і розробляють рішення для досягнення ґендерної рівності.
Читайте також: Як у 23 роки стати керуючою готелем Reikartz? Досвід Карини Ходіс
Про вимоги до учасниць, процес подання заявки можна дізнатися на сайті Equality Fund.
Як відбувається фінансування?
Головна ціль – підсилити та надати гнучкі ресурси правозахисним та феміністичним організаціям аби вони могли просувати свої пріоритети і порядок денний.
- Equality Fund надає гранти, які можна використати для операційних витрат, а також на конкретні програмні заходи та проєкти. Багаторічні гранти – терміном до трьох років. Нові організації або групи, яких раніше не підтримував Фонд, можуть отримати грант на рік.
- Розмір грантів від Equality Fund варіюється від 10 000 канадських доларів на рік до 100 000 для деяких великих організацій. Максимальний річних розмір гранту не може перевищувати 50% від найвищого річного доходу організації-грантера за останні три роки.
- На підтримку Equality Fund можуть розраховувати як неформальні, незареєстровані групи активістів /ок так і мережі, що працюють через фінансового спонсора (такі організації мають вказати своїх спонсорів).
Хто може подаватися?
Організації,
- якими в основному керують, очолюють чи направляють місцеві жінки, молодь, дівчата і/або небінарні люди (тобто жінки, молодь дівчата і/або небінарні люди є більшістю в організації, її правління або координаційного комітету);
- просувають права жінок, молоді, дівчат і небінарних людей в межах своєї основної місії, а не лише як центральна частина їхніх програм;
- працюють із позиції фемінізму і/або прав жінок для структурних змін із питань, що стосуються жінок, молоді, дівчат і/або небінарних людей;
- схильні до створення феміністичного руху і співпраці із іншими жінками, молодіжними організаціями, LBTQI, BIPOC тощо;
- можуть заповнювати документи пропозиції, описову частину та фінансові звіти англійською;
- пропрацювали не менше року;
- зареєстровані чи мають головний офіс у країні, яка знаходиться на Ближньому Сході, в Азії і Тихому океані, Центральній і Південній Америці, а також Східній Європі.
- Здатні продемонструвати здатність приймати, керувати і повідомляти про кошти напряму або через налагоджені стосунки із фінансовим партнером;
Наголошується, що політичні партії, релігійні організації, державні органи, комерційні організації, академічні установи і приватні особи Не мають права на отримання фінансування.
Читайте також: Про життя, бізнес, секс та творчість: 9 українських подкастів на будь-який смак
Організатори також звертають увагу, що гранти Фонду не можуть бути використані для надання інших грантів.
Переглянути всю інформацію про отримання гранту тут
Довідка
EqualityFund – це міжнародний феміністичний фонд, що базується в Канаді. Це новаторська співпраця, створена для надання нового імпульсу правам жінок і феміністичного руху. Використовуючи досвід Міжнародного жіночого фонду і завдяки значному внеску уряду Канади й інших донорів EqualityFund забезпечує ресурсами організації для захисту прав жінок та феміністичногу руху, які працюють як на низовому рівні, так і на регіональному і глобальному.
Нагадаємо, оголосили гранти для проєктів, в основі яких лежать цифрові технології.
Також в Україні оголосили конкурс на ескіз великого Державного Герба.
Як ми повідомляли раніше, оголосили конкурс В Україні на екологічно дружні стартапи.
Головне фото: krona.org.ua.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі