

Суспільство
В Україні шукають винахідників та екологічно дружні стартапи
Стартував прийом заявок на участь у третій хвилі програми Акселерації Проекту GCIP Ukraine.
Про це пише Гурт.
Конкурс проводиться в рамках Проекту UNIDO/GEF «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні», а його фіналісти мають можливість отримати до $50 тисяч для розвитку стартап-проекту, навчання в Бізнес академії, менторинг від провідних міжнародних та національних експертів, підтримку у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей. Дедлайн – 18 жовтня 2020 р.
Запрошуємо українських підприємців та винахідників до участі у конкурсі інноваційних екологічно дружніх стартап проектів.
Конкурс проводиться в рамках Проекту UNIDO/GEF “Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні”, а його фіналісти мають можливість отримати до $50 тисяч для розвитку стартап-проекту, навчання в Бізнес академії, менторинг від провідних міжнародних та національних експертів, підтримку у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей.
Умови участі
До участі у конкурсі стартап-проектів запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.
Читайте також: Запускаєте стартап? Чотири простих запитання, відповіді на які допоможуть проєкту злетіти
Подані стартап-проекти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій(будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.
У рамках співпраці з проектом OSCE під час 3-ої хвилі Акселерації GCIP Ukraine буде виділено окрему номінацію для проектів із “Сталого управління водними ресурсами та адаптації до змін клімату в басейні Дністра”.
Читайте також: Як залучити інвестиції в свій проєк
Інноваційна розробка може представляти собою продукт, технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проект. Стартап-проекти не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.
Потенційні півфіналісти мають бути готові пройти 3 модулі навчання в Бізнес Академії GCIP Ukraine, працювати над реалізацією проекту та презентувати проект потенційним інвесторам та партнерам.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті проекту у розділі “Аплікаційна анкета“.
Дедлайн – 18 жовтня 2020 року (включно).
Результати конкурсу будуть оголошені протягом місяця після кінцевої дати прийому заявок.
Детальніше про програму можна дізнатись у розділі “Акселерація” на сайті проекту gcipukraine.com.

Читайте також: 7000$ та виклик від Родрігеса: як це знімати фільм із людиною з ДЦП у головній ролі
Нагадаємо, український стартап залучив 3,4 млн доларів інвестицій: чим він особливий.
Як ми повідомляли раніше, український стартап для захисту лісів виграв 1,4 млн гривень.
Головне фото: business-magazine.online.

Суспільство

114 бригада тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України провела першу льотну зміну у новому 2021 році на винищувачах МіГ-29.
Про це пише Український Мілітарний Портал з посиланням на Командування Повітряних Сил ЗСУ.
На винищувачах МіГ-29 пілоти відпрацювали ведення групових та одиночних повітряних боїв. Тренування проводилися вдень і вночі в складних метеоумовах.

«Командирські польоти – саме таку назву отримала ця льотна зміна, і за якісними показниками мала відповідати рівню «зразково-показової», – розповідають у 114 БрТА.
Як зазначено, навчання називаються «Командирські», тому що відпрацьовується єдина методика льотного навчання, участь в яких беруть від командирів авіаційних ланок і вище.
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
МіГ-29 – фронтовий винищувач четвертого покоління.
Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» проводить для Повітряних сил України капітальний ремонт та модернізацію винищувачів МіГ-29.

Також компанія «Радіонікс» забезпечила створення в Україні нового замкнутого циклу з розробки та виробництва систем для винищувачів МіГ-29 та Су-27. Проєкти тепер реалізуються в Україні в рамках єдиного наукового, технологічного та виробничого процесу.
Читайте також: КБ «Південне» презентувало надзвукову ракету «Блискавка» (ВІДЕО)
Нагадаємо, «Аеротехніка» представила модернізацію зенітно-ракетного комплексу.
Усі фото: facebook.com/kpszsu.
Суспільство

Київський молодіжний центр запускає спеціальний проєкт із протидії булінгу, повідомили у пресслужбі КМДА.
Як зазначають ініціатори, проєкт розроблений для педагогів, батьків, психологів, а також учнів.
Ідея полягає у виявленні причин цькування та вироблення методів боротьби із ними. У форматі онлайнових лекцій експерти дають свої поради, які допоможуть захистити себе та протидіяти проявам булінгу.
Перша лекція «Булінг: міфи та реальність»
У лекції йдеться про види булінгу, наслідки цькувань, а також про юридичну відповідальність за такі дії.
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
Спікерка – Падучак Олександра, засновниця та голова громадської організації «Безпечний світ», юрист, член робочої групи комітету ВРУ з підготовки проекту Закону щодо протидії булінгу, автор програми тренінгів з дитячої безпеки.
Друга лекція «Поради психолога»
У лекції розбираються у видах булінгу і способах вирішення конфліктів не тільки у школі, але і на робочому місці.
Нагадаємо, стартувала кампанія із протидії насильству “Бийся як дівчина”.
Головне фото: abo.media.
Суспільство

Український стронгмен Олексій Новіков зміг на 10 метрів пронести «Супер Йоку» вагою 500 кілограмів у приміщенні і в такий спосіб встановив національний рекорд.
Про це пише Укрінформ.
«Якщо спортсмен шукає мотивацію, то йому не варто займатися спортом взагалі. Так, у нас є наднавантаження, є травми, як і у всіх спортсменів. Найбільше, чого я хочу – мотивувати молодь. Будь-яка людина, якщо почне займатися собою, зможе досягти будь-чого», – розповів своє ставлення до спорту Олексій Новіков.

2020-го року український стронгмен Олексій Новіков завоював титул найсильнішої людини світу у Брайдентоні (штат Флорида, США). Олексій став другим українцем, якому вдалося завоювати цей титул. Першим був Василь Вірастюк.
Читайте також: Її капелюхи носять навіть до королеви Британії: історія успіху майстрині з Чернігова
На відео рекорд можна переглянути з 14:50 хв.
Нагадаємо, український легкоатлет виграв міжнародний турнір у Стамбулі.
Усі фото: ukrinform.ua.