Суспільство
Офіцерка НГУ зі службовим собакою виграли чемпіонат світу з дресирування
Офіцерка Національної гвардії Вікторія Безус та її собака Бліка перемогли на Чемпіонаті світу з дресирування IGP WM FCI 2022.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці НГУ.
«Неймовірна новина! капітан НГУ Вікторія Безус зі своєю службовою собакою Блікою, які несуть службу в одній з військових частин Північного оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України стали чемпіонами світу з Дресирування IGP WM FCI 2022. Чемпіонат закінчився 11 вересня в місті Роудніце-над-Лабою у Чехії», – йдеться в повідомленні.
Вікторія та Бліка отримали від жюрі 288 балів та стали першими представниками України, яким вдалося вибороти перемогу на цих змаганнях.
«Це історична перемога для усієї України, бо завдяки Вікторії та Бліці вперше на змаганнях з IGP пролунає український гімн та замайорить у небі жовто-блакитний прапор. Вітаємо Вікторію і Бліку і бажаємо їм подальших перемог!», – додали в НГУ.
Нагадаємо, пес Макс, якого покинули окупанти й прихистили бійці Нацгвардії, вже вивчив команди українською та чергує разом із військовими на блокпостах.
Раніше ми повідомляли, що поліцейські-кінологи з США передали бронежилети для службових собак Державної прикордонної служби.
Фото: facebook.com/NGUmainpage.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі