Економіка і бізнес
«Нібулон» почав возити зерно караванами з чотирьох барж (ФОТО)
«НІБУЛОН» розширює логістичні можливості на Південному Бузі, повідомили на фейсбук-сторінці компанії.
Зазначається, що фахівці судноплавної компанії та відділу логістики здійснили новий крок у транспортуванні вантажів водними шляхами.
У рейс Миколаїв – Нова Одеса річкою Південний Буг вийшов об’єднаний караван у складі 1 буксира-штовхача, 4 барж та 1 портового буксира (замість звичних 1 буксира-штовхача та 1-2 барж).
Наголошується, що реалізація такого рішення оптимізує логістичний ланцюжок водних перевезень компанії Південним Бугом, а також покращує екологічну та інфраструктурну ефективність за цим напрямком. Адже кожен один такий рейс забезпечує транспортування річкою із Нової Одеси та Вознесенська на зовнішній рейд Миколаївського морського порту понад 9,0 тис. тонн вантажів замість 4,0 тис. тонн двома баржами.
Це означає, що 375 вантажівок (ще 208 на додачу до 167 вантажівок від 4,0 тис. тонн) не заїдуть до Миколаєва на різні перевантажувальні термінали, адже їм буде логістично й економічно вигідніше вивантажуватись ближче до місця збору або зберігання врожаю за напрямком автошляху у Новій Одесі та Вознесенську.
Читайте також: Kohaniy.jewelry: історія бренду прикрас із сушених квітів
Слід відзначити, що і 9,0 тис. тонн – не межа для барже-буксирного складу із 4 баржами, адже це лише 70% від загальної вантажопідйомності цих суден. Окрім того, при використанні модернізованих суден проекту В5000М можна збільшити вантажоперевезення одного рейсу більше ніж вдвічі. Для більшого навантаження барж необхідно на державному рівні ініціювати й проводити днопоглиблення річок. «НІБУЛОН», покладаючись лише на власні сили та техніку, виконав 154 км днопоглиблювальних робіт українських річок.
«НІБУЛОН» відроджує судноплавство та щороку нарощує обсяги вантажів, які транспортуються українськими водними шляхами, чим підтверджує ефективність власної глобальної стратегії відродження Дніпра і Південного Буга як головних транспортних артерій.
Читайте також: Україна вперше за 70 років очолить комісію, що регулює судноплавство на Дунаї
Завдяки роботі розгалуженої мережі перевантажувальних терміналів та елеваторних комплексів компанії, в тому числі і на річках, плече доставки сільськогосподарської продукції скорочується, а дохід кожного фермерського господарства від цього підвищується від 3 до 5 доларів за одну тонну.
У 2020/21 маркетинговому році флот компанії встановив рекорд, перевізши внутрішніми водними шляхами близько 4,3 млн тонн вантажів, що перевершило результат 2019/20 маркетингового року на 11 %. Завдяки цьому дорогами тільки Миколаївської області не проїхало 20 тис. вантажівок, а на українські автошляхи загалом не виїхало близько 180 тис. вантажівок. Замість них роботу виконав флот компанії, здійснивши 1219 барже-буксирних рейсів – це наш конкретний вклад у збереження довкілля та українських автодоріг.
Читайте також: Замість пластику – гриби та коноплі: як стартап S.Lab робить речі з екоматеріалу
Усього за час діяльності судноплавної компанії (з 2009 р.) річками транспортовано понад 23 млн тонн різноманітних вантажів, а значить українськими автошляхами не проїхало близько 1 млн вантажівок.
Такі рекордні показники можливі завдяки комплексній програмі «НІБУЛОНа» із відродження українських річок, проведення днопоглиблення та розбудови найсучаснішого в Україні флоту, який сьогодні складається із 82 одиниць різного класу та призначення. Судна компанії можуть працювати у будь-який період року, навіть у час льодового стану.
Читайте також: Флейти для медитації: як майстер з України підкорив своїми виробами Європу та Тибет
У 2021/22 маркетинговому році «НІБУЛОН» націлений підкорити наступну висоту у водних вантажних перевезеннях – 4,5-5 млн тонн і вище. Це новий виклик, над яким ми працюємо уже зараз.
Нагадаємо, українська компанія постачатиме шахтне обладнання до Туреччини.
Як ми повідомляли раніше, Київський «Завод Кобзаренка» розробив і протестував подрібнювач деревини.
Усі фото: facebook.com/nibulonltd.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі