Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

«Нібулон» почав возити зерно караванами з чотирьох барж (ФОТО)

Опубліковано

«НІБУЛОН» розширює логістичні можливості на Південному Бузі, повідомили на фейсбук-сторінці компанії.

Зазначається, що фахівці судноплавної компанії та відділу логістики здійснили новий крок у транспортуванні вантажів водними шляхами.

У рейс Миколаїв – Нова Одеса річкою Південний Буг вийшов об’єднаний караван у складі 1 буксира-штовхача, 4 барж та 1 портового буксира (замість звичних 1 буксира-штовхача та 1-2 барж).

Наголошується, що реалізація такого рішення оптимізує логістичний ланцюжок водних перевезень компанії Південним Бугом, а також покращує екологічну та інфраструктурну ефективність за цим напрямком. Адже кожен один такий рейс забезпечує транспортування річкою із Нової Одеси та Вознесенська на зовнішній рейд Миколаївського морського порту понад 9,0 тис. тонн вантажів замість 4,0 тис. тонн двома баржами.

Це означає, що 375 вантажівок (ще 208 на додачу до 167 вантажівок від 4,0 тис. тонн) не заїдуть до Миколаєва на різні перевантажувальні термінали, адже їм буде логістично й економічно вигідніше вивантажуватись ближче до місця збору або зберігання врожаю за напрямком автошляху у Новій Одесі та Вознесенську.

Читайте також: Kohaniy.jewelry: історія бренду прикрас із сушених квітів

Слід відзначити, що і 9,0 тис. тонн – не межа для барже-буксирного складу із 4 баржами, адже це лише 70% від загальної вантажопідйомності цих суден. Окрім того, при використанні модернізованих суден проекту В5000М можна збільшити вантажоперевезення одного рейсу більше ніж вдвічі. Для більшого навантаження барж необхідно на державному рівні ініціювати й проводити днопоглиблення річок. «НІБУЛОН», покладаючись лише на власні сили та техніку, виконав 154 км днопоглиблювальних робіт українських річок.

«НІБУЛОН» відроджує судноплавство та щороку нарощує обсяги вантажів, які транспортуються українськими водними шляхами, чим підтверджує ефективність власної глобальної стратегії відродження Дніпра і Південного Буга як головних транспортних артерій.

Читайте такожУкраїна вперше за 70 років очолить комісію, що регулює судноплавство на Дунаї

Завдяки роботі розгалуженої мережі перевантажувальних терміналів та елеваторних комплексів компанії, в тому числі і на річках, плече доставки сільськогосподарської продукції скорочується, а дохід кожного фермерського господарства від цього підвищується від 3 до 5 доларів за одну тонну.

У 2020/21 маркетинговому році флот компанії встановив рекорд, перевізши внутрішніми водними шляхами близько 4,3 млн тонн вантажів, що перевершило результат 2019/20 маркетингового року на 11 %. Завдяки цьому дорогами тільки Миколаївської області не проїхало 20 тис. вантажівок, а на українські автошляхи загалом не виїхало близько 180 тис. вантажівок. Замість них роботу виконав флот компанії, здійснивши 1219 барже-буксирних рейсів – це наш конкретний вклад у збереження довкілля та українських автодоріг.

Читайте такожЗамість пластику – гриби та коноплі: як стартап S.Lab робить речі з екоматеріалу

Усього за час діяльності судноплавної компанії (з 2009 р.) річками транспортовано понад 23 млн тонн різноманітних вантажів, а значить українськими автошляхами не проїхало близько 1 млн вантажівок.

Такі рекордні показники можливі завдяки комплексній програмі «НІБУЛОНа» із відродження українських річок, проведення днопоглиблення та розбудови найсучаснішого в Україні флоту, який сьогодні складається із 82 одиниць різного класу та призначення. Судна компанії можуть працювати у будь-який період року, навіть у час льодового стану.

Читайте такожФлейти для медитації: як майстер з України підкорив своїми виробами Європу та Тибет

У 2021/22 маркетинговому році «НІБУЛОН» націлений підкорити наступну висоту у водних вантажних перевезеннях – 4,5-5 млн тонн і вище. Це новий виклик, над яким ми працюємо уже зараз.

Нагадаємо, українська компанія постачатиме шахтне обладнання до Туреччини.

Як ми повідомляли раніше, Київський «Завод Кобзаренка» розробив і протестував подрібнювач деревини.

Усі фото: facebook.com/nibulonltd.

Економіка і бізнес

Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари в ROZETKA

Опубліковано

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.

Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

Переваги для військових

У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.

Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська

Що відомо про програму

Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.

Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).

Фото обкладинки: Getty Images

Читати далі

Економіка і бізнес

McDonald’s повертає сніданки у Києві та області

Опубліковано

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.

Про це повідомили у компанії.

Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.

Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.

Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s

Читати далі

Економіка і бізнес

Енергетична компанія «Нової пошти» вийшла на відкритий ринок електроенергії

Опубліковано

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.

Про це повідомили в «Новій пошті».

Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.

Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових

«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.

Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.

Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.

Фото: Pixabay

Читати далі