Суспільство
Новий завод на Вінниччині вироблятиме холодильники для Pepsi та Coca-Cola
У Вінниці 7 вересня відкрили потужний завод з виробництва холодильного обладнання. Відкрила завод компанія “UBC Group”, яка є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі, повідомляє прес-служба облради.
Чим особливий завод?
При будівництві заводу використовувалися найсучасніші технології, в тому числі, й енергозбереження, тому компанія і називається “ГрінКул” – зелений холод. Тут встановлено унікальну лабораторію, всередині якої можна створити будь-які кліматичні умови земної кулі.
Враховуючи, що підприємство працює на експорт для різних країн, в тому числі, й Африки, Латинської Америки, в лабораторії буде проводитись тестування та аудит техніки саме для тих кліматичних зон.
Яка користь для вінничан
Новий завод дасть роботу для 1500 мешканців Вінниччини. Нині на підприємстві поки що 300 працівників. Потужності заводу “переселили” з анексованого Криму. Завод “Грін Кул” – перше підприємство, збудоване на території Вінницького індустріального парку поблизу старого аеропорту. Його площа близько 20 тис. квадратних метрів.
Для кого робитимуть обладнання?
Клієнтами холдингу “UBC Group” є відомі торгові марки та великі корпорації, які розташовані як в Україні, так і за кордоном: Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, Nestlé та інші. Це один із найпотужніших промислових холдингів України, який працює в сфері холодильної техніки.
Завод має 23% світового об’єму виробництва холодильного обладнання у світі. Це прорив до розвитку Індустріального парку Вінниці та залучення інвестицій в економіку Вінницької області та України загалом.
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі