Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

На український ринок виходить німецький бренд сільськогосподарської техніки Eisen Löwe

Опубліковано

Німецька компанія Schneider оголосила про введення на український ринок відродженого бренду сільськогосподарської техніки – Eisen Löwe.

Про це повідомляє GrowHow.

Бренд Eisen Löwe, що перекладається як “залізний лев”, символізує силу, надійність та потужність створеної техніки. Він вже здобув репутацію в багатьох країнах, хоча є відносно новим на ринку.

Читати також: У Києві запрацював перший в Україні кабінет захисника

Спільний проєкт Eisen Löwe та SunfloroMash пропонує широкий асортимент сільськогосподарської техніки, від жниварок до навантажувачів. Особливістю техніки Eisen Löwe є її преміальний зовнішній вигляд та сучасний дизайн, а також інноваційні технічні характеристики, що роблять її довговічною та ефективною.

Незважаючи на складні часи та релокацію у 2022 році, компанія SunfloroMash зміцнила свою позицію, переїхавши виробничу базу до міста Дніпро з Бердянська. Протягом останніх двох років вона активно розвивається, працюючи над інноваційними рішеннями, одним з яких є партнерство з брендом Eisen Löwe.

Також ми повідомляли, що в Харкові запрацював хаб “Мистецька фортеця” для працівників театру опери та балету.

Фото: Eisen Löwe

Економіка

У Києві зʼявиться бомбосховище за 300 млн. грн.

Опубліковано

У Києві планують побудувати найдорожче в Україні укриття від ракет. Якщо тендер відбудеться успішно, на будівництво сховища в одній зі столичних шкіл можуть виділити близько 300 млн гривень.

Про це повідомляє ProZorro.

Аукціон на майданчику ProZorro оголосило управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації. Торік це відомство потрапило у скандал через закупівлю барабанів для укриттів майже на мільйон гривень. Тепер районне управління освіти шукає підрядника для будівництва укриття на території столичної гімназії №183 «Фортуна», що розташована за адресою вул. Юності, 5.

Читати також: На Київщині побудують модернізовану школу з новим підходом до навчального простору

Про бомбосховище

«Споруда подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття» має бути побудована до кінця 2025 року. Це означає, що укриття буде мати здатність захистити не лише від ракетних ударів, але й від радіації. Управління готове виділити на це 297,82 млн гривень, або ж близько $7,5 млн за курсом на 25 червня.

Аукціон заплановано на 13:30 25 червня. У ньому взяли участь чотири учасники, а найменшу ставку зробило ТОВ «Смарт солюшнз груп», яке запропонувало виконати роботи за 269,66 млн грн. Якщо тендер відбудеться, такий бункер стане найдорожчим в Україні.

Нагадаємо, що кияни можуть пройти тест на знання Конституції України: як зареєструватися.

Також ми повідомляли, що українські розвідники уразили російський склад боєприпасів у Воронезькій області.

Фото: з вільних мереж.

Читати далі

Економіка

Програму пільгової іпотеки єОселя планують змінити: чого очікувати

Опубліковано

Програму пільгової іпотеки єОселя планують змінити, щоб вона більше підтримувала покупку нового житла, а не вторинного. Вона вже видала кредити 10 967 учасникам на суму 17,363 млрд грн, а з 1 серпня 2023 року на участь у програмі можуть претендувати також ветерани, учасники бойових дій та внутрішньо переміщені особи.

Про це заявила перший віцепрем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко під час години запитань до уряду у Верховній Раді 21 червня, передає finance.ua

Ця ініціатива, спрямована на полегшення придбання житла для певних категорій громадян, відтепер матиме новий фокус – первинний ринок житла.

Метою переформатування є забезпечення стимулювання будівництва нового житла, що, на думку уряду, принесе максимальний економічний ефект.

“Ми маємо переформатувати програму: не розширювати вік житла на вторинному ринку, а сфокусуватися на первинному ринку”, – зазначила Свириденко. Фокус на первинному ринку житла має на меті підтримку будівельної галузі та збільшення обсягів нових житлових об’єктів.

За даними розпорядника програми ПрАТ “Укрфінжитло”, до 21 червня 2024 року було видано кредити 10 967 учасникам на суму 17,363 млрд грн. Це свідчить про активний попит на пільгові іпотечні кредити серед населення.

Програма, що передбачає пільгову іпотеку під 3% річних терміном до 20 років з початковим внеском від 20% вартості житла, користується популярністю серед військовослужбовців-контрактників ЗСУ, працівників сектору безпеки та оборони, медпрацівників, педагогів і наукових співробітників.

З 1 серпня 2023 року перелік категорій, що можуть скористатися пільговими умовами, розширився. Тепер на участь у програмі під 7% можуть претендувати також ветерани війни, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи (ВПО) та громадяни, які не мають власного житла більше за нормативну площу.

Читайте також: На Закарпатті обласний театр вперше показав виставу для людей з порушеннями зору та слуху

Програма дозволяє пільговим категоріям учасників придбати житло в споруджуваному будинку і будинках не старше 10 років у столиці та обласних центрах. Інші учасники можуть купувати житло в будинках не старше 3 років або у споруджуваних об’єктах.

На сьогодні в програмі беруть участь вісім банків-партнерів, серед яких державні Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, а також комерційні банки Сенс Банк, банк “Глобус”, Sky Bank і АТ “Банк Кредит Дніпро”.

Механізм переформатування програми єОселя виключно на первинний ринок поки що не фіналізовано. Проте, як зазначено у звіті Національного банку України про фінансову стабільність за червень 2024 року, робота над цим триває.

Уряд планує розробити нові умови і механізми, які дозволять максимально ефективно використовувати ресурси програми та сприяти розвитку будівельної галузі. Переваги фокусування на первинному ринку очевидні: це сприятиме збільшенню обсягів будівництва, створенню нових робочих місць, а також підвищенню якості житла, яке буде доступне для населення.

Нагадаємо, у Києві планують побудувати ТЕЦ, які зможуть використовувати сміття як паливо.

Фото: єОселя

Читати далі

Економіка

У Києві планують побудувати ТЕЦ, які зможуть використовувати сміття як паливо

Опубліковано

Київська міська державна адміністрація планує побудувати ТЕЦ, що зможуть використовувати сміття як паливо. 

Про це повідомляє пресслужба КМДА. 

“Ми маємо використати всі шляхи й можливості, що дозволять продукувати енергію. На це, власне, спрямована Концепція енергетичної стійкості Києва (Енергетичне відновлення: шлях до розподіленої когенерації). Серед інших об’єктів вона передбачає створення двох ТЕЦ на різних берегах столиці, що працюватимуть на комбінованому паливі і використовуватимуть висококалорійні фракції відходів”, – розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Читайте також: Перепризначення пільг та субсидій: кому необхідно оновити дані у Пенсійному фонді

За його словами, для великих міст таке заміщення звичних видів палива вирішує одразу дві проблеми – дефіцит енергії та проблему накопичення сміття. 

“Таку практику широко використовують у європейських містах, і прагнемо застосовувати ми”, – додав Пантелеєв. 

Нагадаємо, у «Дії» з’являться свідоцтва про шлюб, розлучення та зміну імені.

Фото: КМДА

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

«Ми створили європейський хаб у селі»: як сільську бібліотеку перетворили на Смарт Простір

Тепер жителі українських сіл не рвуться в міста, а навпаки — відроджують місцеву сакральну історію...

Суспільство7 днів тому

Табір, як у дитинстві, але для дорослих. Як працює перший в Україні кемпінг на деревах

Ви колись пробували спати в повітрі, коли поряд ліс, гори та зоряне небо вночі? А...

Суспільство2 тижні тому

Вклали в бізнес по 2 тисячі гривень. Як друзі заснували власну СММ-агенцію у 20 років

Друг-однодумець, жага до авантюризму та добре бойківське вино — так чотири роки тому почалася історія...

Суспільство2 тижні тому

Щоденні обійми, заробіток і козяче щастя: як невістка зі свекрухою вдвох розвивають маленьку ферму на Черкащині

«У нас є сир, налітайте», — з цього повідомлення в соцмережах минулого року почалася історія...

РЕКЛАМА: