

Економіка
На морському терміналі «Південний» почали розвантажувати танкер з нафтою
У середу, 5 серпня, розпочали розвантаження на морському нафтовому терміналі «Південний» танкера з нафтою для Мозирського нафтопереробного заводу в Білорусі.
Про це повідомили у пресслужбі Укртранснафти у Фейсбуці.
За інформацією, судно доставило понад 85 тис. тонн нафти сорту Azeri Light.
Після розвантаження нафту транспортують на білоруський нафтопереробний завод нафтопроводом «Одеса – Броди» та однією з двох гілок магістрального нафтогону «Дружба».
Читайте також: Відкрив онлайн-школу за $500 й отримав прибуток через 2 місяці: як мені це вдалося
Це вже шостий танкер, прийнятий Укртранснафтою з початку року в рамках договору з BNK (UK) Limited (Великобританія).
У І півріччі 2020 року в рамках цієї угоди компанія прийняла п’ять танкерних партій нафти на МНТ «Південний» загальним обсягом понад 400 тис. тонн.

Нагадаємо, британська компанія видобуватиме нафту на Львівщині.
Як ми повідомляли раніше, «Укртатнафта» виробила нове авіапальне JET А-1.
Головне фото: facebook.com/ukrtransnafta.

Економіка

Україна планує закупити електровози французької компанії Alstom.
Про це в ході онлайн-конференції повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко, передає НВ.
Зазначається, що контракт може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Емманюеля Макрона.
«Це великий контракт із Alstom і урядом України щодо поставки електровозів, який також передбачає локалізацію в Україні», — сказав посол.
Омельченко також заявив, що Україна сподівається розширити співпрацю з Alstom у будівництві швидкісних залізничних шляхів на маршрутах Київ-Львів і Київ-Одеса.
Читайте також: У Дніпрі створюють український трамвай нового покоління: як він виглядає (ФОТО)
Французька машинобудівна компанія Alstom є одним зі світових лідерів у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту.
Alstom відкрила представництво в Україні в липні 2018 року і згодом підписала меморандум про взаєморозуміння з Укрзалізницею. Тоді повідомлялося, що французька компанія планує запропонувати УЗ локомотиви Prima T8, які можуть тягнути до 9000 т і рухатися зі швидкістю 120 км/год, і локомотиви Prima M4 BoBo для пасажирських перевезень.
Нагадаємо, в Одесі у 2021 році планують пустити електробуси на маршрути.
Фото: traffic.od.ua
Економіка

У Київському міському центрі зайнятості назвали найбільш оплачувані вакансії. Роботодавці столиці готові платити найбільше рієлторам, електрослюсарям та головним механікам.
Про це повідомляє Укрінформ.
Зазначається, що найбільшу зарплату наразі пропонують рієлторам – 25 тис. грн.
«Наразі шкала найоплачуваніших вакансій у базі столичної служби зайнятості має такий вигляд: найвищий середній розмір оплати праці пропонується у вакансіях для рієлтора (25 тис. грн), електрослюсаря з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій (24,4 тис. грн), головного механіка (23,8 тис. грн)», – йдеться у повідомленні.
За ними значаться – керівники відділів або структурних підрозділів (22,7 тис. грн), електромонтер контактної мережі (22 тис. грн), виконавчий директор та продюсер (21,8 тис. грн), інженер-програміст (21,7 тис. грн), муляр (21 тис. грн), газозварник, випробувач та слюсар-складальник двигунів, електромонтажник будівельний, ливарник металів і сплавів (по 20 тис. грн).
Читайте також: Чи готові роботодавці підвищувати зарплати. П’ять тенденцій на ринку праці
Які фахівці в дефіциті?
У службі зайнятості зазначають, що у Києві стабільно високий попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – вихователів, інженерів, вчителів, економістів, медсестер, бухгалтерів. У дефіциті – представники робітничих професій.
Утім, на ринку праці столиці спостерігається дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. Серед зареєстрованих безробітних переважають вищі державні службовці, керівники та професіонали, натомість існує гостра потреба у представниках робітничих професій.
Загалом станом на 18 січня 2021 року роботодавці столиці поінформували столичну службу зайнятості про наявність 7038 вакансій.
Читайте також: Як заробити на перепродажу квартири в новобудові – поради Сергія Степенка
На одну вакансію на початку 2021 року по м. Києву, в середньому, претендували 3 безробітних, тоді як на відповідну дату минулого року – один безробітний.
Попитом у столичних роботодавців користуються кваліфіковані робітники: слюсарі-сантехніки, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, слюсарі-ремонтники, пекарі, слюсарі з ремонту рухомого складу, кондитери, електрогазозварники, малярі та ін. Високий попит і на працівників сфери торгівлі та послуг – продавців-консультантів, продавців продовольчих товарів, помічників вихователів, кухарів, охоронників тощо. Затребувані також прибиральники, двірники, вантажники, підсобні робітники.
Фото: abo.media
Економіка

Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок ЄС.
Таку статистику опублікувала Європейська комісія, передає greenpost.ua.
Зазначається, що за 11 місяців минулого року Україна поставила в Європу 100,2 тис. тонн м’яса птиці, посівши третє місце в рейтингу ЄС.
Читайте також: Україна увійшла до десятки країн з найбільшим зростанням прибутку від e-сommerce
На першому та другому місці – Бразилія і Таїланд. За такий же період ці країни експортували 213 тис. тонн і 124,5 тис. тонн м’яса птиці відповідно.
Як йдеться в повідомленні, на тлі пандемії постачання курятини у ЄС просіло. Так, Бразилія скоротила поставки продукту на 3,9%, Таїланд – на 24%, Україна – на 18%.
Нагадаємо, на Житомирщині збудують завод веганського м’яса.
Фото: 24tv.ua
- Суспільство21 годину тому
Вийшла стрічка про 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду (ВІДЕО)
- Суспільство19 години тому
У Києві планують реконструювати дві площі
- Суспільство17 години тому
Як виглядає найбільший бункер в Україні та в Східній Європі (ВІДЕО)
- Суспільство18 години тому
Франківець встановив рекорд із підіймання гирі у крижаній воді (ФОТО)