

Економіка
Британська компанія видобуватиме нафту на Львівщині
Британці видобуватимуть нафту на Львівщині. Нафтогазовидобувна компанія Cadogan Petroleum відновила видобуток свердловин «Блажів-3» та «Блажів-Монастирець-3» на Блажівському нафтовому родовищі, повідомляє Укрінформ.
Як зазначається, компанія підписала продовження договору оренди свердловин із «Укрнафтою» на новий термін.
«В результаті успішних перемовин ми підписали продовження оренди двох свердловин на новий термін. Розраховуємо, що свердловини відновлять видобуток до попереднього рівня незважаючи на період простою в роботі», – зазначив генеральний директор українського офісу Cadogan Petroleum Андрій Білий.
Читайте також: «Укртатнафта» виробила нове авіапальне JET А-1
Компанія була вимушена зупинити видобуток у листопаді 2019 року через завершення терміну дії договорів оренди.
Що відомо про Cadogan Petroleum?
Cadogan Petroleum – британська незалежна нафтогазова компанія, що котирується на Лондонській фондовій біржі та працює в Україні з 2006 року. Компанія займається проведенням геологічної розвідки та експлуатації ліцензійних ділянок в Україні, зокрема у Львівській області.
У жовтні 2019 компанія підписала Меморандуми про соціально-економічну підтримку селищ Львівської області, на 6 мільйонів 530 тисяч гривень.


Економіка

У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».
Як передає Укрінформ, на реконструкцію аеродрому Кабінет Міністрів асигнував 702,9 млн грн, в тому числі на завершення будівництва 2-ої черги та початок будівництва 3-ї черги комплексу.
“У 2021 році, відповідно до внесених змін до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року… буде продовжено реалізацію проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса» за рахунок коштів, залучених під державні гарантії в рамках підготовки до Євро-2012, на що передбачено 702,9 млн грн”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Логістична компанія почала виконувати вантажні авіарейси з Гонконгу до України
Ці кошти спрямують на будівництво 2-ої черги (зокрема, встановлення метеорологічного обладнання) та розпочато спорудження 3-ї черги, в рамках якої передбачено “будівництво магістральної рульової доріжки, встановлення додаткового світлосигнального обладнання, прокладання мереж та кабелів”.
Як повідомлялося, у жовтні 2020 року ДАБІ сертифікувала нову злітно-посадкову смугу аеропорту “Одеса”, на якій можуть приземлятися літаки кодових літер A, B, C, D.
Читайте також: Аеропорт Бориспіль отримає 270 млн євро на вдосконалення інфраструктури
Довжина нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту “Одеса” складає 2800 метрів, а ширина – 45 метрів. ЗПС має товщину 105 см, в тому числі 40 см – “важкий бетон”. Несуча спроможність нової ЗПС дозволить аеропорту приймати майже вдвічі більше літаків, що здійснюють міжнародні рейси.
Фото: avianews.com
Економіка

Зрушила з місця справа добудови сміттєпереробного заводу у селі Яноші на Закарпатті.
Його добудовуватиме компанія, яку визначать за результатами тендеру, проведеного в Угорщині, передає Укрінформ.
“Після кількаразових переносів, на які українська сторона, в особі ЄОТС ТИСА, не має впливу, в Угорщині проведено умовний тендер на якому фірми-претенденти оголосили свої пропозиції”, – повідомив у Фейсбуці голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров.
Як зазначається, в торгах взяли 3 підприємства – два українських та одне угорське. Наразі тендерні пропозиції проходять перевірку і вже найближчим часом очікуємо оголошення переможця. Вартість проєкту – більше 4 мільйонів євро.
Читайте також: Компанія-інвестор отримала дозвіл будувати сміттєпереробний завод у Житомирі: деталі
Історія будівництва
Сміттєперобний завод у Яношах — це один із довгобудів на Закарпатті. Перша черга будівництва була запущена в 2012 році на кошти ЄС.
У 2015 році відкрили першу лінію, але згодом роботи з будівництва заводу так і не завершилися через брак коштів. Заплановано, що завод обслуговуватиме 40 населених пунктів Берегівщини.
Нагадаємо, на Закарпатті над дорогою облаштували 2-кілометрову підпірну стінку.
Фото: i1.poltava.to
Економіка

Авіакомпанія SkyUp з 25 квітня 2021 року відкриває рейси за маршрутом Київ-Брно-Київ.
Про це повідомляється на сторінці лоукостера у фейсбуці.
“Новий напрямок SkyUp Airlines — чеське Брно! Перший рейс відбудеться 25.04.21, коли все навкруги буде буяти соковитою зеленню”, – йдеться у дописі
Як зазначається, вартість перельоту: Київ — Брно від 1016 грн, Брно — Київ від 966 грн. Рейс виконуватимуть у четвер та неділю.
Читайте також: Українська лоукост-авіакомпанія SkyUp відкриває три нові рейси в Польщу
Що варто знати про Брно?
Брно — старовинне місто в Чехії, історичний центр Моравії. Друге за розміром місто країни після Праги. Тут є повний набір чеської краси: ратуша, собор, палаци, фортеці, костели.
До Відня можна доїхати за 1,5 години, а за дві — до Праги.
Нагадаємо, угорський лоукостер планує літати у ще один український аеропорт.
Фото: wikiway.com
-
Суспільство6 години тому
Буковинську Маланку хочуть внести до списку ЮНЕСКО
-
Суспільство12 години тому
Експерти визначать 50 найкращих для відвідування місць в Українських Карпатах
-
Суспільство10 години тому
Водолазна школа Військово-Морських Сил отримала нові костюми
-
Суспільство11 години тому
Як професійний каскадер збудував оленячу ферму на Сумщині