Технології
На Хмельниччині запрацював новий об’єкт альтернативної енергетики
Біля села Панівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області ввели в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 63,8МВт. Про це інформує finbalance.com.ua.
Проект реалізувала компанія “Подільськенерго” спільно з групою ICU та американським фондом VR Capital Group, які виступили інвесторами на паритетних засадах.
Чим особлива ця станція?
“Пікова потужність станції, яка вже почала відпускати електроенергію в мережу, складає 63,8 МВт, що робить її другою в країні за потужністю, – йдеться у повідомленні. – Електроенергії згенерованої станцією – 68,2ГВт-год у рік – вистачить аби забезпечити третину з 13 тисяч домогосподарств Кам`янець-Подільського”.
На станції встановлено 220 тисяч монокристалічних модулів світового виробника Longi Solar, а також силові трансформатори компанії ETD.
Передбачається, що СЕС “Кам`янець-Подільська” дозволить скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 67 тисяч тонн у рік.
Загальний обсяг інвестицій у будівництво сонячної станції склав близько $55 млн.
Читайте також: В Україні виділили понад 78 га для будівництва сонячних станцій: де саме?
“Кам`янець-Подільська” СЕС – це перший з трьох спільних з VR Capital Group проектів у галузі альтернативної енергетики. Найближчим часом планується запуск другої сонячної електростанції – потужністю 35 МВт, яка розташована у Херсонській області, також на початковій стадії будівництва знаходяться кілька середніх за розмірами СЕС у Миколаївській області”, – зазначив керуючий партнер ICU.
Що відомо про інвестора?
VR Capital Group Ltd. є керуючим активами “альтернативного типу” загальною вартістю понад $4,5 млрд. Президентом VR Capital Group є Річард Дейтц. Під управлінням ICU перебувають активи к розмірі понад $500 млн.
Нагадаємо, в Україні почнуть виробляти обладнання для сонячних електростанцій.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі