Суспільство
На Херсонщині ЗСУ звільнили селище Мала Сейдеминуха (ВІДЕО)
3-го листопада воїни 61-ї окремої піхотної степової бригади ЗСУ звільнили селище Мала Сейдеменуха Бериславського району на Херсонщині.
Відео підняття стягу України в деокупованому населеному пункті опублікували на офіційній фейсбук-сторінці бригади.
«Мала Сейдеменуха — це Україна», — підписали відео наші захисники.
Військові виклали відео, як встановлюють український прапор на даху будівлі селищніої громади.
Читайте також: Якщо на фронт – то разом. Батько з двома синами воюють пліч-о-пліч у складі 68 бригади
«Підійми його, братан! Ось за це ми тут…», — каже голос за кадром.
Про селище
Мала Сейдеминуха — село в Україні, у Калинівській селищній громаді Бериславського району Херсонської області. Розташоване за 80 кілометрів від самого Херсона. Населення становить 245 осіб. Відстань від селища до позицій ЗСУ становить всього до пів кілометра.
Нагадаємо, бійці ССО встановили прапор України у селищі Невському на Луганщині.
Також ми повідомляли, що ЗСУ за 10 днів звільнили 17 населених пунктів на Харківщині.
Фото: facebook.com/61opbr.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі