Суспільство
На Дніпропетровщині виділять 245 га землі під будівництво аеропорту
На Дніпропетровщині стартував процес відведення землі під будівництво злітно-посадкової смуги аеропорту. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.
Зазначається, що у Дніпропетровській ОДА та Дніпровській РДА підписали розпорядження, якими надали дозвіл держпідприємству «Фінінпро» на розробку проєктів землеустрою. Тільки з урахуванням цієї документації воно матиме право спрямувати кошти на зведення на цій території злітно-посадкової смуги. Нині йдеться про 245 га землі.
Читайте також: В аеропорту Одеси продовжили ремонт злітно-посадкової смуги (ФОТО)
Що відомо про будівництво?
Злітно-посадкову смугу зведуть держкоштом – на це вже виділили 1,2 млрд грн. Термінал – коштом приватного інвестора, компанії DCH. Роботи планують завершити у 2022 році.
«Зараз ми на одному з найважчих етапів реалізації проєкту, який завжди залишається «за кадром». Це оформлення різноманітних дозволів, проходження експертиз, проведення тендерів. Загалом на цю роботу витратимо близько восьми місяців та завершимо її влітку 2020-го. Це трудомісткий процес, але маємо виконати його ідеально. Тоді не матимемо проблем на етапі будівництва», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
Яка процедура?
Нині почалася процедура відведення землі. Ділянки, на яких розмістять злітно-посадкову смугу, має отримати у постійне користування «Фінінпро». Це держпідприємство, яке розпоряджається коштами, виділеними на реалізацію проєкту.
За процедурою, Дніпропетровська ОДА та Дніпровська РДА мають надати дозвіл «Фінінпро» на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Відповідні розпорядження вже підписані.
Тепер держпідприємство обере сертифікованого розробника, який підготує документацію із землеустрою. Її подадуть ОДА та РДА, які мають затвердити проєкти. Лише з урахуванням цього «Фінінпро» отримає право спрямувати на будівництво кошти.
Планується, що відведення 245 га завершиться навесні.
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі