Суспільство
На 74-му Каннському кінофестивалі покажуть дві стрічки від України
З 6 по 17 липня 2021 року відбудеться 74-й Міжнародний Каннський кінофестиваль, одна з головних подій світової кіноіндустрії. На фестивалі покажуть дві стрічки від України.
Про це пише Нове українське кіно.
У конкурсній програмі Тиждень критики відбудеться світова прем’єра ігрового фільму режисера та сценариста Елі Ґраппа «Ольга», створеного за участі української кінокомпанії Pronto Film. В програмі Спеціальних показів бере участь документальний фільм Сергія Лозниці «Бабин яр. Контекст» виробництва ATOMS & VOID.
Стрічка «Ольга»
«Ольга» (2021). Режисер та автор сценарію: Елі Ґраппа. Український партнер: Pronto Film. Швейцарія / Франція / Україна 2021 р.
За сюжетом фільму «Ольга», 15-річна гімнастка розривається між Швейцарією, де вона тренується до чемпіонату Європи в рамках підготовки до Олімпійських ігор, та Україною, де її мати – журналістка, репортує на Євромайдані.
Фільм «Бабин Яр. Контекст»
Проєкт складається з 24 епізодів, змонтованих з архівних матеріалів. Фільм розповідає про масові вбивства євреїв в окупованому нацистами Києві у вересні 1941 року та про наслідки цієї трагедії.
Це вже сьомий фільм Сергія Лозниці, запрошений в офіційну програму Каннського кінофестивалю. В рамках фестивалю раніше вже були представлені роботи Сергія Лозниці: «Щастя моє», «В тумані», «Лагідна», «Портрет», «Майдан», «Донбас».
Український павільйон
Паралельно з фестивальною програмою працюватиме один із найпрестижніших міжнародних кіноринків Marché du Film на якому Україна вп’ятнадцяте буде представлена національним павільйоном.
Національний павільйон під традиційним слоганом #UkraineIsYourDestination, покликаний розширити міжнародне співробітництво в аудіовізуальній індустрії України, представивши досягнення у сфері кіно за останній час та потенціал кіновиробництва в цілому.
У фокусі уваги Павільйону – останні зміни у законодавстві України, які відкривають нові привабливі можливості співпраці з іноземними кіновиробниками та суттєво розширюють горизонти розвитку міжнародних колаборацій.
Читайте також: «Індекс допомагає молоді бути почутою». Як завдяки опитуванню змінюються українські міста
Також важливим акцентом в роботі Павільйону буде презентація локацій для зйомок в Україні. Зараз зорієнтуватися іноземним партнерам в цьому плані значно легше, адже нещодавно команда Української Кіноасоціації запустила довгоочікуваний онлайн проєкт – маркетплейс портал, який демонструє можливості кіноіндустрії країни – зручний стандартизований онлайн-каталог з інформацією про локації для знімання, переваги та особливості зйомок в Україні.
Будь-хто з професіоналів галузі може розмістити на сервісі свою локацію, відповідати на запити користувачів та промотувати свої продакшн-послуги. На порталі розміщені також нормативно-правові документи, важливі для міжнародної співпраці у сфері виробництва контенту, а також представлені кіноінституції, фестивалі та головні гравці індустрії.
Читайте також: “Так” українському кіно! Як працює онлайн-кінотеатр Takflix
Нагадаємо, стартували зйомки українсько-німецького документульного серіалу «Чорнобиль».
Як ми повідомляли раніше, завершились зйомки документального фільму «ЄвроДонбас» про європейську історію Сходу України.
Усі фото: cinema.in.ua.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі