Суспільство
Морські піхотинці показали кадри звільнення Макарівки та втечу окупантів
Морські піхотинці ЗСУ показали відео деокупації Макарівки на Донеччині. Селище вдалося визволити від загарбників 11 червня.
Кадри опублікували на фейсбук-сторінці 35-ї окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського.
«Населений пункт Макарівка що на Донеччині звільнено. Одеські морські піхотинці продовжують гнати окупантів з української землі. Цього разу військові знаходилися в авангарді звільнення села Макарівка», — написали наші оборонці.
Як повідомили бійці, унаслідок звільнення Макарівки частина особового складу ворога була ліквідована, частина взята в полон, а ще частина втекла. Нині у населеному пункті тривають стабілізаційні дії.
Читайте також: Захистити ідею чи дати заробити іншому? Чому бізнес напряму залежить від захисту інтелектуальної власності
Відзначимо, що 35-та окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського — з’єднання морської піхоти України. Військова частина сформована у 2018 році. Бригада названа на честь контр-адмірала Михайла Остроградського — командувача Чорноморським флотом Української Держави.
Нагадаємо, 11 червня стало відомо про звільнення населеного пункту Макарівка Донецької області.
Загалом, за минулий тиждень українським військовим вдалося звільнити від російських окупантів сім населених пунктів: Лобкове, Левадне, Новодарівка, Нескучне, Сторожеве, Макарівка, Благодатне.
Фото: скриншот із відео.
Суспільство
Як проходила подія?
Деталі
Про організаторів
Коментарі
Суспільство
Львівська асоціація велосипедистів представила онлайн-мапу місць для паркування велосипедів, яка вже налічує 330 локацій. Більшість паркувальних точок обладнані 2-5 стійками, проте є й масштабніші варіанти — понад десять стійок, а також поодинокі конструкції.
Про це повідомляє Львівська асоціація велосипедистів.
Кожна П-подібна стійка дозволяє надійно закріпити рами двох велосипедів за умови правильного монтажу з інтервалами.
Найбільша кількість велопарковок розташована в історичному центрі Львова та на прилеглих вулицях. Також активно облаштовані вулиці Хмельницького та Бандери після їхньої реконструкції. Натомість на Пекарській жодної стійки наразі немає через незавершені роботи за проєктом.
Читати також: Відновлення міст: в Україні розробили єдиний каталог будівельних матеріалів та компаній
Мапа охоплює усі доступні для львів’ян велопарковки, включно зі встановленими приватними бізнесами. Водночас реальна кількість місць може бути більшою, оскільки не всі райони Львова були повністю обстежені, а конструкції, що не дозволяють безпечно фіксувати велосипед, до переліку не ввійшли.
Подивитися карту можна тут.
Нагадаємо, що українці за жовтень додали у Вікіпедію понад 30 тисяч фото культурних пам’яток.
Фото: Freepik.
Коментарі
Суспільство
Куди приносити речі
- контакти: Київ, Шарлай Русана, +380509078957;
- маленькі посилки: поштомат №7863;
- середні посилки: НП №337;
- вантажні посилки: НП №5.
Коментарі