Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Monobank презентував нову функцію оплати в ресторанах

Опубліковано

Monobank презентував нову функцію безготівкового розрахунку в ресторанах – вона називається Shake to Pay і дозволяє сплатити рахунок без терміналу, офіціанта і безпосередньо паперового рахунку.

Про це пише AIN.UA.

За допомогою Shake to Pay клієнт сканує QR-код або вводить номер столика в додатку monobank, отримує рахунок, додає чайові і здійснює оплату прямо в додатку monobank.

Як працює?

Гість сканує QR-код або вводить номер столика в додатку monobank. Shake to Pay отримує рахунок з програмного забезпечення закладу. Гість підтверджує рахунок, додає чайові і здійснює оплату.

Після чого Shake to Pay закриває рахунок, відправляє повідомлення про оплату на робочу станцію в Telegram-бот і перераховує кошти на рахунки підприємств, а чайові на карту офіціанта.

Варто зазначити, що у monobank вже є функція з назвою Shake to Pay. Вона дозволяє потрясти два смартфона, що знаходяться поруч з відкритими додатками monobank і тим самим активувати функцію Р2Р-перерахунку між двома картами.

Чайові і персонал

Shake to Pay автоматично завантажує дані персоналу з ПО вашого закладу. Дані персоналу – ім’я та номер мобільного – використовуються для розподілу чайових і інформування їх за допомогою Telegram-бота про оплату замовлень.

Чайові можна збирати або на спільну карту закладу (тільки карта monobank), або на особисту картку офіціанта, який обслуговував замовлення (картка будь-якого українського банку).

Читайте такожІграшки з 90-х та власні сни: шість українських музеїв, до яких хочеться повертатися

Спільна карта є обов’язковою і служить «планом Б», на той випадок якщо офіціант не додав особисту картку, або не monobank вдалося перевести кошти на неї.

Як повідомляється в інструкції для офіціантів по роботі з Shake to Pay, monobank заплатить бонус 500 гривень кожному офіціантові, коли 50 унікальних клієнтів оплатять рахунки, що він обслуговував, через Shake to Pay.

Підключення

Підключення закладу в Shake to Pay складається з чотирьох ключових етапів:

  • Приєднайтесь до публічної оферти Shake to Pay, підписавши відповідну заяву в сервісі «Вчасно»;
  • Встановіть в програмне забезпечення закладу плагін Shake to Pay, який дозволяє отримувати і закривати рахунки, показувати сповіщення про оплату на робочої станції, бачити дані персоналу для переказу чайових і відправки повідомлень Telegram-бот, а також завантажувати списки категорій страв та напоїв для розподілу коштів від продажів;
  • В електронному кабінеті налаштуйте розподіл коштів, спосіб збору чайових, оповіщення та інше;
  • Виконайте тестову оплату, скасування оплати і перевірте звітність.

Тарифи Shake to Pay

Комісія з суми рахунку становить 2%, а для чайових комісія відсутня. Плати за підключення, абонплати і тому подібного немає.

Як відзначають в monobank, Shake to Pay працює незалежно від вашого еквайрингу. Оплата здійснюється шляхом переказу коштів з рахунку клієнта monobank на рахунок закладу в будь-якому українському банку, тому ресторану не доведеться платити комісію двічі.

Читайте такожМатріархальна ОТГ: як живе громада, де правлять тільки жінки

Головне фото: psm7.com.

Коментарі

Технології

В Україні протестували новітню систему для розмінування з ШІ: як вона працює

Опубліковано

На Харківщині випробували спеціальні сенсори для виявлення мін. Сапери можуть використовувати цю технологію, аби знаходити небезпечні предмети на відстані.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства економіки Україні.

Особливості нової системи

Завдяки новій техніці сапери зможуть знаходити металеві та неметалеві міни. Також обладнання здатне виявляти і протитанкові міни під шаром ґрунту. Як зазначили у відомстві, цього разу тестували покращену версію системи, у якій додали більше функцій ШІ.

Під час випробувань фахівці продемонстрували новітню систему, котра має таке обладнання:

  • магнітометр;
  • георадар;
  • інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.

Читайте також: Прапор України в космосі: у перший туристичний вихід взяли синьо-жовтий стяг (ФОТО)

Як проходили випробування

Демонстрацію відвідали чотири українські компанії: UADamage, «Поступ», Ailand Systems та Transient Technologies. Захід організували за ініціативи Міністерства економіки України, Харківської обласної військової адміністрації, Центру координації протимінної діяльності при ХОВА та Програми розвитку ООН.

«Подібні тестування дуже важливі для того, щоб зібрати достатню базу для підтвердження ефективності технології. А вже потім на цій основі будуть напрацьовані стандартні операційні процедури, які дозволять інтегрувати інноваційні технології в процес гуманітарного розмінування. Це дозволить більш масово застосовувати методи дистанційного виявлення вибухонебезпечних предметів», — сказала проєктна менеджерка з інновацій Команди підтримки протимінної діяльності при Мінекономіки України Катерина Дрозд.

Нагадаємо, що українські компанії об’єднуються задля гуманітарного розмінування.

Фото обкладинки ілюстративне: фейсбук-сторінка UADamage

Коментарі

Читати далі

Технології

ШІ-асистент від Google тепер розуміє та говорить українською мовою

Опубліковано

Українці зможуть спілкуватися із асистентом від Google на основі штучного інтелекту Gemini рідною мовою. Ця функція з’явилася після оновлення програми, коли розробники додали підтримку 40 мов.

Про це повідомили в офіційному блозі компанії.

«Ви можете генерувати ідеї, досліджувати нові теми чи навіть готуватися до важливої презентації. Gemini Live може підтримувати ваші розмови, тому ви маєте можливість переривати, змінювати напрямок або глибше занурюватися в певну тему. А з десятьма різними голосами на вибір ви можете налаштувати свій досвід і знайти ідеальний тон і стиль для вашої розмови», — написали в Google.

Читайте також: Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло

Як змінити мову Geminі

Для того, аби обрати мову в програмі, необхідно:

  1. Відкрити на пристрої застосунок Google.
  2. Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
  3. Оберіть українську мову.

У блозі Google вказали, що оновлення проходитиме поступово, а тому деякі користувачі отримуватимуть нову функцію не одразу.

Нагадаємо, що українську гру «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» присвятили захисникам України.

Фото обкладинки: блог Google

Коментарі

Читати далі

Технології

Monobank випустив нові обкладинки на картки у дусі «S.T.A.L.K.E.R. 2» (ФОТО)

Опубліковано

Нові скіни та аватар з котом розробили до виходу української гри «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля». Її випустили 20 листопада цього року.

Про це повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховський у телеграмі.

Співзасновник банку вказав, що за перший день понад 160 тисяч користувачів установили цей скін. Разом із цим українці зможуть почути особливий звук оплати.

«У самої грі є заховані великодки. Уважні сталкери помітили що в Заліссі, локації на початку гри, продавець Хом’як тримає на прилавку вагу, а на ній наліпка з котиком з Monobank», — написав Олег Гороховський.

Фото: телеграм-канал Олега Гороховського

Читайте також: Українці створили ШІ-бот, який полегшує виконання рутинних завдань

Про українську гру

Події «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» розгортаються у Чорнобильській зоні відчуження. Гравцям потрібно понад 35 годин, щоби пройти основну сюжетну лінію. Гру локалізували українською та англійською мовами — російська повністю відсутня. Після повномасштабного вторгнення розробники видалили все, що записували цією мовою.

Раніше ми писали, що українську гру «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» присвятили захисникам України

Фото обкладинки: телеграм-канал Олега Гороховського

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Культура21 годину тому

Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло

Костянтин Данильченко — юрист і водночас засновник майстерні вибійкарства «Будяк Кучерявий». Вибійка — це техніка...

Культура2 тижні тому

Степ, аромат полину, запахи моря і гір — це проєкт «Yuşan-Зілля» про єдність культур українців і кримських татар 

У залі поволі згасає світло, простір наповнюють перші акорди. Український голос починає пісню, а в...

Суспільство3 тижні тому

Адаптивний одяг, інклюзивний посуд і дошки для нарізання: ці ініціативи полегшують життя людям з пораненнями

Нарізати овочі, поснідати улюбленими стравами, одягти штани — всі ці повсякденні справи стають справжніми викликами...

Суспільство4 тижні тому

«Чи я можу вам допомогти?»: це хлопці з соцмереж, які купують у бабусь квіти та роблять інші добрі справи

Ви точно бачили ці відео в соцмережах, коли хтось купує продукти для літньої жінки, скуповує...