Технології
Monobank презентував нову функцію оплати в ресторанах
Monobank презентував нову функцію безготівкового розрахунку в ресторанах – вона називається Shake to Pay і дозволяє сплатити рахунок без терміналу, офіціанта і безпосередньо паперового рахунку.
Про це пише AIN.UA.
За допомогою Shake to Pay клієнт сканує QR-код або вводить номер столика в додатку monobank, отримує рахунок, додає чайові і здійснює оплату прямо в додатку monobank.
Як працює?
Гість сканує QR-код або вводить номер столика в додатку monobank. Shake to Pay отримує рахунок з програмного забезпечення закладу. Гість підтверджує рахунок, додає чайові і здійснює оплату.
Після чого Shake to Pay закриває рахунок, відправляє повідомлення про оплату на робочу станцію в Telegram-бот і перераховує кошти на рахунки підприємств, а чайові на карту офіціанта.
Варто зазначити, що у monobank вже є функція з назвою Shake to Pay. Вона дозволяє потрясти два смартфона, що знаходяться поруч з відкритими додатками monobank і тим самим активувати функцію Р2Р-перерахунку між двома картами.
Чайові і персонал
Shake to Pay автоматично завантажує дані персоналу з ПО вашого закладу. Дані персоналу – ім’я та номер мобільного – використовуються для розподілу чайових і інформування їх за допомогою Telegram-бота про оплату замовлень.
Чайові можна збирати або на спільну карту закладу (тільки карта monobank), або на особисту картку офіціанта, який обслуговував замовлення (картка будь-якого українського банку).
Читайте також: Іграшки з 90-х та власні сни: шість українських музеїв, до яких хочеться повертатися
Спільна карта є обов’язковою і служить «планом Б», на той випадок якщо офіціант не додав особисту картку, або не monobank вдалося перевести кошти на неї.
Як повідомляється в інструкції для офіціантів по роботі з Shake to Pay, monobank заплатить бонус 500 гривень кожному офіціантові, коли 50 унікальних клієнтів оплатять рахунки, що він обслуговував, через Shake to Pay.
Підключення
Підключення закладу в Shake to Pay складається з чотирьох ключових етапів:
- Приєднайтесь до публічної оферти Shake to Pay, підписавши відповідну заяву в сервісі «Вчасно»;
- Встановіть в програмне забезпечення закладу плагін Shake to Pay, який дозволяє отримувати і закривати рахунки, показувати сповіщення про оплату на робочої станції, бачити дані персоналу для переказу чайових і відправки повідомлень Telegram-бот, а також завантажувати списки категорій страв та напоїв для розподілу коштів від продажів;
- В електронному кабінеті налаштуйте розподіл коштів, спосіб збору чайових, оповіщення та інше;
- Виконайте тестову оплату, скасування оплати і перевірте звітність.
Тарифи Shake to Pay
Комісія з суми рахунку становить 2%, а для чайових комісія відсутня. Плати за підключення, абонплати і тому подібного немає.
Як відзначають в monobank, Shake to Pay працює незалежно від вашого еквайрингу. Оплата здійснюється шляхом переказу коштів з рахунку клієнта monobank на рахунок закладу в будь-якому українському банку, тому ресторану не доведеться платити комісію двічі.
Читайте також: Матріархальна ОТГ: як живе громада, де правлять тільки жінки
Головне фото: psm7.com.
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Як проходили випробування
Коментарі
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
- Оберіть українську мову.
Коментарі