Суспільство
Литовці зібрали 14 млн євро на радари для ППО України
У Литві зібрали 14 млн євро на радари для української протиповітряної оборони.
Про це йдеться на сайті організаторів.
Відомо, що підсумкова сума майже втричі перевищила первісний план 5 млн євро. При тому, що одна радарна установка коштує близько 1 млн євро.
«14 млн євро від литовців на купівлю радарів для захисту України. За чотири тижні. Це від нас. Наразі», — написав координатор збору Андрюс Тапінас.
Зазначається, що завдання радарів — контролювати повітряний простір навколо об’єктів, які мають стратегічне значення для України, таких як електростанції, водонапірні вежі тощо, які допомагають забезпечити максимально нормальне життя українців під час війни.
Читайте також: Фортеця Бахмут, підбиті флагмани та вільний Херсон. 15 головних досягнень ЗСУ за рік повномасштабної війни
«Усього рік тому світ приголомшила новина про війну в Україні, яка змінила не лише життя українців, а й усієї Європи. За цей період ми продемонстрували дивовижну єдність», — йдеться в дописі організаторів збору.
Відзначимо, що Андрюс Тапінас відомий благодійними зборами на підтримку України. У травні 2022 року він оголосив збір на безпілотник Bayraktar для України. Тоді литовцям вдалося за три дні зібрати необхідні €5 млн. Тоді турецька компанія-виробник Bayraktar заявила, що безкоштовно передасть безпілотник Литві. Зібрані гроші вирішили витратити на боєприпаси до Bayraktar та іншу допомогу для України.
Нагадаємо, 30 січня у Литві розпочався збір грошей на п’ять радарів протиповітряної оборони, які планують закупити і передати Збройним силам України.
Фото: radarom.lrt.lt.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі