Технології
Львів відмовляється від поліетиленових пакетів
Виконком Львівської міськради обмежив застосування поліетиленових пакетів у торговельних мережах. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу мерії.
Великим торговельним комплексам міста рекомендують пропонувати покупцям альтернативу використання одноразових пакетів – паперові пакети, багаторазові торбини тощо. Також торгові мережі мають розробити програму лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазових пакетів.
Крім того, місцевим школярам розповідатимуть про негативний вплив на довкілля поліетиленового пакування, а департамент економічного розвитку має створити пункти прийому поліетиленових пакетів.
Читайте також: Львів зобов’язався повністю перейти на “зелену” енергетику
Минулого року Львів першим в Україні прийняв стратегію “Нуль відходів”, яка передбачає низку практик щодо повторного використання твердих побутових відходів і зміну підходу до сміття, визначення його як ресурсу. Одне із важливих рішень – це відмова від одноразових пакетів і використання багаторазової тари. Львів вже сьогодні має багато практик використання багаторазової тари, тому це рішення матиме позитивний відгук серед мешканців.
Нещодавно про відмову від використання поліетилену на Львівщині заявили у Славській ОТГ. Рішення увійде в дію з 2019 року.
Наразі 33 країни світу, серед яких Франція, Італія, Румунія, Монголія, Кенія, Мадагаскар заборонили використання пластикових пакетів, ще 53 країни ввели часткову заборону або податок на пакети, а Комітет Європарламенту з навколишнього середовища взагалі проголосував за заборону в Євросоюзі з 2021 року використання одноразових пластикових виробів.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Технології
Про розробку
Штучний інтелект на службі оборони
Перша партія вже у військах
Коментарі
Технології
Коментарі
Технології
Як працюватиме реєстр
- ім’я та опис тварини;
- інформацію про вакцинації та стерилізацію;
- контакти власників.
Етапи запуску
- Авторизація ветеринарів і клінік. Уже стартував перший етап: ветеринари подають заявки до Держпродспоживслужби для реєстрації в системі.
- Реєстрація тварин. Почати другий етап планують на початку 2025 року.
Чому це важливо
- відстежувати чисельність домашніх тварин;
- збирати дані про стан їхнього здоров’я та вакцинації;
- забезпечити кращий контроль над епідеміологічною ситуацією.
Коментарі