Суспільство
Київські енергетики встановили безпечні гнізда для лелек (ВІДЕО)
У Дарницькому районі Києва ДТЕК змонтував спеціальну платформу для гнізда лелек. Це вже восьма така конструкція у столиці.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці ДТЕК.
Платформу встановили на місці зруйнованого негодою гнізда. Воно стояло на електричній опорі й під час падіння пошкодило електричні лінії. Через це клієнти в цьому районі залишилися без світла, а лелеки – без домівки.
«Звісно, що в першу чергу ми відремонтували пошкоджену електролінію і повернули клієнтам світло. Щоб відновити гніздо нам потрібно було більше часу, бо треба було виготовити захисну платформу. Щойно ми її зробили, то одразу встановили на ту ж опору», – кажуть енергетики.
Читайте також: Комбуча в умовах воєнного стану. Чому бізнесу не варто спекулювати на темі війни
Такі платформи для лелек встановлюють в межах проєкту «#Лелеченьки». Це роблять, щоб гнізда не просідали на лінії електромереж, а птахи залишалися в безпеці.
Про #Лелеченьки
У 2021 році ДТЕК Мережі започаткував проєкт #Лелеченьки для того, щоб допомогти зберегти в Україні популяцію білого лелеки і привернути увагу суспільства до важливої теми – дбайливого ставлення до живої природи.
#Лелеченьки – це еколого-просвітницька акція, яка поєднує дії бізнесу, майбутнього покоління українців та сучасного мистецтва. Її головна мета – популяризація захисту та збереження біорізноманіття, просування принципів ESG, а також цінностей та відповідальності бізнесу за прогрес у досягненні Цілей Сталого розвитку Глобального Договору ООН.
Нагадаємо, українські захисники прийшли на допомогу червонокнижному тхору. Йдеться про ссавця перегузню, який впав у яму і не зміг звідти вибратися.
Також ми повідомляли, що у Львові почали висаджувати дерева, які працюють на адаптацію міста до зміни клімату.
Фото: unsplash.com
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі