Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1499839328 3516 1 1499839328 3516 1

Суспільство

Купити готовий бізнес: як на франшизі заробити грошей

Опубліковано

 

Гроші мають робити гроші, а не муляти під периною чи згорати від інфляції. Погоджуєтесь? Пропонуємо варіанти, як вигідно вкласти у власну справу. Із цим допоможе впоратися франчайзинг. Можна купити готову модель бізнесу у розкручених брендів, або підприємців, які пройшли весь шлях і за гроші готові поділитися працюючими моделями, контактами, порадами.

Часто, компанії готові надати обладнання і дозвіл працювати під своїм брендом, аби таким чином залучати в свою мережу якомога більше клієнтів. За шалені кошти можна навіть придбати франшизу відомого ресторану фастфуду KFC чи спорттоварів Columbia.

Ми обрали шість найцікавіших видів бізнесу, представлених на ринку України. Рейтинг розташовується по зростанню інвестицій у франшизу.

 

Яблука в карамелі та фрукти в шоколаді

Найдешевший, найекзотичніший та найменш затратний по ресурсах вид бізнес – яблука в карамелі. Десерт, який зручно їсти на вулиці, прийшов зі Штатів. Там мало кого здивуєш такими ласощами. Тому українських покупців підкупить ще й “вау-ефект” та новизна.

Українська компанія Food For Good пропонує інвестувати у готовий бізнес від $380. У вартість входить візок-трансформер, із вмонтованим необхідним обладнанням для приготування їжі. Гарантію дають на 5 років. У вартість також входить сайт, для інтернет-продажів, рекламна підтримка, налаштована під Ваше місто, навчання, а також інші “плюшки”.

https://shotam.info/yak-vzuttia-z-kramators-ka-pidkorylo-yevropu/
Традиційне для американців блюдо “яблуко в карамелі”, нещодавно дісталося і України

За прогнозами, такий бізнес окупиться вже за 20 днів. Мінімальний щомісячний дохід, за умови вибору гарного місця, становитиме від 35 тисяч гривень.

Окрім яблук в карамелі, компанія Food For Good пропонує підприємцям-початківцям спробувати продавати інші фрукти, але в шоколадній глазурі. А також робити “фруктовий шашлик”. Тоді максимальна сума інвестицій становитиме $1350.

Із переваг: цей вид франшизи компанія надає без паушального внеску (вступний одноразовий платіж) та щомісячних роялті. Крім того, візок із фруктами можна встановлювати як для торгівлі у ТЦ, так і на вулиці. Не будете обмежені локаціями.

Кукурудза в стаканчиках

Доволі популярним продуктом “вуличної їжі” стала кукурудза в стаканчиках. Компанія “Corn house” пропонує придбати готовий бізнес. Це стенд площею 2-3 м², у якому вмонтоване спеціальне обладнання для зберігання свіжомороженої та парового підігріву кукурудзи.

Взяти у франшизу такий бізнес можна, сплативши $5700. Великий профіт від покупки – немає жодних подальших відрахувань компанії. Бо всі “членські внески” сплачуються одразу. Проте окупність прогнозують вже за 2-5 місяців. Для просування такого виду бізнесу достатньо буде 1-2 людей персоналу, що дозволяє суттєво економити на видатках.

Для блюда кукурудза в стаканах – використовують свіжоморожений продукт

Але можна зекономити. На сайті startup.ua пропонують придбати обладнання візок-кукурудзоварку, морозилку-скриню (240 л) за $700. На обладнання дається гарантія.

Кава

Україна унікальна тим, що у нас з кожним роком все більше зростає культура споживання кави. За підрахунками компанії POSTER, українці випивають 100 чашок напоїв на рік поза домом. Найчастіше, купують “з собою”. Тому ідеальний варіант – міні-кофейня або вуличний продаж кави.

Щодня людство випиває 2,2 мільярди філіжанок кави

Дешевший варіант бізнесу – мобільна кава, коли напої роблять на вулиці у переобладнаному під це авто. Сервіс FranchBiz пропонує за 160 тисяч гривень придбати переобладнаний під “кавомобіль” Renault, Citroen, Fiat чи Peugeot. Допоможуть також із вибором місця, підбором персоналу, надаватимуть сервісне обслуговування машини, отримаєте доступ до оптових закупівель та юридичну підтримку 24/7. Крім того, після підписання контракту, бізнесменом станете вже через 7 днів.

Можна приєднатися до гігантів ринку, зокрема, мережі кав’ярень Aroma Kava. За 250 тисяч гривень бренд надає франчайзинг, у який входить бокс-острівець площею 6-9 м², який найкраще розташовувати у великих торгових центрах. Від моменту підписання контракту, вже за місяць отримаєте власний бізнес. У вартість франчайзингу входить: навчання персоналу та спеціальна уніформа, брендовий посуд, обладнання, рецепти приготування, технології, алгоритм обслуговування.

Щомісячні виплати роялті компанії становитимуть 2%. Одноразовий додатковий внесок становитиме 75 тисяч гривень. Термін окупності такого закладу обіцяють вже через 6 місяців.

Готова квест-кімната

Ідея, яка здатна приносити солідні щомісячні прибутки. Суть гри полягає в тому, що 2-5 людей закривають у кімнаті із завданнями та загадками. Команда має за годину розгадати все, щоб вибратися.

Компанія “Под Замком” пропонує франчайзинг готових квест-кімнат. На запуск потрібно від $10 тисяч. Компанія повністю обладнає орендоване Вами приміщення. Надасть готовий сценарій гри та всі загадки. Крім того, у вартість франчайзингу входить якісна реклама закладу і просування у соціальних мережах. А також власний сайт квест-кімнати, навчання персоналу (операторів, адміністраторів), юридичний супровід.

Квест-гра “5 елемент” від компанії “Под Замком”

Одноразовий внесок становить від 22 до 55 тисяч гривень, в залежності від міста, де плануєте відкрити квест-кімнату цього бренду. Щомісяця доведеться сплачувати компанії від 10 до 15% з проданих на квест квитків.

Щоб бізнес був прибутковим, середній спільний чек відвідувачів квест-кімнати має становити 400-600 гривень. Організатори квест-кімнат кажуть, що такий бізнес окупиться вже через 6-12 місяців, при середній відвідуваності 80-100 команд щомісяця. Дохід прогнозують на рівні 40-60 тисяч гривень на місяць.

Окремо доведеться платити за оренду приміщення (якщо воно не у Вашій власності) та зарплату персоналу, який працюватиме на квесті.

Раніше ми писали історію успіху маріупольця, якому вдалося відкрити квест-кімнату, вклавши у це 6 тисяч гривень. Доведеться самому багато попрацювати та підключити своїх друзів.

Відкрити хостел

Компанія DREAM Hostels пропонує підприємцям вкладатися у вигідний бізнес – хостели. Нині проекти працюють вже у Харкові, Одесі та Запоріжжі. Незабаром відкриються у ще трьох містах.

Міні-хостел, який вміщає до 40 гостей, франчайзери пропонують обладнувати в квартирах

За 200 тисяч гривень можна відкрити “квартирний хостел”, розміром 100-200 м². Додатково потрібно сплатити вступний внесок 60 тисяч гривень. У сплачену суму входитиме підтримка і розвиток Вашого проекту командою професіоналів, підбір локацій, реклама, навчання персоналу, персональний менеджер та дизайн-проект приміщення (щоб усі стандарти та норми були дотримані).

Роялті на рівні 4%. Дохід обіцяють від 20 тисяч до 150 тисяч гривень на місяць. Період окупності 9-30 місяців.

Магазин для дорослих

Пікантний бізнес з високою дохідністю пропонує компанія Happy Sex Shop. Доведеться залучати аудиторію 18+, яка відкрита до експериментів.

Інвестувати у такий бізнес потрібно від $20 до $25 тисяч. Традиційно, у набір послуг входить рекламна підтримка проекту, запуск проекту під ключ, дизайн-проект, підбір і навчання персоналу, контакти постачальників.

Магазин інтимних речей приносить доходу від 50 тисяч гривень на місяць

Вступного внеску треба сплатити 52 тисячі гривень + 3% роялті. Окупність обіцяють вже через 18-20 місяців. Щомісячний дохід прогнозують на рівні 50 тисяч гривень.

Трохи порад від редакції

Купуючи готовий бізнес – будьте уважні, коли Вам пропонують окрім щомісячної сплати роялті, ще й робити обов’язковий фіксований обсяг викупу продуктів. Наприклад, компанія зобов’язує щомісяця купувати у неї таку-то кількість продуктів, навіть якщо Ви не використовуєте весь обсяг. Це може бути прихована стаття додаткових витрат, тому обов’язково обговоріть її з представниками компанії до підписання контракту.

Варто звернути увагу і на стратегію компанії, щодо внутрішньої конкуренції. Чи буде франчайзер слідкувати за тим, аби в обраній Вами локації через місяць не з’явився ще один представник цієї ж компанії.

Для успішного ведення бізнесу, не забувайте вчасно сплачувати податки. Нехай усе вдається! 🙂

Суспільство

Укравтодор завершує ремонт дороги до курортів на Прикарпатті

Опубліковано

 

В Івано-Франківській області завершується ремонт 50-ти кілометрів дороги Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський», що веде до гірських курортів.

Про це повідомили у пресслужбі Укравтодору на фейсбук-сторінці.

Дорожники наразі працюють на відтинку від примикання Н-10 «Стрий – Мамалига» у Коломиї до села Семаківці.

 

Читайте також: Одеська «Жіноча майстерня меблів»: про запуск бізнесу з боргами, сексизм і роботу «душевненько»

Фото: facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua

Що зробили?

  • У селах П’ядики, Ценява та Підгайчики влаштували верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону та нанесли горизонтальну дорожню розмітку.
  • У селищах Старий Гвіздець, Гвіздець, Берем’яни й аж до Сороків влаштовано вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону.
  • Зробили вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону на 6,8 км між селами Котиківка та Семаківці.
  • Крім заміни дорожнього покриття, цього року в рамках Національної програми відновлення мостів на дорозі Р-24 буде побудовано один міст та капітально відремонтовано 2 штучні споруди.
Фото: facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua

Нагадаємо, на Миколаївщині почали ремонтувати 46-річний міст.

Також на Тернопільщині відкрили рух відбудованим мостом через річку Сирет.

Як ми повідомляли раніше, у Дніпрі на Монастирський острів побудують міст-бульвар.

Головне фото: kompastour.com.

Читати далі

Суспільство

В Україні створили комікс про робота-виховательку

Опубліковано

 

Дня дошкілля створили іронічний український комікс «Робот-вихователька».

Про це ШоТам повідомили автори проєкту.

Мета проєкту

Головна мета створення коміксу – показати прірву між реальністю працівниць дитсадків і уявленнями держслужбовців про їхню роботу.

 

Читайте такожТОП-7 українських коміксів, які круто втерли носа зарубіжним

Приводом і джерелом натхнення став документ МОН України — проект професійного стандарту за професією «Вихователь закладу дошкільного закладу», що був опублікований влітку 2021 року для громадського обговорення.

У документі написано, що професійна діяльність працівниць дошкілля пов’язана з підвищеним рівнем психофізіологічного та емоційного навантаження.

Читайте такожТОП-10 книг, які варто прочитати до 25 років

Ця теза підтверджується минулорічним дослідженням “Хто потурбується”, результати якого показали: більшість виховательок (78%) відчувають стрес від роботи на рівні 5-10 балів за 10-бальною шкалою, а у середньому його рівень досягає 8 балів.

Про комікс

Героїня — роботизована вихователька на ім’я ВДЗ-2332, яку розробили у кіберлабораторії.

Вона проявляє гнучкість, адаптивність та лідерські якості, а головне — готова до реалізації надсучасної моделі освітнього процесу.

Чому це важливо?

В Україні станом на 2020 рік працювало понад 92 тисяч виховательок із середньою зарплатою 5051 грн.

Через хронічний брак персоналу і фінансування вони часто змушені працювати у дві зміни, інколи на вихідних, витрачаючи власні кошти на підготовку до занять. Високий рівень відповідальності та психологічної напруги, конфлікти з батьками та адміністрацією закладу, великі обсяги паперової роботи, переповненість груп – усе це призводить до стресу та вигорання працівниць дитсадків.

Дослідниці й активістки створили комікс, щоб підтримати виховательок і актуалізувати у суспільстві обговорення непростої і водночас важливої роботи працівниць дошкілля.

Читайте такожНе тільки для підлітків: як соціальна мережа TikTok допоможе вашому бізнесу

Вони хочуть наголосити на тому, що реформа дошкілля має супроводжуватися створенням належних умов і підвищенням оплати праці. Адже виховательки — не роботи, а люди зі своїми потребами, які заслуговують на гідне ставлення.

Нагадаємо, для українських школярів випустили комікси про COVID-19.

Як ми повідомляли раніше, історію «Кіборгів» розказали у коміксах.

Головне фото: google.com.

Читати далі

Суспільство

Військові США та України провели спільне десантування (ВІДЕО)

Опубліковано

 

Під час міжнародного навчання Rapid Trident здійснbkb спільне десантування військових США та України з літака С-130.

Про це пише Мілітарний.

Також участь у стрибках брали участь польські десантники.

 

Спільне десантування було здійснено з військового літака С-130 над Яворівським полігоном.

Військові застосували парашутні системи американського виробництва.

Читайте такожВистави для малюків та гра одного актора. П’ять незвичних українських театрів

Напередодні інструктори США провели масштабне передстрибкове тренування військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗС України.

Для цього вони встановили на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки розгорнутий тренажер військово-транспортного літака C-130.

Читайте також«В крані – іржава вода». Як на Донбасі екоактивісти взялися досліджувати стан водойм

Нагадаємо, на Херсонщині військові провели імітаційні стрільби з безпілотника «Стриж».

Як ми повідомляли раніше, винищувачі України відпрацювали пуски керованих ракет Р-73.

Головне фото: mil.in.ua.

Читати далі