Суспільство
Канада надає Україні військової допомоги на $34 млн
Нову партію військової допомоги на $34 млн надає Україні Канада. Про це заявили у канадському Міністерстві оборони.
Зазначається, що орієнтовно фінанси розподілятимуть так:
- 5 млн дол. — на забезпечення ЗСУ сучасними супутниковими зображеннями;
- 18 млн дол. — на камери високої роздільної здатності для дронів;
- 10 млн дол. — на зимове спорядження, зокрема портативні нагрівачі, ковдри та спальні мішки.
У відомстві зауважили, що формували цей пакет військової допомоги на основі безпосередніх запитів України.
Зазначається, що камери та супутникові зображення є критично важливими для спостереження, розвідки та збору розвідданих.
Також з настанням зими канадська промисловість активізувалася, щоб допомогти швидко задовольнити критичну потребу ЗСУ в зимовому спорядженні.
Читайте також: Озброюємо, навчаємо та одягаємо. Як фонд Markus Foundation забезпечує необхідним тисячі бійців 47-го штурмового полку
«Канада непохитна у своєму зобов’язанні допомогти Україні захистити себе від незаконного та невиправданого вторгнення Путіна. Сьогоднішнє оголошення ще більше допоможе Україні задовольнити її нагальні потреби, оскільки вона продовжує досягати прогресу у відвоюванні своєї території. Військовий внесок Канади, зокрема навчання, обладнання та транспорт, є невід’ємною частиною контрнаступу України», — сказала пані міністр національної оборони Канади Аніта Ананд.
У канадському відомстві відзначили, що з лютого 2022 року Канада виділила Україні понад 1 мільярд доларів на військову підтримку.
Нагадаємо, кілька днів тому Канада оголосила про надання нового пакета військової допомоги України на понад $370 млн.
Також ми повідомляли, що Канадці зібрали 2,8 млн грн на відбудову школи в Україні.
Фото: foodsafetynews.com.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі