Суспільство
Грант на талант: 10 українських підлітків отримають кошти на розвиток здібностей
Фундація Дарини Жолдак і бренд одягу ISAIA об’єднали сили й створили соціальний проєкт, у межах якого 10 підлітків отримають кошти на розвиток своїх здібностей.
Про це ШоТам повідомили організатори проєкту.
За дослідженням Kantar в Україні, 81% підлітків хочуть розвивати свій талант, але їм бракує впевненості в собі та чітких інструментів. Тисячі з них зростають у складних життєвих обставинах, адже родини не мають достатньо ресурсів і можливостей.
Зазначається, що гроші будуть залучені від продажу колекції футболок, розробленої відомим брендом ISAIA на честь десятиріччя київського представництва. Особливістю колекції стала інноваційність: під час сканування QR-коду на футболці активується AR-ефект в Instagram. Так принт оживає, а бренд з віковою історією говорить про важливість культури та креативності в розвитку суспільства.
Благодійну футболку можна замовити на сайті або придбати у бутику бренду за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 22. Ціна футболки – 200 євро. Доступні всі чоловічі та жіночі розміри.
Читайте також: «Мене обурюють стереотипи». Історія соціального підприємства, де навчають ромських жінок шити та заробляти
Це не перша соціальна ініціатива бренду. Раніше київський бутик ISAIA залучив 350 000 гривень на допомогу лікарням, які борються з COVID-19. Компанія також провела в Україні десятки освітніх і творчих подій задля підтримання й популяризації талановитих українських митців.
Довідка
ISAIA — заснований у Неаполі 1920 року італійський бренд одягу, в ДНК якого закладено унікальний підхід до виробництва. Зберігаючи традиції ручного мистецтва, компанії вдається розвивати традиційні ремесла, поєднуючи їх з інноваційними досягненнями. Завдяки використанню тільки натуральних тканин та дотриманню екологічності виробництва народжуються вироби, які стають для своїх власників справжніми компаньйонами в комфорті та довговічній службі.
Фундація Дарини Жолдак — громадська організація, яку заснував Андрій Федорів. Фокус діяльності спрямований на підтримання талановитих підлітків і їхню реалізацію в креативних індустріях.
Нагадаємо, майстриня записала звернення до читачів ШоТам.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі