Суспільство
Франція прийме 2000 українських військових для кількатижневих тренувань
Дві тисячі українських військовослужбовців найближчим часом пройдуть кількатижневу підготовку у Франції.
Про це заявив міністр Збройних сил Франції Себастьєн Лекорню в інтерв’ю Le parisien.
Зазначається, що українські захисники упродовж кількох тижнів проходитимуть військову підготовку у французьких частинах.
«Президент Франції Емманюель Макрон затвердив план підготовки, який дозволить розмістити в країні до двох тисяч українських військових. Вони будуть приписані до наших частин на кілька тижнів», — заявив Лекорню.
Раніше у Франції вже готували українських артилеристів для обслуговування гаубиць Caesar, що передаються Україні.
«Необхідно підготувати нове покоління солдатів, які змогли б триматися тривалий час. Ми це робимо, дотримуючись норм права … і допомагаємо країні, що воює», — підкреслив Лекорню.
Читайте також: Оперний співак у робочих рукавицях. Як Микола Губчук перезавантажив культурне життя Коломиї
Він також нагадав про створення фонду для закупівлі Україною озброєнь у розмірі 100 млн євро. Ці кошти надано Францією, щоб Україна купувала на них озброєння у французьких виробників. Також міністр додав, що перші замовлення вже зроблено. Йдеться про системи плавучих понтонів для форсування рік, які будуть поставлені французьким підприємством.
Міністр відзначив, що Франція передасть Україні зенітно-ракетні комплекси Crotale, які допоможуть посилити протиповітряну оборону. Кількість таких комплексів невідома, але вона буде суттєвою, щоб дозволити захистити небо.
Нагадаємо, 10 тис. українських солдатів повертаються в Україну після військової підготовки у Британії.
Також ми повідомляли, що українські військові пройдуть навчання в Іспанії.
Фото: lemonde.fr.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі