Суспільство
Фонд «Відкриті очі» створив у Дніпрі «кімнату позитиву»
Благодійний фонд «Відкриті очі» компанії SoftServe у співпраці з лікарями Дніпропетровської обласної клінічної лікарні, відкрив для наймолодших пацієнтів «кімнату позитиву».
Простір реалізовано у відділенні реконструктивної хірургії завдяки благодійним пожертвам компанії SoftServe, її працівників, а також усіх небайдужих. Щодня у цьому відділенні Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні перебуває до 30 дітей з усього регіону з найбільш важкими, життєзагрозливими хворобами.
Діти, які довго перебувають на лікуванні, змушені пропускати садочок, чи школу. Маленькі пацієнти втрачають можливість гуляти та гратися з однолітками, з’являються прогалини в їх соціалізації. Відповідно, команда Благодійного фонду ставила перед собою завдання створити зони для навчання та відпочинку дітей.
Читайте також: Шукають авіатехніку на полях та у горах. Як працює Музей загиблих літаків на Львівщині
Пошук дизайнерського рішення та функціонального наповнення кімнати відбувався спільно з лікарями відділень та дизайнерками – спеціалістками зі створення інклюзивного простору в лікарнях, Альоною Чурсиновою та Марією Мелец. Вже зараз пацієнти можуть користуватись кімнатою як ігровою та навчальною зоною. Тут дітей також відвідують вчителі, які проводять з ними заняття і різноманітні майстер-класи, що було однієї з ключових задач створення Кімнати Позитиву.
Про проєкт
Проєкт «кімнату позитиву» розпочався у жовтні 2017 року. Тоді Фонд вперше облаштував Кімнату позитиву у Вроцлавській дитячій клініці ендокринології та діабетології (Польща) спільно з Асоціацією Pozytywne.com. Кімнати завжди різні за наповненням, оскільки все залежить від специфіки конкретного відділення, але кожна має зонування, продумане дизайнерами, лікарями, педагогами, психологами та іншими профільними фахівцями. Після успішної реалізації проєкт вирішили втілити в Україні, де з того часу створено вже 5 таких кімнат.
Читайте також: Печиво, яке купують у 30 країнах: як майстриня відроджує традиційну випічку Полтавщини
БФ «Відкриті очі» працює над облаштуванням подібної кімнати у Львові. Цього року планується старт збору коштів на «кімнати позитиву» у Києві та Чернівцях. Фінансування проєкту здійснюється на засадах фандрейзингу.
Про SoftServe
SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 9000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).
Про Благодійний Фонд «Відкриті очі»
У 2014 році у SoftServe був заснований корпоративний Благодійний фонд «Відкриті очі». На початку Фонд відігравав роль внутрішнього майданчика для збору коштів та реалізації благодійних проєктів працівників компанії, до яких вони також долучались як волонтери. У 2017 році фандрайзингова платформа Фонду стала відкритою для зовнішніх донорів. З цього часу не лише працівники SoftServe, але й усі охочі мають можливість долучатися до фінансування благодійних ініціатив Фонду.
Читайте також: «Алло, це лінія підтримки?» Як Acoustic UA допомагає незрячим ставати операторами кол-центру
Нагадаємо, українці згуртувалися задля порятунку тримісячного Дмитрика Свінчинського.
Як ми повідомляли раніше, у Полтаві рятувальники зібрали майже 40 тис. грн на доброчинність.
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі