Суспільство
FlixBus запускає новий рейс з України до Німеччини
Перевізник FlixBus запускає нову автобусну лінію з Вінниці до німецького міста Кельн.
Про це пише ЦТС.
Зазначається, що повний маршрут рейсу №3210 такий: Вінниця – Хмельницький – Тернопіль – Львів – Берлін – Магдебург – Брауншвейг – Ганновер – Білефельд – Дортмунд – Ессен – Дуйсбург – Дюссельдорф – Аеропорт Кельн/Бонн.
«Німеччина залишається одним з ключових напрямків для поїздок українців, і ми спостерігаємо зростання цього попиту. За даними ООН, сьогодні у Німеччині знаходиться найбільша кількість вимушено переміщених осіб з України серед всіх країн ЄС», – зазначає Міхал Леман, директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії.
Читайте також: Набридли переповнені маршрутки? Є шанс все змінити. Як активісти реформують громадський транспорт столиці – розповідають «Пасажири Києва»
Автобуси щодня будуть відправляти в обох напрямках. Час у дорозі від Вінниці до аеропорту «Кельн/Бонн» становить 33 години із урахуванням зупинок та закладеним часом на перетин кордону. Реальний час в дорозі залежить від обставин перетину кордону.
Перша поїздка нової лінії до Німеччини відбудеться 25 липня, а квитки вже доступні до бронювання.
Про перевізника
FlixBus – це німецька транспортна компанія, що спеціалізується на організації пасажирських автобусних перевезень. Заснована 2013 року в Мюнхені. Станом на 2017 рік, компанія здійснювала рейси на 1400 напрямках у 27 країнах Європи (також в Україні). 2017 FlixBus перевіз 60 млн пасажирів.
Нагадаємо, автобусний перевізник FlixBus відкрив новий маршрут з Трускавця до Катовіце, який проходить через Львів і Краків із заїздом до аеропорту.
Крім того, FlixBus відкрив нову лінію з Києва до двох польських аеропортів – Шопена і Модлін.
Фото: cfts.org.ua.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі