Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
2865d6c photo 1508307004039 af073644a3a1 2865d6c photo 1508307004039 af073644a3a1

Технології

“Facebook для фермерів”. Український стартап презентує онлайн-магазин

Опубліковано

Розробники стартапу FreshBot планують запустити повноцінний маркетплейс уже через півтора місяця, інформує портал Agro.Guide.

Професійний майданчик продажів для свіжого ринку

“Наша мета – створити професійний маркетплейс для свіжого ринку. До цих пір було дуже багато таких спроб, але наскільки я знаю, жоден проект не торгує в режимі онлайн овочами і фруктами. Навіть Amazon, Alibaba торгують тільки на локальному ринку”, – розповідає засновник проекту Максим Кулик.

Свій онлайн-магазин український розробник обіцяє незабаром презентувати на одній з найбільших галузевих виставок в Мадриді.

Засновник FreshBot підраховує, що потенційних користувачів його платформи в усьому світі близько мільярда. Приблизно 580 млн – це кількість фермерських господарств. Ще півмільярда – супутні компанії (брокерські, транспортні, страхові, фінансові).

Читайте також: З’явився мобільний додаток для аграріїв

Довідка про FreshBot

FreshBot – це комплекс рішень для моніторингу цін на свіжу продукцію в режимі реального часу по всьому світу, а також реалізації продукції на експорт в один клік. Для цього розроблено додаток для OS Android, в якому зашиті стандарти по кожному виду продукції. Другий етап — це веб-платформа, на якій також доступна митна статистика і прогнозування ціни.

Третій етап – це запуск b2b маркетплейсу та екосистеми всередині сервісу між покупцями і продавцями, іншими гравцями свіжого ринку.

“Ми хочемо стати «фейсбуком» для фермерів та інших учасників ринку свіжої продукції, з якого б вони починали свій день”, – додав Кулик.

Нагадаємо, що в Україні створюють додаток для зв’язку пасічників з аграріями, де бджолярі зможуть вказувати місця розташування своїх пасік, а фермер – коли і де вони будуть обробляти свої культури хімічними засобами.

Коментарі

Технології

В Україні виробляють компоненти для хорватських машин для розмінування

Опубліковано

Українська компанія «A3tech-Україна» локалізувало виробництво робочого органа для машин розмінування хорватської фірми DOK-ING. Тепер ремонт після підривів займатиме менше часу.

Про це повідомили у Міністерстві економіки України.

Діяльність української компанії

Компанія з України є партнером DOK-ING. У 2024 році фахівці зібрали вісім важких машин розмінування MV-10 та відремонтували десять машин після підривів і технічних несправностей.

Як зазначили в міністерстві, найбільш пошкоджену легку машину MV-4 фахівці змогли відремонтувати за 12 днів. За словами заступника міністра економіки України Ігоря Безкаравайного, тепер ремонт триває в рази швидше, ніж якби довелося чекати фахівців та компоненти з Хорватії.

Читайте також: Українці створили мобільний застосунок для допомоги у критичних ситуаціях

Переваги від локалізації

«Виготовлення в Україні деталей до машин розмінування дозволяє здешевити вартість такої техніки. Наприклад, молоток для робочого валу майже у два рази дешевший за хорватський аналог. А їх для однієї машини потрібно майже 50. Завдяки цьому ДСНС, яке провело тендери на закупівлю запчастин для машин розмінування фірми DOK-ING, заплатило на 30% менше, ніж якби ці послуги замовляли безпосередньо у хорватської фірми-виробника. А це п’ять мільйонів економії для державного бюджету», — сказав директор компанії «A3tech-Україна» Марат Мінц.

Нагадаємо, що амбасадори UNITED24 зібрали понад 480 тисяч доларів на розмінування України.

Фото обкладинки: сайт Національної платформи протимінної діяльності

Коментарі

Читати далі

Технології

Microsoft у 2025 році надаватиме безплатний доступ до хмарних сервісів для держустанов

Опубліковано

У межах програми Microsoft for Ukraine Relief компанія у 2025 році продовжить безплатний доступ для українських державних установ, освітніх закладів та центральних і регіональних органів влади.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Що відомо про підтримку від Microsoft

Очільник міністерства вказує, що за 2023 рік компанія надала допомогу на понад 500 мільйонів доларів, а у 2024 році — на 100 мільйонів доларів. Фахівці Microsoft допомогли перенести цифрову інфраструктуру України в безпечні data-центри Європи.

Також компанія долучається до нейтралізації ворожих кібератак, розслідувань воєнних злочинів проти населення України та фінансує гуманітарні організації.

«Щиро вдячні компанії за партнерство з Мінцифрою та підтримку України. Продовження програми на 2025 рік — важливий крок для розвитку цифрової екосистеми, посилення кібербезпеки та доступу до сучасних технологій для кожного українця»‚ — написав Михайло Федоров.

Нагадаємо, що українські розробники створюють AI-застосунок, що «дарує голос» дітям із порушеннями мовлення.

Фото обкладинки: Pixabay

Коментарі

Читати далі

Технології

На даху амбулаторії на Київщині встановили сонячну електростанцію

Опубліковано

Сонячні панелі потужністю 15 кВт встановили у Мироцькій амбулаторії в Бучанській громаді.

Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.

Амбулаторія тепер матиме безперебійне електропостачання під час відключень світла. У КОВА зазначають, що це рішення є енергоефективним та економічно вигідним. Заклад обладнали електростанцією у межах проєкту Міністерства охорони здоров’я України.

Читайте також: В Україні зареєстрували перші ліки на основі медичного канабісу

Наразі фахівці почали монтувати сонячні панелі на амбулаторії у Ворзелі. Загалом у межах ініціативи СЕС встановлять у шести амбулаторіях Бучанської громади.

«Реалізація цих проєктів не лише забезпечує енергетичну автономність медичних закладів, а й суттєво підвищує їхню стійкість перед сучасними викликами», — написали в КОВА.

Нагадаємо, що на Прикарпатті відкрили сучасне реабілітаційне відділення.

Фото: фейсбук-сторінка Бучанської міської ради

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Суспільство19 години тому

Вчать людей не опускати руки: як працює перша інклюзивна «Сенсотека» у Львові

Андрій Станько зі Львова втратив зір у дитинстві. Попри це, він самостійно освоїв озвучений телефон,...

Суспільство5 днів тому

Хащі в кожну хату: волонтерка зібрала 350 тисяч гривень для ЗСУ квітами

«Ледебурія та шлюмбергера за донат від 120 гривень» — схожими повідомленнями ця жінка починає ледь...

Суспільство2 тижні тому

«Після 24 лютого жодного разу не зустрічав Новий рік удома». Про що мріють військові у 2025 році

Для військових 31 грудня — це ще один день боротьби. Хтось зустрічає Новий рік в...

Економіка і бізнес2 тижні тому

«Летять» лише до добрих людей. Крафтярка на кріслі колісному виготовляє голубок, як у фільмі «Сам удома»

Марія сидить посеред кімнати на кріслі колісному та старанно фарбує в білий колір прикрасу у...