Технології
“Facebook для фермерів”. Український стартап презентує онлайн-магазин
Розробники стартапу FreshBot планують запустити повноцінний маркетплейс уже через півтора місяця, інформує портал Agro.Guide.
Професійний майданчик продажів для свіжого ринку
“Наша мета – створити професійний маркетплейс для свіжого ринку. До цих пір було дуже багато таких спроб, але наскільки я знаю, жоден проект не торгує в режимі онлайн овочами і фруктами. Навіть Amazon, Alibaba торгують тільки на локальному ринку”, – розповідає засновник проекту Максим Кулик.
Свій онлайн-магазин український розробник обіцяє незабаром презентувати на одній з найбільших галузевих виставок в Мадриді.
Засновник FreshBot підраховує, що потенційних користувачів його платформи в усьому світі близько мільярда. Приблизно 580 млн – це кількість фермерських господарств. Ще півмільярда – супутні компанії (брокерські, транспортні, страхові, фінансові).
Читайте також: З’явився мобільний додаток для аграріїв
Довідка про FreshBot
FreshBot – це комплекс рішень для моніторингу цін на свіжу продукцію в режимі реального часу по всьому світу, а також реалізації продукції на експорт в один клік. Для цього розроблено додаток для OS Android, в якому зашиті стандарти по кожному виду продукції. Другий етап — це веб-платформа, на якій також доступна митна статистика і прогнозування ціни.
Третій етап – це запуск b2b маркетплейсу та екосистеми всередині сервісу між покупцями і продавцями, іншими гравцями свіжого ринку.
“Ми хочемо стати «фейсбуком» для фермерів та інших учасників ринку свіжої продукції, з якого б вони починали свій день”, – додав Кулик.
Нагадаємо, що в Україні створюють додаток для зв’язку пасічників з аграріями, де бджолярі зможуть вказувати місця розташування своїх пасік, а фермер – коли і де вони будуть обробляти свої культури хімічними засобами.
Технології
Українська компанія «A3tech-Україна» локалізувало виробництво робочого органа для машин розмінування хорватської фірми DOK-ING. Тепер ремонт після підривів займатиме менше часу.
Про це повідомили у Міністерстві економіки України.
Діяльність української компанії
Компанія з України є партнером DOK-ING. У 2024 році фахівці зібрали вісім важких машин розмінування MV-10 та відремонтували десять машин після підривів і технічних несправностей.
Як зазначили в міністерстві, найбільш пошкоджену легку машину MV-4 фахівці змогли відремонтувати за 12 днів. За словами заступника міністра економіки України Ігоря Безкаравайного, тепер ремонт триває в рази швидше, ніж якби довелося чекати фахівців та компоненти з Хорватії.
Читайте також: Українці створили мобільний застосунок для допомоги у критичних ситуаціях
Переваги від локалізації
«Виготовлення в Україні деталей до машин розмінування дозволяє здешевити вартість такої техніки. Наприклад, молоток для робочого валу майже у два рази дешевший за хорватський аналог. А їх для однієї машини потрібно майже 50. Завдяки цьому ДСНС, яке провело тендери на закупівлю запчастин для машин розмінування фірми DOK-ING, заплатило на 30% менше, ніж якби ці послуги замовляли безпосередньо у хорватської фірми-виробника. А це п’ять мільйонів економії для державного бюджету», — сказав директор компанії «A3tech-Україна» Марат Мінц.
Нагадаємо, що амбасадори UNITED24 зібрали понад 480 тисяч доларів на розмінування України.
Фото обкладинки: сайт Національної платформи протимінної діяльності
Коментарі
Технології
Що відомо про підтримку від Microsoft
Коментарі
Технології
Читайте також: В Україні зареєстрували перші ліки на основі медичного канабісу
Коментарі