Суспільство
«Джавелін» за донат. Українці влаштували аукціон, аби зібрати мільйон для ЗСУ
Медіа Ukrainer, GameDev DOU та благодійний фонд This Is My City розігрують відстріляний «Джавелін» і тубус від ПТРК, аби зібрати кошти на дрони та автівки для ЗСУ.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Ukrainer.
«За зібрані кошти придбають техніку, щоб підсилити позиції різних команд українських оборонців. В одній із них нині служить волонтер Ukraїner — Михайло Шелест. До великої війни він був оператором, а нині — аеророзвідник», – розповіли на сторінці видання.
На що збирають кошти
Загалом медійники планують зібрати один мільйон гривень. На ці кошти закуплять рації, дрони та автомобілі для українських оборонців. Зокрема:
- дрон і 2 батареї до нього (≈ 300 тис. грн);
- 2 автомобілі Volkswagen T4 (≈ 300 тис. грн);
- 20 рацій Hytera (≈ 400 тис. грн).
Що розігрують
Розігрують відстріляний по ворогу Javelin і тубус від Javelin. Ці два символічні військові предмети наших захисників уже відпрацювали по окупантах, а тепер можуть іще раз принести користь. Організатори наголошують, що обидва лоти – безпечні і не становлять загрози вашому життю. До них додається відповідна довідка від Управління вибухотехнічної служби Нацполіції України.
Як взяти участь
Щоб взяти участь, задонатьте на банку Monobank 500 грн. Це умовний квиток нашого розіграшу. Відповідно, більше придбаних «квитків» — більше шансів виграти. Кількість донатів від однієї людини необмежена.
У коментарі обов’язково вкажіть ваше ім’я та прізвище, щоб вас можна було ідентифікувати у випадку виграшу.
Розіграш відбудеться 11 лютого о 10:00 на фейсбук-сторінці Благодійного фонду «Це моє місто».
Крім того, ШоТам запустив благодійний аукціон, аби зібрати кошти на дрони для підрозділу аеророзвідки ЗСУ. Аби отримати розмальовані митцями фрагменти снарядів, достатньо задонатити від 300 грн.
Фото: facebook.com/logvynenko.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі