Суспільство
Данія надає Україні пакет військової допомоги для контрнаступу. Що про нього відомо
Данія виділить Україні новий пакет військової допомоги вартістю понад 250 млн доларів.
Про це повідомляє Міноборони Данії.
«Жорстоке вторгнення Росії в Україну вимагає від Данії продовження підтримки, і тому уряд за підтримки парламенту склав ще один пакет військових пожертвувань для України», – йдеться у повідомленні.
У Міноборони Данії також додали, що пакет є найбільшим наразі від країни та призначений для підтримки майбутнього українського наступу.
Згідно з ухваленим рішенням, Данія передасть Україні машини для розмінування, боєприпаси, польові мости та кошти на протиповітряну оборону.
Читайте також: Я фіксую історію на фото. Це Анна Сенік – етнофотографка, яка відроджує забуті українські традиції
«Данія допомагає створити найкращі можливі умови для того, щоб Україна успішно завершила майбутній наступ, а в довгостроковій перспективі – успішну українську оборону», – сказав міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен.
Він також додав, що загальна підтримка України з боку Данії сягнула 11 мільярдів данських крон (понад 1 600 000 000 доларів).
Нагадаємо, Канада оголосила про новий пакет військової допомоги для України на майже 39 млн доларів.
Крім того, Польща надає Україні новий пакет військової допомоги, який містить ППО, МіГи, міномети та БТРи.
Фото: unsplash.com
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі